Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 13.10.2023 o 08:31, DORA1020 napisał:

A jak zaklimatyzował się Węgielek?

Był trochę wystraszony, ale już jest lepiej, daje się głaskać. Apetyt mu dopisuje, w kuwecie się ładnie załatwia.

Jak się trochę bardziej oswoi to mu zdjęcia zrobię.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2023 o 20:56, Murka napisał:

Był trochę wystraszony, ale już jest lepiej, daje się głaskać. Apetyt mu dopisuje, w kuwecie się ładnie załatwia.

Jak się trochę bardziej oswoi to mu zdjęcia zrobię.

Super:)

Zrobiłam  ogłoszenie maleństwu, dałam jej imię Kruszynka. Już miałam zapytanie o nią,może ktoś do Ciebie zadzwoni.

Od razu piszę o wizycie i podpisaniu umowy adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2023 o 09:20, DORA1020 napisał:

Z wrześniowego bazarku 95zł

50zł  dla Kofika,bo niestety fundusze  psiaczka  drastycznie maleją

45zł  dna dług za karmę,który obecnie wynosi: 715zł

Watek Koficzka,jeśli ktoś mógły zadeklarować stałą,zeby dalej mógł być w hoteliku,ja i Koficzek będziemy wdzięczni.

 

Z wrześniowego mojego bazarku uzbierało się 250zł

200zł  wpłacam do Murki, 50zł na dług za karmę,który obecnie wynosi: 665zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2023 o 08:13, DORA1020 napisał:

Super:)

Zrobiłam  ogłoszenie maleństwu, dałam jej imię Kruszynka. Już miałam zapytanie o nią,może ktoś do Ciebie zadzwoni.

Od razu piszę o wizycie i podpisaniu umowy adopcyjnej.

Wczoraj zadzwonił pan z Warszawy i wygląda na to, że kicia będzie mieć domek. W poniedziałek przychodzi ekipa żeby osiatkować balkon i zabezpieczyć okna. Jak będzie to zrobione to wizytę zgodziła się zrobić Jo37.

Wcześniejsza kotka miała 16 lat, odeszła ze starości. Mieszkanie jest własne 50m2, pan mieszka z dziewczyną, kicia nie będzie na początku w ogóle zostawać sama (para zaplanowała sobie, że bedą się wymianiać, żeby kicia się dobrze zaklimatyzowała), potem maksymalnie 3 godziny. Także brzmi super i mam nadzieję, że wizyta to potwierdzi.

W razie co rozpytuję już o transport do Warszawy czy się jakiś nie szykuje ;)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2023 o 18:13, Murka napisał:

Wczoraj zadzwonił pan z Warszawy i wygląda na to, że kicia będzie mieć domek. W poniedziałek przychodzi ekipa żeby osiatkować balkon i zabezpieczyć okna. Jak będzie to zrobione to wizytę zgodziła się zrobić Jo37.

Wcześniejsza kotka miała 16 lat, odeszła ze starości. Mieszkanie jest własne 50m2, pan mieszka z dziewczyną, kicia nie będzie na początku w ogóle zostawać sama (para zaplanowała sobie, że bedą się wymianiać, żeby kicia się dobrze zaklimatyzowała), potem maksymalnie 3 godziny. Także brzmi super i mam nadzieję, że wizyta to potwierdzi.

W razie co rozpytuję już o transport do Warszawy czy się jakiś nie szykuje 😉

Cieszę się:) szybko znalazła dom:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2023 o 20:07, Alaskan malamutte napisał:

Ponawiam pytanie o ogłoszenie kotka. Szkoda wyróżnienia...

Może ta kotka, jest u Murki, ma na imię Nitka, na poprzedniej stronie jest jeszcze kilka jej zdjęć. To młoda kicia, drobna, może mieć około roku, już wykastrowana. Jest bardzo śmiała, miziasta, ruchliwa i mrucząca, lubi towarzystwo człowieka. 

nitka5.jpg

nitka3.jpg

nitka6.jpg

nitka4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2023 o 23:16, Aldrumka napisał:

Eleonora intrygująca 🙂

imię po prababci 😉 Kotka jest mało kolankowa, ale uwielbia obserwowanie, taka trochę dostojna, siada sobie blisko i patrzy. Czasami zdarza jej się wejść na kolana lub na ramię, jakby była spragniona czułości, tylko że raczej na własnych zasadach. Ma puszystą sierść i ogon jak wiewiórka, sierść to taki fruwający na wszystkie strony dłuższy puch. Jest aktywna, bawi się, ale nie wykazuje charakterystycznej kociakowej naiwności, robi wrażenie dojrzałej babki tylko w malutkim ciele. Śmieszny kot.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...