Jump to content
Dogomania

Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)


kaa

Recommended Posts

Witaj Edytko :) , konto wysłałam. RenW , musisz nam wybaczyć nadgorliwość , każdy się stara pomóc i takim sposobem nawet ja dostałam zaproszenie na wątek :evil_lol: . Danusiu ogromne dzięki za nocne czuwanie :) , mnie szybciej niż ciebie zmogło :oops: zmęczenie .
Sytuacja na dziś - Bimkowi brakuje 65 zł stałych deklaracji , na dozbieranie pozostało nam 6 dni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaa']Witaj u Bima :) , różnie można pomagać , Bim zbiera deklaracje tzn. comiesięczną opłatę na hotelik. Deklaruje się że będzie się wpłacać co miesiąc na psa określoną kwotę , tyle na ile kogo stać np. 5 zł , 10 zł , stała lub okresową np na kilka miesięcy , albo jednorazowo coś wpłacasz itd. Jak zadeklarujesz kwotę , wtedy przysyła ( przeważnie ten co zakładał wątek ) numer konta do wpłat i wpłacasz na psa , jeśli stała wpłata to do momentu aż znajdzie domek.[/QUOTE]

W październiku dopiero dostanę pensję za wrzesień, na razie w czasie wakacji nie zarabiam, tak więc finansowa pomoc z mojej strony odpada, przynajmniej do października. Potem się zorientuję, co i jak. Na razie jedyne co mogę, to wchodzić i reklamować... DT też nie zapewnię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']to normalna cena dla psow dogomaniackich,w ''normalnych '' hotelikach koszt doby to nawet 50 zl..[/QUOTE]

To i tak dość drogo. Nie to, że krytykuję, naprawdę, bo sama nie mogę pomóc. Tylko, że mnie utrzymanie 4 psów i 6 kotów kosztuje nie więcej niż 400 zł miesięcznie. Pewnie nawet mniej. I one nie jedzą byle czego. Fakt, że nie karmię ich RC, tylko gotowanym kurczakiem i Dog i Cat chowem, ale moje zwierzęta chwalić Buddę są okazami zdrowia i urody (np. w zakresie sierści).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza35']To i tak dość drogo. Nie to, że krytykuję, naprawdę, bo sama nie mogę pomóc. Tylko, że mnie utrzymanie 4 psów i 6 kotów kosztuje nie więcej niż 400 zł miesięcznie. Pewnie nawet mniej. I one nie jedzą byle czego. Fakt, że nie karmię ich RC, tylko gotowanym kurczakiem i Dog i Cat chowem, ale moje zwierzęta chwalić Buddę są okazami zdrowia i urody (np. w zakresie sierści).[/QUOTE]

wiesz ,tylkoze co innego jest utrzymywac psy swoje ,a co innego miec hotelik i z tego zarabiac,oplacic czynsz.Hotelik to jest przeciez forma zarobku ,bo watpie ,ze jeszcze mozna pracowac zawodowo.Przez pierwsze dwa miesiace hotelik bedzie kosztowal 300 zl ,bo zostala karma po Kumpelku(*) ,takze wychodzi 10 zl na dzien( stawki godzinowej juz nie licze nawet) a psy u Ani maja swietna opieke ,socjalizacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Wysłałam kochanemu Bimowi 40 zł jednorazowo.

Mocno trzymam kciuki za szybkie zebranie deklaracji stałych!!![/QUOTE]
Serdecznie dziękujemy Moniko za pomoc dla Bima.

[quote name='ataK']W październiku dopiero dostanę pensję za wrzesień, na razie w czasie wakacji nie zarabiam, tak więc finansowa pomoc z mojej strony odpada, przynajmniej do października. Potem się zorientuję, co i jak. Na razie jedyne co mogę, to wchodzić i reklamować... DT też nie zapewnię...[/QUOTE]
ataK, dziękujemy za chęć pomocy. Bądź z nami na wątku i pamiętaj o Bimie.Pozdrawiamy Cię i życzymy wielu miłych chwil na Dogo.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Wszystkim sympatykom Bima dziękujemy za podnoszenie wątku, obecność na nim, a wielu anonimowym pomocnikom w reklamowaniu psiaka- dziękujemy za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Wysłałam kochanemu Bimowi 40 zł jednorazowo.

Mocno trzymam kciuki za szybkie zebranie deklaracji stałych!!![/QUOTE]

Dziękuję Moniko :) Ty prawie wszystkim Rudziakom pomagasz , wielkie Bóg zapłać . Dzięki ataK , reklamuj nas jak najbardziej i bywaj u Bima.

A hoteliki bywają dużo droższe , Bim to duży chłopak . Będzie miał bardzo dobrą opiekę , socjalizację, zabawę ,spacery i opiekę weterynarza ( oby była nie potrzebna) . Ania bardzo dużo pisze o swoich podopiecznych , bardzo często są zdjęcia , no i robi dziewczyna to co kocha . Dla mnie większej rekomendacji nie trzeba . Z tego się żyje , więc to nie jest tylko za zwrot karmy .
Bardzo się cieszę że Bimowi akurat do Ani się udało trafić . Tylko czemu to tak daleko... ;)

Link to comment
Share on other sites

już dwa razy prosiłam o numer konta dla Bima...nie wiem co mam robić - wpłacać już czy nie?

wpłacać teraz deklaracje jednorazowe, a stale jak już Bim będzie w hotelu? Obiecałam 50 zł jednorazowo i 10 miesięcznie...

czekam na jakieś klarowne info.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...