Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

Dziewczyny, myślę jak tu zmienić ten tytuł, szukam ale podpowiedzcie,jak to się zmienia:oops: kurcze nie mogę się tu odnalezć:oops: A co do linków to rozsyłać na watkach, wklejac i zapraszać, nie ochrzanią mnie:roll:.???

Gdyby tylko znalazł się dom tymczasowy, to postaram się zbierac pieniądze jak tylko będę mogła, sama tez dołoże oczywiscie, chce zrobic jak najwięcej, a na obecną chwilę czuję się jakbym miała związane ręce:shake:.

Link to comment
Share on other sites

To prawda zdjęcia są bardzo potrzebne żeby ruszyć z akcją ogłoszeniową...Jednak dziadziuś potrzebuje na już DT a ostatnio bardzo z tym krucho...Monica mogłabyś skorzystać z mapy pomocy dogomaniaków [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/[/url] , wyszukać tam DT z naszych okolic i napisać do nich PW, może akurat znajdzie się osoba chętna do przygarnięcia psinki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']Alicja dziękuję za przybycie- jak zaleźć mu DT i to ak najszybciej. Zaczyna padać, robi sie zimno[/QUOTE]

Zima tez sie zbliza ..niestety...trzeba reklamowac i ciotki sciagac...umiescilam link na kudlaczach z mojego podpisu...wy tez na kudlaczach reklamujcie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...