Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

nieładna pogoda :( pada dziś cały dzień - czy on się ma gdzie schronić w takie dni? :(

ja będę w poniedziałek prawdopodobnie w Dąbrowie to mogłabym porobić mu zdjęcia, tylko najlepiej jakby Monica sie ze mna umówiła i pokazała gdzie psiak jest, chyba że jest zawsze w tym samym miejscu?

Link to comment
Share on other sites

Witam. Już wklejam nowe zdjęcia. Byłam u niego, kupiłam w sklepie puszki z psim jedzeniem, bo w domu mam w lodówce tylko swiatło:oops: i nie miałam mu co zanieść. Zdjęcia troszkę z daleka, bo tak naprawdę nie wiem na ile mogę do niego podejść, wydaje się być łagodny, ale może się wystraszyć, więc narazie podchodzę z dystansem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monica_26']Jak tylko kliknę na "PW na Dogomani" to pojawia się to: No input file specified.[/QUOTE]

To nie jest przepelniona skrzynka ale ze wlasciwie nic nie ma..nie wiem jak dokladnie na polski przetlumaczyc input to to co piszesz file to taki folder...
czy to sie pojawia jak do niej piszesz? Probuj ponownie ale musisz byc zalogowana pod swoim nickiem...jaki jeest jej nick?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monica_26']Zarejestrowałam się tam i zalogowałam takim samym nikiem, a wiadomosci nie mogę napisać, bo jak tylko kliknę na PW na Dogomanii, to od razu pojawia się ten napis.

Chciałam napisać do [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=283"]UeMka[/URL][/QUOTE]

Monica, ale nie wysyłaj wiadomości ze strony Mapa pomocy dogomaniaków tylko wyślij to PW tutaj na dogomanii :) Ci użytkownicy również tutaj są :)

Link to comment
Share on other sites

Musiałam nie zauważyć.

Coś mi świta,że ja tego psiaka już kiedyś właśnie na Łęknicach widziałam.Zaraz robię "obchód" w sprawie innego psiaka z DG,wezmę trochę karmy i podjadę od razu na Łęknice.Może akurat go znajdę i dam coś do jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monica_26']Avilia - na osiedlu Łęknice,na którejś stronie pisałam ;)

Tylko, ze tam dziewczyna prowadzi hotelik, a z tego co zdążyłam poczytać to lepszy jest chyba DT?? Zadręczam pytaniami, ale jeszcze nie ogarniam tu wszystkiego;)[/QUOTE]

Najlepszy byłby bezpłatny DT albo DT za karmę, ale niestety ciężko o taki...Spokojnie pytaj myślę, że na początku każdy z nas musiał się wszystkiego nauczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

Avilia - Właśnie popatrzałam przez okno, bo mam widok na niego i pobiegł sobie na Pogorię, a zaczęło padać, zamiast schowac się pod daszkiem to on się na wyprawę wybrał:razz: także możesz go nie zastać. Ja go już dzisiaj nakarmiłam, mam jeszcze jedną puszkę jedzenia więc mu póżniej wyniosę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...