Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

Wpisałam deklaracje na pierwszym poście, siebie też dodałam;) Napiszcie jak wpłacamy pieniadze, na jakie konto.

Jeszcze dzisiaj bedę rozmawiałam w sprawie psiaka z Jonka, ma być dzisiaj też banerek więc cos sie rusza, bardzo się cieszę:multi:

Dziekujemy:multi::lol:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam pw od Lilek:

Javena, ja jestem z mazowieckiego i to, co mogę zrobić, to od września zacząć przesylac jakieś grosiny na niego. Gdyby ktoś zdecydowal się na tymczas albo DS, chętnie slużę transportem wylącznie z pokryciem kosztów benzyny ( a jeśli wyjdzie mi to, co planuję, to calkiem za darmo). Prześlę wątek dalej, może ktoś coś wymyśli więcej, bo ja sama mam 40 zwierzaków w domu)Chryste Panie, żeby tych podleców pokręcilo. Jeśli coś mogę zrobic jeszcze, napisz. Pozdrawiam Lilek

Mysle ,ze mozna bedzie sie zwrócić do Lilek ,gdyby potrzebny był transport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monica_26']Własnie nie wiedziałam, czy może być to moje konto, tzn mnie jako osoby prywatnej, czy w dziale sa osoby które mają specjalne konta na wpłacanie pieniędzy. Teraz już wiem:oops:. Nr konta tutaj czy na PW ?[/QUOTE]
Na pw .....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']a dzisiaj widziałas psiaka. W krakowie bardzo pada[/QUOTE]
Tak widziałam, przez okno jak biegł w stronę osiedla. Pójdę tam gzie on leży i zobaczę czy coś zjadł z tego co wczoraj zaniosłam. Jeszcze przejdę się na ul. Parkową bo tam podobno też jakiś nieszczęśnik

Link to comment
Share on other sites

jestem na zaproszenie dorzuce coś ale po 10 września teraz mój podopieczny choruje jego pani nie stać na weta więc ja płace.mogę powiedzieć tyle jaką starość zgotował mu człowiek Zgłoście go do skarpety im.Talcott ona wspiera staruszki

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety nie dam rady podjechać do staruszka teraz.Wyślę ok.godziny 15 mojego TZ,żeby zajrzał co u niego,a także żeby podskoczył do tego drugiego nieszczęśnika z ul.Parkowej (jeżeli nadal tam będzie).
Ja przejadę się tam wieczorem.

Monica_26-ten drugi nieszczęśnik siedział wczoraj koło Baru,niedaleko przystanku Łęknice-Parkowa.Jak się tam przejdziesz to proszę daj mi znać czy ten biedak nadal tam siedzi.Wystarczy sms: 798-596-534

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja sie tez moge z wami umowic ze bede jakies pieniadze przesylac, tylko z gory nie jestem w stanie okreslic ile miesiecxznie, raz moze to byc 30 zl raz tylko 5 tak juz niestety u mnie jest ze raz cos pieniedzy zostanie raz nie, moje osobiste psiaki tez kosztuja a jeszcze tyle biedakow w okolicy i tez je trzeba dokarmiac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Ja niestety nie dam rady podjechać do staruszka teraz.Wyślę ok.godziny 15 mojego TZ,żeby zajrzał co u niego,a także żeby podskoczył do tego drugiego nieszczęśnika z ul.Parkowej (jeżeli nadal tam będzie).
Ja przejadę się tam wieczorem.

Monica_26-ten drugi nieszczęśnik siedział wczoraj koło Baru,niedaleko przystanku Łęknice-Parkowa.Jak się tam przejdziesz to proszę daj mi znać czy ten biedak nadal tam siedzi.Wystarczy sms: 798-596-534[/QUOTE]
Wiem gdzie to jest, już idę na obchód

Chciałam ogłosić staruszka na Skarpecie, ale nie wiem czemu nie mogę skopiować linku do tematu:shake: Spróbuję póżniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nombre']Dziewczyny ja sie tez moge z wami umowic ze bede jakies pieniadze przesylac, tylko z gory nie jestem w stanie okreslic ile miesiecxznie, raz moze to byc 30 zl raz tylko 5 tak juz niestety u mnie jest ze raz cos pieniedzy zostanie raz nie, moje osobiste psiaki tez kosztuja a jeszcze tyle biedakow w okolicy i tez je trzeba dokarmiac[/QUOTE]
Dziekujemy, nie ważne ile, nawet 5 zł to jest dużo w obenej sytuacji,;) prześlę numer konta na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']jestem na zaproszenie dorzuce coś ale po 10 września teraz mój podopieczny choruje jego pani nie stać na weta więc ja płace.mogę powiedzieć tyle jaką starość zgotował mu człowiek Zgłoście go do skarpety im.Talcott ona wspiera staruszki[/QUOTE]
To prawda skarpeta Talcott wspiera staruszki, ale juz nalezałoby miec jakies konkrety, np zaklepany hotelik dla dziadunia.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189860-Stare-kostki-%C5%9Bpi%C4%85ce-na-go%C5%82ym-betonie-potrzebny-dt-lub-deklaracje!/page7"][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5346/staruszekban.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189860-Stare-kostki-%C5%9Bpi%C4%85ce-na-go%C5%82ym-betonie-potrzebny-dt-lub-deklaracje!/page7"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2504/staruszeknabrukuban.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...