Jump to content
Dogomania

[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2


Koszyczek

Recommended Posts

Lala-Buba, Blanka, z pierwszego postu reaguje na imię Beza, (i  takie imię ma na obroży) dzisiaj troszkę z nią pospacerowałam. Kochana jest, bardzo, bardzo :(

Taka zadziwiona, że ktoś chciał z nią wyjść. Nie wiem, czy mogę o tym pisać tutaj, mam nadzieję, że tak. Pazury ma przerażająco, długie, masakrycznie długie :(

Jak to dobrze Beatko, że tam byłaś, bo ja ciut zagubiona w schronie jestem.

Link to comment
Share on other sites

Podalam o jasnym, ciemnym nie w sensie koloru sieci tylko odbioru stanu psa . To taka metafora.

dzinuek , dopiero od niedawna przyjeżdżasz na spacery z psami, nie wiesz o wielu rzeczach, może i lepiej ; bo serce pęka jak się zna prawdę.


Rozi; czy możesz przekazać pieniądze z bazarku na diagnostykę Bobisia.

Link to comment
Share on other sites

Lala-Buba, Blanka, z pierwszego postu reaguje na imię Beza, (i takie imię ma na obroży) dzisiaj troszkę z nią pospacerowałam. Kochana jest, bardzo, bardzo :(
Taka zadziwiona, że ktoś chciał z nią wyjść. Nie wiem, czy mogę o tym pisać tutaj, mam nadzieję, że tak. Pazury ma przerażająco, długie, masakrycznie długie :(
Jak to dobrze Beatko, że tam byłaś, bo ja ciut zagubiona w schronie jestem.


Dobrze, że Ty byłaś♥♥♥ Ja też dziś poznałam Beze z bliska:-) Zaraz poproszę opiekunkę o załatwienie obcięcie pazurów.
Link to comment
Share on other sites

dzinuek , dopiero od niedawna przyjeżdżasz na spacery z psami, nie wiesz o wielu rzeczach, może i lepiej ; bo serce pęka jak się zna prawdę.
 

 

Serce pęka, więc robię wszystko, żeby ze schronu WYCHODZIŁY , a te co zostają, żeby miały lepiej!!! I wiesz, dlaczego to piszę! Jak coś jest nie tak, to nie trzeba się przyglądać, tylko działać i mam zamiar to robić cały czas!

 

 

 

 

dzinuek , dopiero od niedawna przyjeżdżasz na spacery z psami, nie wiesz o wielu rzeczach, może i lepiej

 

A tu się grubo mylisz, niestety, od trzech lat mam styczność z Paluchem i z tym, co się tam dzieje i działo.

Link to comment
Share on other sites

Przez siedem lat pies ma nieprzycięte pazury,kwarantanna oznacza wrzucanie wszystkich psów do jednej salki ze zdrowymi, na posłaniach leżą mokre szmaty, kaloryfery już nie grzały, suchego psy nie jedzą, znów te z klatek siedzą w KLATKACH i ma być dobrze????

Psy nie są szczepione na wściekliznę, nie są kastrowane, leczenie latami tymi  samymi środkami!!! Nie mam zamiaru tego tak zostawić, tylko proszę o nieutrudnianie!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczęta, teraz do Was, tych z Warszawy. Może macie stare kołdry, koce, szmaty z mocnych materiałów, ale nie do użytku, np. wyblakłych, czy poplamionych. Szyję materacyki do plastikowych misek w schronie, ale już nie mam z czego. Koce są potrzebne dla dużych psów na leżanki. Nie mam siły i czasu walczyć w schronisku, wolę kłaść sama. Proszę o kontakt, gdybyście dysponowały czymś takim.

Link to comment
Share on other sites

Szaruś teraz Yuri ze swoją Pańcią na kroplówce

 

stan zdrowia fatalny, wyniki krwi straszne, m.in skrajna anemia, codziennie jeździ na kroplówki i dostaje za strzyki z żelaza

 

tak jak w schronisku wszystko przez niego przelatuje

 

dzisiaj będzie usg narządów wewnętrznych, mam nadzieję, że poznamy przyczynę tych dolegliwości

prawdopodobnie będzie trzeba mu przetaczać krew

 

trzymajcie kciuki za Malucha - jest bardzo słaby

 

[url=http://postimg.org/image/8devghcbt/full/]10644419_10203971266220824_7855322982041[/url]
[url=http://postimage.org/]pic upload[/url]

Link to comment
Share on other sites

Psy nie są szczepione na wściekliznę, nie są kastrowane, leczenie latami tymi  samymi środkami!!! Nie mam zamiaru tego tak zostawić, tylko proszę o nieutrudnianie!

Toś mnie teraz dobiła tym, że nie są szczepione, bo że bez kastracji i sterylek to oczywiście w to wierzę. Masakra :(

Link to comment
Share on other sites

Psy nie są szczepione na wściekliznę, nie są kastrowane, leczenie latami tymi  samymi środkami!!! Nie mam zamiaru tego tak zostawić, tylko proszę o nieutrudnianie!

Toś mnie teraz dobiła tym, że nie są szczepione, bo że bez kastracji i sterylek to oczywiście w to wierzę. Masakra :(

Link to comment
Share on other sites

Psy nie są szczepione na wściekliznę, nie są kastrowane, leczenie latami tymi  samymi środkami!!! Nie mam zamiaru tego tak zostawić, tylko proszę o nieutrudnianie!

Toś mnie teraz dobiła tym, że nie są szczepione, bo że bez kastracji i sterylek to oczywiście w to wierzę. Masakra :(

Link to comment
Share on other sites

Beat2010 założenie bazarku to połowa dochodu na BDT, druga połowa dla piesków żyjących w schronisku.

Nie jest tego dużo, ale trzymam się założeń, więc 150zł przeleję osobie, która gotuje i zawozi jedzenie staruszkom.

 jasne, psiaki ze schronu będą wdzięczne

Link to comment
Share on other sites

Przez siedem lat pies ma nieprzycięte pazury, jak chciałam wykąpać psy, to opiekunka się obraziła, jak przynosimy jedzenie, to po co, kwarantanna oznacza wrzucanie wszystkich psów do jednej salki ze zdrowymi, na posłaniach leżą mokre szmaty, kaloryfery już nie grzały, suchego psy nie jedzą, znów te z klatek siedzą w KLATKACH i ma być dobrze????

Psy nie są szczepione na wściekliznę, nie są kastrowane, leczenie latami tymi  samymi środkami!!! Nie mam zamiaru tego tak zostawić, tylko proszę o nieutrudnianie!

dziuniek, napisz to nie tu - tylko do władz schroniska , do prezydent miasta, do komisji spolecznej, ponieważ nie jest zgodne z ustawą-proponuję zgłosić do odpowiednich organów, tylko tak można pomóc. Zbierz wszystko co wiesz i zgłaszaj nieprawidłowości.

 

 

Kąpię psy, karmię (każdorazowo przywoże 3 autobusami 15 kg jedzenia) ,  dokładam kocyki z magazynku, proszę opiekunów o pomoc, jezeli czegoś nie mogę zrobić sama,  nikt nie ma  do mnie pretensji

Link to comment
Share on other sites

Chyba za bardzo nie ma co podskakiwać tylko robić swoje,ponieważ można zaszkodzić psiakom.Może być tak,że Schronisko zrezygnuje z wolontariatu,a ma prawo.Tak już nie jedno Schronisko zrobiło i na tym straciły psy.Tak sobie tylko głośno myślę.

Link to comment
Share on other sites

Chyba za bardzo nie ma co podskakiwać tylko robić swoje,ponieważ można zaszkodzić psiakom.Może być tak,że Schronisko zrezygnuje z wolontariatu,a ma prawo.Tak już nie jedno Schronisko zrobiło i na tym straciły psy.Tak sobie tylko głośno myślę

dobrze myślisz,
mamy komisję spoleczną do której można zgłaszać uwagi, ale ten watek nie jest od tego, stąd mój wpis,
Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że Ty byłaś♥♥♥ Ja też dziś poznałam Beze z bliska:-) 

To nie zajmujesz się geriatrią??? Tak mi się wydawało, że jesteś najlepiej poinformowaną osobą, co się tam dzieje, na bieżąco, w ciągu dnia, siedem dni w tygodniu.

To które psy w takim razie są TWOJE?

Link to comment
Share on other sites

Pongo nie żyje. :-(  :-(  :-(  :-(  :-( Miał rozległe guzy i przerzuty w jamie brzusznej.

 

758_image_4.jpg

 

 

 

 

Na geriatrii nowa, bardzo duża suczka, coś niedobrego ma w brzuchu.

 

 

Oraz kilka małych, gryzących .

 

 

 Z Zulusem jest bardzo, bardzo źle.

 

 2djdi4j.jpgZe Śmieszkiem też dzieje się coś niedobrego, jest bardzo chudy i wrażliwy na dotyk, nawet podgryza.

 

 

 

 

 

Nora w szpitalu, rokowania bardzo złe, ma bardzo duże zmiany degeneracyjne w kręgosłupie, nie chodzi na tylne nogi.

 

Dużo psów przenosi się na zimę na geriatrię, dla nich to lepiej: w budynku cieplej. Po trochu dowozimy kocyki i posłania, dziś miałyśmy za mało, chociaż duże psy na leżankach były zaopatrzone w solidne kołdry. Wymościłyśmy maluchom, jak mogłyśmy najlepiej. Najładniejszą kanapkę (różową i puchatą) dostała czarna, gryząca suczka. Zaraz się w niej umieściła, wiedziała, do czego służy.

Link to comment
Share on other sites

zgłaszam do wpisania w pierwsze posty dwie adopcje jeszcze z wakacji_jamniś Atos 873/14 pojechał do fundacji ( Isadora :calus: ) i malutki Silvet 914/14.

 

 

W sali nr 12 jest od prawie 2 tygodni nowy piesek, przeniesiony z rej. 12, Teddy, 1011/13, 11 lat, ma wpisane 35kg ?????, cudny średniak, siadają tylnie łapki. Ma swoje wolontariuszki z rejonu, będą zaglądać.

 

7109_716448321769649_8933559372174451444

 

10702162_716445555103259_476681760804948

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...