Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Kotki są świetne. Te trzy poniżej są niesamowicie rozmruczane, zwłaszcza kremowa koteczka jest niemożebną pieszczochą. Boją się jeszcze tylko czasem, ale jak się je zacznie głaskać, weźmie na ręce/kolanka to już od razu jest ok. Często mruczą wszystkie trzy na raz:)

Rudo-biały i grafitowy to kocurki.

Dopiero niedawno zaczęły się bawić. Już się martwiłam czy z nimi wszystko ok;) bo jak na kociaki to mało grandzą. 

Kremowa koteczka ma już imię - BEZA, rudo-biały kotek to KARMEL. Reszta czeka jeszcze na imiona.

819b3359f561387dgen.jpg

 

Bura koteczka wcale nie jest taka bura, bo zamiast prążków ma centki na grzbiecie!

Jest niestety najbardziej wycofana, płochliwa, wyrywa się z rąk.

19fff0b0863dc44egen.jpg

 

Parę dni temu podałam im wszystkim Fiprex (koszt 8 zł).

Dziś kotki zostały zaszczepione (był wet u nas); Beza i Karmel mają jeszcze troszkę zaczerwienione poopki, ale wet stwierdził, że nie jest to przeciwskazanie do szczepienia, zwłaszcza, że kotki mają apetyt i wszystko inne jest ok. Koopki są jeszcze rzadkawe, ale jest już mniejsza częstotliwość.

Rachunek za szczepienie będą mieć później, wrzucam natomiast fakturę za sobotnie badanie, odrobaczenie i założenie książeczek kociakom (koszt 82 zł):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/e725e44e84996823

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2020 o 00:02, Poker napisał:

Dziś ludzie zadziwili mnie pozytywnie.  Nawet się wzruszyłam.

Zadzwoniła do mnie " babcia" Kofi , która była u nas w DT ponad rok temu. Pani bierze udział w akcji charytatywnej i szykuje paczki dla potrzebujących dzieci.  Pisały one listy z prośbami.  Pani dostała list , w którym 16. letnia dziewczyna poprosiła o słuchawki i o kupno worka karmy oraz zawiezienie jej do schroniska. Napisała , że zwierzęta mają jeszcze gorzej, niż ona. Pani wie , że pomagam zwierzakom i zadzwoniła do mnie z prośbą o przekazanie karmy . Przeznaczyła na nią 200 zł . Już zamówiłam puszki i saszetki  w ZOOPlusie za 222 zł na adres DORA.

Zapłaciłam przelewem i nie wiem kiedy będzie wysłana.

Ja również bardzo się wzruszyłam

takie gesty zawsze wzruszają

bardzo dziękuję Tobie:) że pomyślałaś o moich podopiecznych:)

i dziewczynie,że  ma takie dobre serce:)  niech jej się wiedzie w życiu:)

karma przyszła wczoraj:)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Olena84 napisał:

Z bazarku kosmetycznego wyszło w sumie 700zł przelane w 3 krokach ;)

proszę o potwierdzenie jak dojdzie na bazarku klik

Bardzo dziękuję Olenie:) i buuenos za ten bazarek:)

300zł trafi do Murki,200zł na operację kotków niedowidzących,i 200zł na długi za karmę.

Bardzo dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuję lunarmermaid i yossarianie za kolejne bazarki:)

potrzeb jest nadal sporo: długi w Izbicy,długi za karmę, dt  kociaków u Murki,operacja kotków niedowidzących

ale jest tak duza pomoc z Waszej strony:) tą pomocą tez jestem wzruszona

mam naprawdę dużo szczęścia,że jesteście,dziękuję Wam za to z całego serca:)

Link to comment
Share on other sites

Niestety pojawiły się kolejne porzucone koty:( dorosłe

czarno-biały,czarny i bury

czarno-białego już nie ma,nie wiem ,może gdzieś sobie poszedł

czarny dołączył do Bianki /przy śmietniku/ natomiast burasek jest w innym miejscu /jego kamię codzioennie o 15.30,nie mogę tam zostawic jedzenia,bo tam tez karmię psiaki,i kocie jedzenie zniknęło by w mig/

a o tej godzinie kotek zawsze jest,i może zjeść

zdjęcie czarnego mam ,natomiast buraskowi raczej nie zrobię,bo o 15.30 juz jest ciemno

czarnulek siedział w budce Bianki,myślałam,że ją pogonił,ale nie

to bardzo dobry kotek,tylko jest przerażony /na szczęście coraz mniej/ śpi sobie w budce razem z Bianeczką:)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, DORA1020 napisał:

Niestety pojawiły się kolejne porzucone koty:( dorosłe

czarno-biały,czarny i bury

czarno-białego już nie ma,nie wiem ,może gdzieś sobie poszedł

czarny dołączył do Bianki /przy śmietniku/ natomiast burasek jest w innym miejscu /jego kamię codzioennie o 15.30,nie mogę tam zostawic jedzenia,bo tam tez karmię psiaki,i kocie jedzenie zniknęło by w mig/

a o tej godzinie kotek zawsze jest,i może zjeść

zdjęcie czarnego mam ,natomiast buraskowi raczej nie zrobię,bo o 15.30 juz jest ciemno

czarnulek siedział w budce Bianki,myślałam,że ją pogonił,ale nie

to bardzo dobry kotek,tylko jest przerażony /na szczęście coraz mniej/ śpi sobie w budce razem z Bianeczką:)

Pasowałoby go szybko złapać bo od Bianki może się wkrótce zarazić FeLV :((

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, DORA1020 napisał:

Bardzo dziękuję Olenie:) i buuenos za ten bazarek:)

300zł trafi do Murki,200zł na operację kotków niedowidzących,i 200zł na długi za karmę.

Bardzo dziękuję:)

Ja też bardzo dziękuję Olenie84 i buuenos i jeśli taka jest decyzja Dory, to może Olena przelałabyś kwotę przeznaczoną na operację półślepaczków bezpośrednio do bakusiowej

Bakusiowa zaczęła zbiórkę funduszy na ich operację i najlepiej jak będzie półślepaczkowym skarbnikiem :))

Ma do tego najwyższe kwalifikacje :))

Link to comment
Share on other sites

Muszę poskarżyć na Radzia. Od trzech nocy jest bardzo upierdliwy.  Jak już jestem w łóżku to muszę wyłączyć telewizor bo miauczy a raczej to są najróżniejsze nawet śmieszne dźwięki i rzuca się na zasłonę. Po zgaszeniu telewizora jeszcze trochę to trwa a później już jest spokój na szczęście. Firanka ma dziurę a zasłony są pozaciągane. Na szczęście z dalszej odległości nie widać zaciągnięć.

Link to comment
Share on other sites

Już wszystkie kotki mają imiona: Beza (kremowa kotka), Karmel (rudo-biały kocurek), Mufinek (grafitowy kocurek) i Pianka (bura koteczka). 

Planuję im dziś lub jutro porobić fotki. Trzy pieszczochy są już gotowe do adopcji, już się prawie w ogóle nie boją. Mruczące są i miziaste:) Pianka tylko odstaje, jakby adoptowana była:)

Będę mieć jeszcze przed świętami wyjazd do Krakowa (około 22 grudnia), to mogłabym przewieźć kotka lub kotki gdyby nadarzył się domek i Isabel dała radę zrobić wizytę.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Murka napisał:

Już wszystkie kotki mają imiona: Beza (kremowa kotka), Karmel (rudo-biały kocurek), Mufinek (grafitowy kocurek) i Pianka (bura koteczka). 

Planuję im dziś lub jutro porobić fotki. Trzy pieszczochy są już gotowe do adopcji, już się prawie w ogóle nie boją. Mruczące są i miziaste:) Pianka tylko odstaje, jakby adoptowana była:)

Będę mieć jeszcze przed świętami wyjazd do Krakowa (około 22 grudnia), to mogłabym przewieźć kotka lub kotki gdyby nadarzył się domek i Isabel dała radę zrobić wizytę.

Fajne  imiona:) i super,że to miziaczki się zrobiły:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2020 o 17:33, DORA1020 napisał:

Minus wpłata z bazarku jola&tina 320zł bardzo dziekuję:)

zostaje dług:348zł

Plus kolejna faktura 164zł /z 30.11./

Razem dług wynosi 512

Z bazarku Olena   buuenos   200zł  plus wpłata od Isabel  50zł ,bardzxo dziękuję:)

Dług w chwili obecnej wynosi 262zł

Pozostałe pieniądze z bazarku Olena84 i buuenos przeznaczyłam:

300zł na DT dla kotków u Murki , 200zł na operację dwóch biednych koteczków

Serdecznie dziękuję za pomoc:)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...