Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Z powodu awarii samochodu, niestety pilnej i kosztownej :( musiałam naruszyć oszczędności "na czarną godzinę". Ponieważ dręczy mnie kwestia zadłużenia u Murki, wypłaciłam dodatkowo 300 zł i przelałam do Murki na koszty leczenia kociaków.

Nie możemy pozwolić, żeby Murka poniosła takie ogromne koszty, ratując szczebrzeszyńskie kociaki,  i żeby wszystko spoczęło na jej barkach i na jej kieszeni.

Niestety to wszystko na co będę mogła sobie pozwolić w styczniu.

Ale może jeszcze ktoś coś? Choć najmniejsza kwota będzie bardzo pomocna.

Pomaganie bezdomniakom zawsze było kosztowne :(( A od kilku lat koszty wszystkiego rosną straszliwie :((

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Baltimoore napisał:

Z powodu awarii samochodu, niestety pilnej i kosztownej :( musiałam naruszyć oszczędności "na czarną godzinę". Ponieważ dręczy mnie kwestia zadłużenia u Murki, wypłaciłam dodatkowo 300 zł i przelałam do Murki na koszty leczenia kociaków.

Nie możemy pozwolić, żeby Murka poniosła takie ogromne koszty, ratując szczebrzeszyńskie kociaki,  i żeby wszystko spoczęło na jej barkach i na jej kieszeni.

Niestety to wszystko na co będę mogła sobie pozwolić w styczniu.

Ale może jeszcze ktoś coś? Choć najmniejsza kwota będzie bardzo pomocna.

Pomaganie bezdomniakom zawsze było kosztowne :(( A od kilku lat koszty wszystkiego rosną straszliwie :((

POMOCY!!! Dług u Murki 2 tys.zł.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Baltimoore napisał:

Z powodu awarii samochodu, niestety pilnej i kosztownej :( musiałam naruszyć oszczędności "na czarną godzinę". Ponieważ dręczy mnie kwestia zadłużenia u Murki, wypłaciłam dodatkowo 300 zł i przelałam do Murki na koszty leczenia kociaków.

Nie możemy pozwolić, żeby Murka poniosła takie ogromne koszty, ratując szczebrzeszyńskie kociaki,  i żeby wszystko spoczęło na jej barkach i na jej kieszeni.

Niestety to wszystko na co będę mogła sobie pozwolić w styczniu.

Ale może jeszcze ktoś coś? Choć najmniejsza kwota będzie bardzo pomocna.

Pomaganie bezdomniakom zawsze było kosztowne :(( A od kilku lat koszty wszystkiego rosną straszliwie :((

Bardzo Ci dziekuje Baltimoore:)

Masz racje,że ratowanie bezdomniaków jest kosztowne,ale i bardzo stresujące.

Ale przede wsztskim kosztowne:(

Molly tez kicha,chociaż brala przez 2 tygodnie antbiotyk.I apetyt straciła:(

Niestety juz nawet nie mogę pozyczać pieniędzy na ratowanie kociaków:(

A i faktura kolejna za karmę:(

Ostatnio musiałam pożyczyć 50zł na transport,żeby kotki mogły pojechac do swoich domów.

Wszystko kosztuje:( za darmo nie ma nic:(

Jakoś wszyscy ciągniemy ten wózek do przodu,ale po długach widać,że nie jest łatwo:(

Link to comment
Share on other sites

Bianki wczoraj wieczoem nie udało się złapać:(:(

jak usłyszała kroki,wystrzeliła z budki jak torpeda

i już było po łapaniu

jest bardzo czujna

bardziej jak 2 tygodnie temu

teraz nie mogę już jej pogłaskać,boi się

może przez 2 tygodnie ktoś ją przetrzymywał,do łapania myszy

napewno nie spotkało jej nic dobrego,wróciła przstraszona,czujna

udało mi się tylko wymienić polarki w budce na suche

pozostaje tylko podawac jej antybiotyk,inaczej nie przeżyje

BofloX dostałam od sue,prawdopodobnie dobrze się rozpuszcza,dzisiaj spróbuje jej podać

Link to comment
Share on other sites

Ogłosiłam (parę dni temu) 4pak kotków murkowych na Kraków i Warszawę. Ogłosiłam kotki również na FB, na zamkniętej lubelskiej grupie. Ogłoszenie na fb podbijam co parę dni.

Teraz dorobiłam osobno, wspólne ogłoszenie Bezie i Karmelkowi. Umieściłam je na Warszawę, bo widziałam że Dora ma na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/karmel-i-beza-podwojna-kocia-slodycz-CID103-IDI8qH9.html 
Powodzenia, trzymam kciuki. Jakby coś się zmieniało to dajcie znać. Mam teraz jeszcze bardziej ograniczony czas, więc po prostu będę rzadziej zaglądać na wątki tych futrzaków, które ogłaszam. Inne wątki na razie odpuszczam całkiem.

Aha, moje ogłoszenia kotków nie są wyróżnione, poza tym wspólnym krakowskim - za wyróżnienie tego ogłoszenia serdecznie dziękuję.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyśka) napisał:

Ogłosiłam (parę dni temu) 4pak kotków murkowych na Kraków i Warszawę. Ogłosiłam kotki również na FB, na zamkniętej lubelskiej grupie. Ogłoszenie na fb podbijam co parę dni.

Teraz dorobiłam osobno, wspólne ogłoszenie Bezie i Karmelkowi. Umieściłam je na Warszawę, bo widziałam że Dora ma na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/karmel-i-beza-podwojna-kocia-slodycz-CID103-IDI8qH9.html 
Powodzenia, trzymam kciuki. Jakby coś się zmieniało to dajcie znać. Mam teraz jeszcze bardziej ograniczony czas, więc po prostu będę rzadziej zaglądać na wątki tych futrzaków, które ogłaszam. Inne wątki na razie odpuszczam całkiem.

Aha, moje ogłoszenia kotków nie są wyróżnione, poza tym wspólnym krakowskim - za wyróżnienie tego ogłoszenia serdecznie dziękuję.

Dziękuję:) teraz tylko czekamy.........................

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Murka napisał:

Te kotki zostały uratowane przez weta dzięki Wam, ja tylko sprzątałam koopki;) 

Jeszcze się o nie domki nie biją??

728a9216a99d42cagen.jpg

69f82e838eb273efgen.jpg

4a11b18504720314gen.jpg

7b231080f74288d8gen.jpg

959c9a6c442b989cgen.jpg

Murko, to Ty zawalczyłaś o nie i je uratowałaś :)) Tysiąckrotne dzięki za opiekę nad nimi :))

Cudne są :)) I tak się cieszę że wszystkie przeżyły.

Teraz potrzebne domki

i jakieś zbiórki, żeby Ci zwrócić poniesione koszty.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...