Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

ja mogę powiedzieć z doświadczenia że może nie być łatwo ja mojego Maksa dwa tygodnie łapałam a dał się złapać na suczke.karmiłam go i nie dał się złapać i szedł starszy pan z sunią i Maks podszedł do niej i tak stał się moim psem

Link to comment
Share on other sites

Dziasiaj rano zaniosłam Dziadkowi jedzenie, był sam. Wyciągnęłam do niego rękę, ale odwrócił łeb. Przybiegł jakiś pies i Dziadek ogonem rzucał,:p więc może jeszcze go coś cieszy. Ja juz kiedyś widziałam taką sunie w typie owczarka jak z nim biegała ostatnio ok. miesiąc temu. Ale ok 3 miesięcy temu też się tu kręciła z Dziadziem ale potem zniknęła, wtedy miała na pewno cieczkę bo inne psy za nią ganiały, w tym Dziadzio. Nie wiem czy jest bezdomna, czy to z któregoś okolicznego domku i ona porostu ucieka.

Doszła kolejna wpłata, zaraz dopiszę w pierwszym poście. Dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jak szłam zanieść Dziadkowi jedzenie to spotkałam go pod moim blokiem, zawołałam go i o dziwo spokojnie sobie za mną pobiegł, jak pokazałam mu jedzonko, to nawet dwa razy zamerdał:p. Małe rzeczy, ale mnie cieszą, może jest szansa, że Dziadzia jednak zaufa człowiekowi. U nas było dzisiaj troszkę słońca i pies mógł się trochę wygrzać po zimnych i deszczowych dniach.

Wypłaciłam dzisiaj pieniądze na DT i lekarza. Aktualnie jest to tylko 200 zł. Zakupiłam również smycz, ale to już na własny koszt;) , prezent dla Dziadzia;) tylko bez obroży, ale z możliwością założenia na kark psa takie 2 w 1. Karma jest na wyjazd 3kg. Pozostaje tylko czekać na telefon.

Dziewczyny napiszcie mi gdzie mogę ogłaszać Dziadka,na jakich stronach chodzi mi o zbieranie pieniędzy dla niego, bo to co jest nie starczy na długo.

Link to comment
Share on other sites

właśnie wyplątałam się z łapankowej sieci ;) 20 zł deklaracji ode mnie. jak będę mogła więcej to będzie więcej. Serce mi pęka, kiedy on pojedzie!!!??? ;(((( jaka jest teraz szansa, żeby pojechał i od czego to zależy? tyle pytań ale bardzo bym chciałam wiedzieć. i poproszę o konto

Link to comment
Share on other sites

i taką mam sugestię, żeby kupić mu taką styropianową płytę do ocieplania domów. to kupuje się na sztuki w castoramie itp. jak macie gdzieś w pobliżu.. kosztuje grosze jedno a izoluje i nie nasiąka.. ja buduje z tego kocie domki na zime dla biednych i sprawdza się. bo naprawdę, ta wycieraczka to przecież jak nic. chyba, że szybciej pojedzie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...