Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

Staruszek spi na takiej oto wycieraczce, to jest pod daszkiem, jak nie pada to śpi na trawie, piachu, albo i betonie :(
Znowu ktoś pozbierał wszystkie "miski", pudełeczka psa. Co zaniosę mu jedzenie w plastikowym pudełku, to na nastepny dzień już nie ma. Myślałam,że ktoś to zabiera żeby nalożyć mu jedzenia i z powrotem przynieść. Ale giną bezpowrotnie, już nie mam w czym mu zanosić. Teraz wracałam, zachodzę do niego i oczywiście po wczorajszej ani śladu:angryy: Także ktoś kradnie mu michy!


Nie wiem dokładnie jak on się zachowuje, mieszkał wcześniej z psami na podwórku. Wygląda na spokojnego, łagodnego staruszka.

Cena 120 zł to nie dużo, zaraz zrobię edycję, wpiszę nowych zadeklarowanych i chętnych do pomocy staruszkowi.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Pana,i sprawa wygląda następująco: pies musi być już zaszczepiony, odrobaczony, gdyby ewentualnie pies był na coś chory, jest możliwość, zeby Pan podszedł z psiakiem do lecznicy( zastrzyk, kontrola itp.) Z panem bedę w kontakcie, jeżeli, tylko wszystko będzie już zorganizowane, Siwek może ruszać;)

Link to comment
Share on other sites

wklejam skopiowany temat-

[B]Bazarek dla bassecika kaleki w formie licytacji o nadanie imienia dla pieska :D
Pieniazki uzyskane z bazarku beda przeznaczone na diagnostyke i leczenie malego pieska.

Licytacje rozpoczynamy od kwoty 10 zlotych

Postepowanie licytacji- o 5 zlotych
(kazdy licytujacy wyzej musi podniesc stawke o 5 zl)

Bazarek bedzie trwal do 01.09.2010 do godz 20.

zapraszam serdecznie! :wink:


[URL="http://img839.imageshack.us/i/obrazsylwester007.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7894/obrazsylwester007.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]

:D [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucySxy']Tak imie mu trzeba koniecznie nadac,

[B]Mozna zrobic bazarek o nadanie imienia:loveu:

np taki robilam na beaglach

[URL]http://www.******************/viewtopic.php?t=9360[/URL]
[/B][/QUOTE]
Bardzo dziękuję za pomoc:multi: w znalezieniu dt
Pan bardzo miły i można się spokojnie dogadać, a co do imienia to ja nie wiem,chyba nigdy wcześniej go nie miał, reaguje na gwizdanie;) bo tak go wołałam zawsze. Wszystkie pomysły sa fajne.

Link to comment
Share on other sites

Dziadzio wykręcił nam niezły numer.Przeszedł przez szczelinę na jakąś działkę.Nie miałyśmy jak się tam dostać.Mój TZ wszedł na garaż żeby zobaczyć czy on w ogóle na tej działce jest.Niestety było strasznie ciemno.Ledwo było cokolwiek widać.Próbowaliśmy dostać się tam od drugiej strony,niestety były tam tylko ogromne krzaki i pola.Mógł pójść wszędzie.Miejmy nadzieję,że przy następnej okazji będziemy mieli więcej szczęścia w łapaniu.
Ustaliłyśmy z Moniką,że ona go dzisiaj nakarmi przed południem,a ja mu zawiozę wieczorkiem ciepłe gotowane jedzonko.
Wczoraj zdążyłyśmy zauważyć,że dziadek kuleje.

Przeraża mnie znieczulica okolicznych mieszkańców.Z jednego z pobliskich domów wyszedł Pan.Podeszliśmy do niego pytając czy jest możliwość wejścia na tą działkę gdzie zniknął nam Dziadek.Pan powiedział:"Dzisiaj to już go nie złapiecie!Przyjdźcie jutro,on zawsze tak leży pod sklepem...".Straszne.

Link to comment
Share on other sites

mój przelew poszedł

a co do znieczulicy, ostatnio cały przystanek ludzi młodych i starych patrzył jak ganiałam ruchliwą ulicą małą suczkę, która uparcie biegała tam i z powrotem szukając swojego pana

suczkę złapałam, po pół godzinie pojawił się pan, i dopstał taki ochrzan, że ludzie mieli dalszą zabawę

ale jak pies prawie zginął pod kołami autobusu, nikt zupełnie nikt nie rzucał mu się na ratunek, ale wszyscy się przyglądali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nombre']no jeszcze tego brakowala zeby nie dal sie zlapac albo nie daj boze sie gdzies w inne miejsce przeniósł. chyba biedak nie rozumie ze chce sie dla niego dobrze. agdzie ten tymczas jest? dzisiaj cala noc mi sie snil jak moknie na tym dworze[/QUOTE]

on raczej przyjdzie w miejsce dokarmiania, wcześniej czy póżniej, więc myślę że w końcu da się złapać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...