Jump to content
Dogomania

Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)


kaa

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania z poznania']Ja jakoś mało rozgarnięta jestem jeżeli chodzi o księgowość:oops:, oczywiście dostałam numer konta od Kaa, ale nie przeszkodziło mi to wcale a wcale zrobić wpłaty na konto Nikusia :mad:[/QUOTE]


spokojnie:) przeleję do Ani jak dojdzie hihi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']nie..nie to nie to:) Dziś dostałem telefon w sprawie Rusałki z mojego podpisu:) i dziś będzie wizyta przeadpopcyjna wieczorem...Rusałka od stycznia jest w hoteliku-może dziś słonko się do niej uśmiechnie? :)[/QUOTE]

to trzymam kciuki za dziewuszke..po tylu miesiacach powinna miec juz swoj domek:)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.lucynadabrowska.pl/wp-content/uploads/2009/11/SMALL_dzien-dobry.jpg&imgrefurl=http://www.lucynadabrowska.pl/index.php/2009/11/&usg=__EEvk9-UIrEN8TVdLxBGutNv9px8=&h=390&w=500&sz=143&hl=pl&start=49&sig2=DXTm0gWuIoko9WjYfDHaUQ&um=1&itbs=1&tbnid=gfFf-i56zGo9GM:&tbnh=101&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Ddzie%25C5%2584%2Bdobry%26start%3D40%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26rlz%3D1T4GGLL_plPL353PL353%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1&ei=gzllTJ2TMJS54AbjxaypCg"][/URL]
Dzień dobry, nocna zmiana melduje się nieco wczesniej Bimusiowi do pomocy.
Nikus, kaa ma dzwonić do Ciebie wieczorkiem w sprawie transportu.
Pozdrawiam wszystkich i głównego bohatera wątku- Bima.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich kogo jeszcze nie witałam :) Wiolabiszop , dziękuję za deklarację . :loveu:
Jejku bardzo dziękuję straży nocnej, dziennej, południowej i popołudniowej za opiekę nad wątkiem, ja w tym czasie mogłam się trochę psiatkami pozajmować , no i Bimusiem , dziś zaczeliśmy się ..... bawić :) , tak ja wiem , Wy tu ciężko pracujecie a ja sie bawię :oops:, ale udało nam się to uwiecznić na zdjęciach :p . Bim ma z 5 lat , a bawi się tak jak szczeniak, jak by nigdy tego nie robił. Pianka jak tylko będzie mogła wstawi fotki .
No i odwiedził nas dziś wujek Nikuś , chciał poznać Bima , Bim nie miał nic przeciwko głaskaniu go przez nowego wujka. ;)
W sprawie transportu przez 1gaz staneło na tym że musiała by sobie załatwić na podróż klatkę , lub duży transporterek , bo nie ma w aucie takiego zabezpieczenia żeby pies podczas jazdy nie przedostał się do przodu, żeby to był mały pies, lub spokojny to nie było by problemu, ale jak Bim wpadnie w panikę , to może się różnie skończyć . Cóż w takim wypadku , ważniejsze jest ludzkie bezpieczeństwo. Bez klatki się nie da . :shake: .
Po dzisiejszym dniu jestem tak zmęczona , że pewnie jak zaraz do łóżka nie pójdę to usnę na siedząco.

Link to comment
Share on other sites

u nas w aucue Bruno siedzi zawsze na tylnym siedzeniu,skonstruowalismy mu takie pasy bezpieczenstwa-zwiazalismy dwie smycze,ktore przeciagnelismy przez siedzienia,dwie koncowki z karabinczykami wychodza wiec na tylne siedzenie z obu stron ,bruno ma do jazdy szelki ,z dwoma metalowymi koleczkami i zapinamy go tymi smyczami z lewej i prawej strony ,tak ze siedzi sobie na srodku ,moze sie polozyc ,stanac ,ale jest tak stabilny ,ze nie wlezie nam do przodu ,ani nie lata po calym tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']u nas w aucue Bruno siedzi zawsze na tylnym siedzeniu,skonstruowalismy mu takie pasy bezpieczenstwa-zwiazalismy dwie smycze,ktore przeciagnelismy przez siedzienia,dwie koncowki z karabinczykami wychodza wiec na tylne siedzenie z obu stron ,bruno ma do jazdy szelki ,z dwoma metalowymi koleczkami i zapinamy go tymi smyczami z lewej i prawej strony ,tak ze siedzi sobie na srodku ,moze sie polozyc ,stanac ,ale jest tak stabilny ,ze nie wlezie nam do przodu ,ani nie lata po calym tyle.[/QUOTE]

mój prywatny pies miał pasy bezpieczeństwa dla psa, które sam sobie rozpinał i w końcu rozwalił.
Szukam klatki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...