Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Czy może ktoś podarować kotkom polarki?

Do budki mieści się dużo,a pózniej muszę wymieniać,a te które zabieram piorę

jak jest juz mokro,wymieniam co tydzień

Bianka juz siedzi w budce,jest jej cieplutko.

Ale potrzebuję jeszcze polarków do 2 budek. Dla Felka i kici z działki.

Muszą to byc polarki,inne materiały sie nie nadają /sprawdzone/

kupowałam w ciuchlandzie polarowe szlafroki,duże bluzy,ale ciągle mało:(

Link to comment
Share on other sites

Tom, Jerry, Bójka i Brawurka to rodzeństwo, są to kotki około półroczne, dość zżyte ze sobą, ale bez problemu poradzą sobie po rozdzieleniu. Wszystkie są zaszczepione (purevax - felv, pp, kalici i herpes), dwa razy odrobaczone.

Tom i Jerry różnią się jedynie tym, że Jerry ma jedno oczko dziwnie wybarwione, ale jest to nie zawsze widoczne. Poza tym nic mu nie dolega. Kocurki są nauczone czystości, pięknie kuwetkują. Znają koty, psy, lubią człowieka. Jak pokazała sytuacja ze zmianą domu tymczasowego - na początku po zmianie miejsca mogą się trochę obawiać, ale szybko akceptują nowych opiekunów. Są rozmruczane, miłe, nie jakoś mocno nakolankowe, ale chętnie przebywają blisko człowieka i bawią się. Jerry jest bardziej tajemniczy 😉

Bójka i Brawurka - Bójka jest czysto bura, Brawurka ma elementy rudego i widać po niej że będzie bardziej masywna. Bójka wykazuje więcej entuzjazmu do szalonych zabaw, Brawurka jest lekko mniej szalona i miewa humorki, ma tzw. charakterek. Obie znają psy, są pozytywnie nastawione do innych kotów. Wesołe, pięknie się bawią, załatwiają się do kuwety. Chętnie spędzają czas w towarzystwie człowieka. 

254758699_1779642162237172_7940443235358

Obie razem

253261013_259533169480530_24393926060150

Bójka

254005237_1261307947708336_6530016768376

Brawurka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 15:23, DORA1020 napisał:

i jeszcze jedna

tylko tekst potrzebny 

sue napisz proszę

 

Mokka39.jpg

To jest Jagoda 🙂 

 

A dzisiaj do domku pojechały Róża i Kaktus! 

Było trochę problemów z transportem, ale wszystko dobrze się skończyło. P. Czarkowi zepsuł się bus i jak pani od Negri (koteczka, która też miała jechać transportem z Róża i Kaktusem) się dowiedziała, że transport się wysypał to zebrała się i sama zorganizowała transport. Przyjechała po Negri z Warszawy i przy okazji zabrała także Różę i Kaktusa 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2021 o 20:22, Murka napisał:

To jest Jagoda 🙂 

 

A dzisiaj do domku pojechały Róża i Kaktus! 

Było trochę problemów z transportem, ale wszystko dobrze się skończyło. P. Czarkowi zepsuł się bus i jak pani od Negri (koteczka, która też miała jechać transportem z Róża i Kaktusem) się dowiedziała, że transport się wysypał to zebrała się i sama zorganizowała transport. Przyjechała po Negri z Warszawy i przy okazji zabrała także Różę i Kaktusa 🙂

Zdjęcie z podróży do Warszawy od p. Oli

negri3.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2021 o 22:17, Tola napisał:

Zdjęcie z podróży do Warszawy od p. Oli

negri3.jpg

Kochane wypłoszki. Mam nadzieję, że się szybko zaklimatyzują w nowym miejscu 🙂

 

Rozliczenie końcowe:

Stan konta na 11 październik wynosił -460,60 zł

-200 zł hotelowanie 12.10-10.11

Stan konta wynosi -660,60 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2021 o 13:33, Tyśka) napisał:

 

Dnia 12.11.2021 o 14:17, Tyśka) napisał:

Bardzo dziekuję:) za ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

To kotki urodzone jako dzikuski, dzieci Bianki. Same chłopaki. Jeszcze nieśmiałe, ale w takim ostrożnym, nieagresywnym stylu (pamiętam jak podobnie zachowywała się Jowita). Spoglądają ciekawie na otoczenie i człowieka. Potrzebują miłości i rąk, które mogłyby uznać za własne na wyłączność, żeby w pełni się otworzyć. Rokują bardzo dobrze. Nie mam informacji o zachowaniu poszczególnych kotków, tylko jako grupa, bo mieszkają razem. Musimy szukać im DT albo od razu DS, żeby nie siedziały tak długo w lecznicy (mija jakoś miesiąc...)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To jest taki cudowny, mięciutki burasek, że można to odczuć chyba tylko mając go w rękach. Na zdjęciu nie wychodzi;) zrobiłam przed chwilą i niestety tragiczne ziarno, jeszcze jutro w dzień coś spróbuję. Ma miodowe uszka, co widać szczególnie w porównaniu z innym burym kotem.

Na szybko zrobiłam takie ogłoszenie kociakom z Izbicy, chciałabym wyróżnić, ale jakoś długo nie ma promocji na zwierzaki...

https://www.olx.pl/d/oferta/trzej-muszkieterowie-do-adopcji-CID103-IDMxSPL.html

 

Muszę też jakoś pofocić Maria, zmienił imię na Rudi 😉 Przybyło mu tu i ówdzie i totalnie się zadomowił. Niestety osiem kotów i pies to ciągła rotacja bo ten nie może być z tym, tamten z tamtym, Rudi sporo czasu w dzień spędza w budce bo gdy mnie nie ma w domu nie da się zostawić takiej szalonej gromadki. Jest fajny, mruczący, rozmowny. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2021 o 08:22, DORA1020 napisał:

Czy może ktoś podarować kotkom polarki?

 

Nie udało mi się uzbierać za dużo, ale kilka ciuszków polarowych kupiłam, a i kocyk się znajdzie w domu - wyślę w paczce przez pocztę, czy do paczkomatu?..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...