Jump to content
Dogomania

SZCZYL - już szcześliwy w nowym DOMU!!!!!!


Malwi

Recommended Posts

Rano jak nigdy pruł pysk i szalał z Bejkiem przewracając się wzajemnie, potem zapłakała Kora w kojcu, że pragnie, aby ją wypuszczono w celu zabawy. Wypuściłam. To, co się działo, to istne szaleństwo - Kora ze Szczylasem pędem jedno za dtugim, przez siebie, po sobie, skoki w locie skręty, boks łapami w klatę i zawrót i po Bejku małym, który też chciał, ale nie dał rady z gigantami. Tyle mają energii i radości życia w sobie :D Pani Ewa powiedziała wczoraj, że wynagrodzą Szczylkowi rozstanie z Bejkiem ;) Kapselku - będziesz miała okazję odwiedzić Szczylątko i ukochać. Może się w końcu odważysz ty strachulcu :D Cicocia Kapsel miała stresa i stracha przytulać naszego maluszka.
Jeszcze wam napiszę, że nowa właścicielka uśmiała się bardzo, jaki to na Szczylek jest przedsiębiorcz, jak to własnymi jajkami handlował, żeby na wycinkę uczciwie zarobić :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nes2009']Dałabym wiele, żeby móc to zobaczy:D Kapselek jest jeden w swoim rodzaju:D:D:D ( Najstarszy Kapselek ma się rozumiec )[/QUOTE]
O Nesusia się pojawiła :loveu::loveu::loveu::loveu:
Kapselek pewnie od tyłu próbowała :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Szczylek smutny, bo mu tłumaczę, że nas opuści, ale będzie miał kochających ludzi. Był na ostatnim długim spacerku, tak się zapatrzał w przestrzeń. Teraz widać, że to już się robi poważny dorosły pies. Wyszalał się znów z Korą, z Bejkiem teraz leżą wtuleni. Wyczesałam go i trzymam o suchym pysku, jak się umówiłyśmy z pania Ewą - żeby nie haftował w samochodzie. A skoro Szczylek pości, to i stadko solidarnie też ;)
Wczoraj znalazłam w miasteczku nieopodal kociątko z obciętym ogonem...Przygarnęłam i już z nami spało w łóżku wtulone w Julkę i we mnie.

Link to comment
Share on other sites

[B] ...dokładnie z KONSTANCINA JEZIORNA do ZABOROWA k.KSIĄŻA WLKP... [/B]

Wątek Dimki...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/194166-WARSZAWA-POZNA%C5%83_pom%C3%B3%C5%BCcie-bernardynowi-z-DYMIN-dosta%C4%87-si%C4%99-do-domu%21%21%21?p=15509022#post15509022"]http://www.dogomania.pl/threads/194166-WARSZAWA-POZNA%C5%83_pom%C3%B3%C5%BCcie-bernardynowi-z-DYMIN-dosta%C4%87-si%C4%99-do-domu!!!?p=15509022#post15509022[/URL]

[INDENT] ...wątek na transportowym założony...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/194166-WARSZAWA-POZNA%C5%83_pom%C3%B3%C5%BCcie-bernardynowi-z-DYMIN-dosta%C4%87-si%C4%99-do-domu%21%21%21?p=15509022#post15509022"]http://www.dogomania.pl/threads/194166-WARSZAWA-POZNA%C5%83_pom%C3%B3%C5%BCcie-bernardynowi-z-DYMIN-dosta%C4%87-si%C4%99-do-domu!!!?p=15509022#post15509022[/URL]

Dima przetrzymał 3 m-ce w Dyminach...jest spokojnym ,zrównoważonym ,lekko jeszcze wycofującym się beniem
...jeździ samochodem bez problemów,jest łagodnym i spokojnym psiakiem...
jeśli samochód byłby z kratką spokojnie poradzi sobie kobieta...jeśli bez kratki, to jednak potrzebna będzie druga osoba,by chłopak z przyjaźni i chęci bycia blisko człowieka nie przeszedł na...kolanka kierowcy!
Nie potrzeba specjalnych środków zabezpieczających...Dima jest chodzącą równowagą i łagodnością.

[COLOR=Red][B][SIZE=4]Pomóżcie mu dostać się do swojego domu...do domu nie ze złotymi klamkami,lecz ze złotymi sercami,a to mu najbardziej teraz potrzebne...on już dość wycierpiał![/SIZE][/B][/COLOR] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie odjechali...
Szczylek dostał najwspanialszych ludzi, którzy uważają, że trafił im sie najcudowniejszy pies na świecie :D
Był nasz maluszek troszkę zdezorientowany, nie sądził nawet, że ja go chcę wydać. Na dodatek na pierwszym integracyjnym spacerze ze stadkiem i nowym państwem niemożliwie się ubłocił wskakując do rowu! Nigdy przedtem tak nie robił, a teraz mokry i ubłocony... Pan przyniósł z samochodu ręczniczek, wytarł Szczylka, a potem własnoręcznie go ułożył w samochodzie. A Szczylek nasz o serduszku ufnym pozwolił się wziąć na ręce iwpakować, chociaż był nieco zrezygnowany. Na szczęście pani Ewa usiadła przy nim z torbą smakołyczków ;) Zauważyłam, że Szczylaskowi humorek się poprawił.
Moim zdaniem nie mógł trafić lepiej - bardzo wrażliwi ludzie i tak bardzo bezwarunkowo zakochani w naszym sierotku. Dostanie nowe imię, bo Kapsel nie pasuje i państwo wołali roboczo - "Szczylasku" :D Pan stwierdził, że spodziewali się psa dużego, ale rzeczywistość przerosła wyobrażenia :D Wg pana - sierotek jest wybitnie piękny, niespotykany, wyjątkowy...Bardzo się cieszę, że pojechał właśnie do takich ludzi.
Bejek kuternóżka pozostał smutny i osamotniony....Pani Ewa miała łzy w oczach widząc, jak bardzo się do siebie tulą, ale cóż...życie...
Cieszmy się ze szczęścia naszej sierotki. Będą foteczki! Przez ciocię Kapsel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Pani Szczylka nie mogła przeżyć, że musiał kupczyć ciałem :D Ale w słusznym celu za to ;)[/QUOTE]
:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Czarodziejko jesteś boska :lol::lol::lol::lol:
Niech Ci się Szczylku wiedzie przystojniaku.
A Kapsel niech się szykuje na nasze marudzenie o zdjęcia i relacje, tylko nie wiem Kapselku czy Czarodziejce ktoś dorówna, chyba tylko Zimek:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Czarodziejko jesteś boska :lol::lol::lol::lol:
Niech Ci się Szczylku wiedzie przystojniaku.
A Kapsel niech się szykuje na nasze marudzenie o zdjęcia i relacje, tylko nie wiem Kapselku czy Czarodziejce ktoś dorówna, chyba tylko Zimek:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Zimkowi trochę jeszcxze brakuję do Czarodziejki, no ale poczatkujący jest

Ja się urżnę :drinka:, u mnie podwójna radość:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Zimkowi trochę jeszcxze brakuję do Czarodziejki, no ale poczatkujący jest

Ja się urżnę :drinka:, u mnie podwójna radość:multi::multi::multi:[/QUOTE]
Sama tak będziesz trąbić :razz::razz::razz:
Ja też chętnie za Szczylka i za Tofika :drinka:
:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...