Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

[quote name='monica_26']Rozmawiałam dzisiaj z panią Janka (fundacja S.O.S) o tym psim nieszczęściu. Odwiedzi nas we wtorek, zrobi zdjęcia i staruszek będzie miał ogłoszenie w GW w kaciku adopcyjnym;).
[/QUOTE]

w Dąbrowie Górniczej ma siedzibę Fundacja For Animals (ul. Mizerkiewicza).... może pomogą - dostali niedawno sporą kasę z 1% - mam nadzieję, że pomogą...
Panie Wojciechu! Pani Joanno! Pomocy !!!!!:placz:

ja właśnie wzięłam do domu Krecika - ślepego staruszka, deklaracji mam już naprawdę dużo i psów w domu 8, kalekiego kotka staruszka i jeszcze dziką sunie do złapania i - zapewne "zakwaterowania"....... trudno mi będzie jakoś pomóc....:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monica_26']Witam. Zarejestrowałam się dzisiaj, chociaż często tu zaglądam i staram się pomagać poprzez aukcje które wystawiacie na Allegro. Postanowiłam napisać, bo nie wiem gdzie szukać pomocy dla bezdomnego psa, który mieszka na osiedlu. Jest on tutaj od dłuższego czasu, jest dokarmiany przez ludzi,nikt nie robi mu tu krzywdy, ale to już starszy piesek i potrzebuje pomocy. Mysle, że kiedy nadejdzie zima, on jej po prostu już nie przetrzyma. Jeżeli wpisałam to w zły dział, to przepraszam, dopiero sie tu odnajduję. Pozdrawiam.

[B][U]Mamy już pierwsze deklaracje na staruszka: [/U][/B]

[I]- klaudus - 10 zł/mies
- wtatara - 20 zł/mies[/I]
[I]- monica_26 - 60zł/mies
[/I]- Demir - 10 zł/mies 100zł/jednorazowo[/QUOTE]

Monika , moze bym miala dla niego tymczas , i moze za 100zl ,tylko musi byc karma dorzucona,bo to u samotnego meszczyzny, ja zreszta moge mu podrzucac karme , tylko koniecznie ktos musiwziasc za niego odpowiedzialnosc i podpisac umowe oddania do DT.

Pozdrawiam L

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']w Dąbrowie Górniczej ma siedzibę Fundacja For Animals (ul. Mizerkiewicza).... może pomogą - dostali niedawno sporą kasę z 1% - mam nadzieję, że pomogą...
Panie Wojciechu! Pani Joanno! Pomocy !!!!!:placz:
[/QUOTE]

czekajcie, a Florida_blue jest z for animals, czy z pro animals???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monica_26']Byłoby super, aż zaniemówiłam:-o proszę tylko o więcej informacji dotyczącej umowy, na czym to polega?? Co to za domek, osoba godna zaufania, zwierzak byłby bezpieczny??[/QUOTE]

[quote name='monica_26']Byłoby super, aż zaniemówiłam:-o proszę tylko o więcej informacji dotyczącej umowy, na czym to polega?? Co to za domek, osoba godna zaufania, zwierzak byłby bezpieczny??[/QUOTE]

To jest pan ,ktory zawsze daje tymczas moim bassetom,sam ma rodowodowego basseta, samca 2 letniego ,ale bardzo lagodnego, bez cech dominacji.
Jest doswiadczony , ma dobry stosunek do zwierzat. Psy przebywaja w domu,Domek jest z ogrodkiem.zwierzaki biegaja luzem, oczywiscie jest solidne ogrodzenie.Pan jest samotny wiec tylko sucha karma. Gospodarstwo prowadzi raczej takie hm.....surowe ,ale OK!Ja kupuje RC HE, lub Josera Festival Optines
Jutro bede z nim rozmawiac.
A umowa mormalna, raczej formalnosc,ktos musi za psa odpowiadac bezposrednio, bo np pan zlamie noge i trzeba bedzie psa zabrac ,zeby bylo wiadomo ,kto to zrobi lub kto podejmie decyzje co z psem zrobic jakby np zachorowal.
Oczywiscie pies musi byc szczepiony i odrobaczony -jest niedaleko lecznica.
Domek jest w okolicach warszawy.

Link to comment
Share on other sites

Pies musi odwiedzić lecznice, nie wiem czy jego osowiałość wynika z sytuacji w której się znajduje czy to jakas poważniejsza choroba. Z racji jego wieku pewnie jakies choróbsko się przyplątało.Napewno jest jakiś problem z jedną łapą. Pies wcześniej mieszkał z innymi psami, na podwórku więc nie powinno być problemu.
Porozmawiaj z tym Panem, czy ewentualnie jest możliwość przyjecia psiaka, jak już bedziemy coś wiedzieć konkretnie, to będziemy myśleć co dalej :)

Link to comment
Share on other sites

Czy wiadomo już coś na temat dt ??
Psiak jednak zaczął jeść, właśnie dostał kolację, ale był nie obecny, więc jak wróci to będzie miał niespodziankę, chociaż on trochę pogardza psimi puszkami;)

Niestety nie moge wkleić banerku ze staruszkim ciągle jakiś błąd wyskakuje:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucySxy']To jest pan ,ktory zawsze daje tymczas moim bassetom,sam ma rodowodowego basseta, samca 2 letniego ,ale bardzo lagodnego, bez cech dominacji.
Jest doswiadczony , ma dobry stosunek do zwierzat. Psy przebywaja w domu,Domek jest z ogrodkiem.zwierzaki biegaja luzem, oczywiscie jest solidne ogrodzenie.Pan jest samotny wiec tylko sucha karma. Gospodarstwo prowadzi raczej takie hm.....surowe ,ale OK!Ja kupuje RC HE, lub Josera Festival Optines
Jutro bede z nim rozmawiac.
A umowa mormalna, raczej formalnosc,ktos musi za psa odpowiadac bezposrednio, bo np pan zlamie noge i trzeba bedzie psa zabrac ,zeby bylo wiadomo ,kto to zrobi lub kto podejmie decyzje co z psem zrobic jakby np zachorowal.
Oczywiscie pies musi byc szczepiony i odrobaczony -jest niedaleko lecznica.
Domek jest w okolicach warszawy.[/QUOTE]

To jest naprawdę wspaniała propozycja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monica_26']Rozmawiałam dzisiaj z panią Janka (fundacja S.O.S) o tym psim nieszczęściu. Odwiedzi nas we wtorek, zrobi zdjęcia i staruszek będzie miał ogłoszenie w GW w kaciku adopcyjnym;).

Teraz ide poszukac instrukcje do wklejania banerków:razz:[/QUOTE]

właśnie miałam powiedzieć o fundacji SOS, dobrze że przyjadą

ja też daję 10zł miesięcznie

a możesz mu dać tam jakiś stary koc albo wykładzinę do leżenia? :( żeby nie spał na betonie i lepiej gdzieś pod dachem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']właśnie miałam powiedzieć o fundacji SOS, dobrze że przyjadą

ja też daję 10zł miesięcznie

a możesz mu dać tam jakiś stary koc albo wykładzinę do leżenia? :( żeby nie spał na betonie i lepiej gdzieś pod dachem[/QUOTE]

Przy takiej pogodzie koc za moment będzie cały mokry i zimny;( Więc niewiele to da.
Czy ktoś z DG nie ma choćby garażu aby tam przetrzymać dziadzia?Jeżeli ktoś by mógł go wziąć nawet tylko do garażu.Znajdę w domu jakiś kocyk,miski i karmę,dowiozę.Proszę,niechże się ktoś zlituje.Tak brzydko i zimno za oknem,my grzejemy się w domach,a on moknie i marznie na zewnątrz.

Link to comment
Share on other sites

[I]I ja koc i michy dam!
Jakbym nie miała u siebie Farta to już byłby u mnie...
Ale trochę za dużo już tego mam...
Z kocem to faktycznie kiepski pomysł - nawet jak nie pada deszcz to wieczorem siada rosa i zaraz byłby koc wilgotny...
Nie mogę przestać o Nim myśleć...[/I]

Link to comment
Share on other sites

pan sie zgodził , tylko kwota troche wieksza-120 zl .To jest bardzo tanio. tylko 4zl/dobe.+ karma , no i wszystkie szczepienia ,odrobaczenie , ew leczenie ,ale to oczywiste.
Podam na PW tel do niego ,moze go zabrac zaraz.
A..czy pies nie wykazuje agresji do zwierzat? bo on ma swojego baseta i jedna moja sunie bassetke , (sterylizowana)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...