Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

Jeżeli znalazł by się ktoś kto przetrzyma go do przyszłego poniedziałku to ja moge jechać łapać go już.Jeżeli taka osoba się nie znajdzie to niestety kolejna próba dopiero w sobotę lub niedzielę...Czy nikt z DG,Sosnowca,Będzina czy nawet Katowic nie mógłby go przetrzymać do poniedziałku?Nawet w garażu!Zawsze lepsze to niż moknięcie w deszczu dzień i noc!

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że Monica umawiała się z Figu na piątek na łapanie psiaka i później chyba Figu zabrałaby go do siebie a w niedzielę zawiozła do Warszawy, więc DT tylko do piątku chyba byłby potrzebny, ale jak będzie Monica może napisze więcej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nombre']to az niemozliwe ze nie ma ai jedej osoby ktora nie moglaby go zabrac chociaz na pare dni. Ja juz nawet myslalam czy go na te pare dni nie dac do hotelu, ile to moze kosztowac?[/QUOTE]

Boze ,przeciez przetrzymac trzeba naprawde tylko kilka dni...DT jest pewny na 200%.

Link to comment
Share on other sites

A więc zdaję relację:
Jak przyjechałam pod Lewiatan to Starszego Pana nie było.Postawiłam jedzonko pod daszkiem i poszłam do auta.Jeszcze nie zdążyłam ruszyć,a tu Dziadek się wyłania.Razem z nim szła jakaś owczarkowata dama.Podeszli od razu do jedzenia.Dziadek dał jeść Damie pierwszej.Potem on wziął się za jedzenie.Poczekałam chwilkę i powoli do nich podeszłam.Starszy Pan ani jego Dama nie uciekli na mój widok.Siwy powąchał nawet moją rękę!Sunia dała się pogłaskać.
Pies jest strasznie zrezygnowany,obojętny na wszystko.Oprócz powąchania ręki nie przejawiał żadnego zainteresowania moją osobą.Wygląda to tak jakby nie chciał nawiązać z człowiekiem żadnego kontaktu,a może to żal do człowieka o wszystkie krzywdy jakie go w życiu spotkały z "naszej" strony?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']DT zaklepany?
Zabieracie dziadka?[/QUOTE]

Już raz miał szanse jechać, ale niestety cwaniaczek nie dał się złapać. Teraz taka pogoda, że na już jest potrzebny DT do piątku lub max. do niedzieli, później psiak pojedzie z Figu do DT...Czy ktoś z okolic mógłby pomoc???
Kolejna bida dziewczyny możecie sprawdzić co to za dama z naszym dziadziem przebywa??

Link to comment
Share on other sites

Mówiąc szczerze to tak na pierwsze wrażenie wydaje się,że Dama chyba ma dom,ale jest puszczana samopas.Z czego wnioskuję?Jest otyła,naprawdę otyła.Martwi mnie to,że prowadza się z Dziadkiem.Być może cieczka się jej zbliża lub już ją ma.Będziemy obserwować co z tą Damą.Jeżeli dam radę to dzisiaj wieczorkiem też podjadę do nich.
Monika masz najbliżej,jak możesz to zwróć uwagę czy Dziadek dzisiaj też chodzi z koleżanką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...