Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

[quote name='bela51']Witaj, własnie dostałam Twoja wiadomośc. Stary bidulek, nie mozna go tak zostawic, bez pomocy.
Chyba jest pare osób z DG, zeby go chociaz na zmiane dokarmiac?[/QUOTE]

Swieta racja ale juz ze dwie cioteczki go dokarmiaja, zeby tylko nie zwial...potrzebny jakis DT czy hotelik???A da sie zlapac?Pewnie tego nie wiecie ale po zarcie przychodzi....

Link to comment
Share on other sites

bela51 - dziękuje że zajrzałaś ;)
coronaaj - raczej nie ucieknie, jest przyzwyczajony od wielu lat, chodzi na przechadzki ale zawsze wraca w to samo miejsce, wcześniej mieszkała tu kobieta w domku, która miała psy, więc była na podwórku buda i miska, czasami widziałam jak wspinał się po ogrodzeniu:evil_lol: z siatki i jej uciekał, jak się wybiegał to wracał z powrotem. Czasami patrzyliśmy z narzeczonym jaki z niego spryciarz i cwaniak:evil_lol: Ale pani najprawdopodobniej umarła, reszta psów chyba w schronisku, a ten jeden siwek został i tak koczuje pod ogrodzeniem.

Link to comment
Share on other sites

Krążyłam po Łęknicach,ale chłopaka nie spotkałam.Czy on przypadkiem nie przesiaduje czasem koło sklepu Lewiatan?

Za to spotkałam na swojej drodze inną psią bidę:( Na ulicy Parkowej,niedaleko Baru.Siedział bidak tuż przy ulicy.Czarny średniej wielkości psiak.Chudy i wystraszony.Nad oczkiem miał jakaś spuchniętą ranę.Wyglądało to tak jak od uderzenia(na moje oko).Jak do niego podeszłam to aż odskoczył ze strachu.Wysypałam mu tą karmę którą miałam dla tego siwka.Zjadł.
Jak wystawiłam rękę to nieśmiało zamachał ogonkiem i liznął mnie w palce.
Nie wiem czy jest bezdomny.Może gdzieś tam mieszka.Jutro z rana,przed pracą tam podjadę i zobaczę czy nadal będzie siedział.Jeżeli tak to chyba będziemy mieć kolejnego biedaka do "kolekcji:";/
Jeżeli jutro jeszcze tam będzie postaram mu się cyknąć jakieś fotki.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, jak sie tak rozejrzec po tych naszych miastach, to pewnie wszedzie znalazłaby sie jakies bidy. Ja niedawno widziałam przez kilka dni w Sosnowcu malego psiaka, który uporczywie kręcił sie w okolicach bloku mojej corki.
I nie wiem, czy po prostu ludzie wypuszczaja psy, aby sie "wybiegały" czy tez uciekł komus, czy zaginąl, czy jest bezdomny ?:shake:
Po kilku dniach zniknął.:-(

Link to comment
Share on other sites

Właśnie była u niego, zanieść mu jeszcze psiej puszki, nie zainteresował się jedzeniem, nawet nie wstał,poszłam kawałeczek dalej w miejsce gdzie ok 5 zostawiłam jedzenie i prawie nie tknięte, tylko troszkę zjadł. Jeżeli przestaje jeść to sytuacja robi się bardzo poważna.:placz:

On leży koło Lewiatanu właśnie.

Link to comment
Share on other sites

Ten tytuł naprawde przyciaga. Biedna psina. Jesli już nie je ,tz .ze nie jest dobrze. Jak pomóc nie wiem? Chyba ,ze bedzie jakiś hotelik ,to trzeba bedzie znowu fałdów przysiąsć i zapraszac cioteczki i wujków.Inaczej pomóc nie moge.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Ten tytuł naprawde przyciaga. Biedna psina. Jesli już nie je ,tz .ze nie jest dobrze. Jak pomóc nie wiem? Chyba ,ze bedzie jakiś hotelik ,to trzeba bedzie znowu fałdów przysiąsć i zapraszac cioteczki i wujków.Inaczej pomóc nie moge.[/QUOTE]
bardzo proszę o rozsyłanie wiadomości

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Je czy nie - deklaracje zbierać trzeba! To nie pogoda dla starucha...
Ja na moje nie deklaruję,bo kasy brak - ale jak ten biedak ma być bezpieczny to 10zł miesięcznie deklaruje.[/I][/QUOTE]
[B]chociaż nie zakładałam wątku proszę o składanie deklaracji na pieska[/B]
Monica w piewszym poście wpisuj kto ile deklaruje i zy to deklaracje stałe , czy jednorazowe.
Aby dopisac coś w poście klikasz tak jak przy zmianie tytułu , tylko nie 2 razy , tylko raz.
[U]Ja deklaruję 20 zł jako stała deklarację
[/U]
Jemu wizyta u weta bardzo potrzebna, tylko co po wizycie postawi sie go z powrotem przy płocie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Demir']Dopiero się zarejestrowałem - dostałem zaproszenie na wątek. Jak można pomóc?[/QUOTE]

Demir ,dziekuję za przybycie. Jak napisała Klaudus. Trzeba by ogłaszac,albo zadeklarować miesiecznie choćby minimalną kwote,jesli znajdziemy lokum dla niego.Dom tymczasowy,lub hotelik. Jesli nie mozesz w zaden sposób pomóc,to pisz coś na watku.Kazdy wpis powoduje,że watek jest widoczny na pierwszym miejscu. W ten sposób przyciaga uwage innych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Demir ,dziekuję za przybycie. Jak napisała Klaudus. Trzeba by ogłaszac,albo zadeklarować miesiecznie choćby minimalną kwote,jesli znajdziemy lokum dla niego.Dom tymczasowy,lub hotelik. Jesli nie mozesz w zaden sposób pomóc,to pisz coś na watku.Kazdy wpis powoduje,że watek jest widoczny na pierwszym miejscu. W ten sposób przyciaga uwage innych.[/QUOTE]
W takim razie deklaruję 10zł miesięcznie i jednorazowo 100 zł na psiaka -lekarz chyba jest mu potrzebny na cito. Proszę o nr konta - w poniedziałek wyślę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...