Jump to content
Dogomania

Wyrzucony bestailsko z samochodu mix ON 4 m-ce Połamane 3 łapy MA WSPANIAŁY DOM


Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a może nie kupować royala, bo to że ta karma jest taka droga nie znaczy, ze najlepsza ;)
Ja bym kupiła inną za mniejszą kasę i było by jej więcej... (wprawdzie nie dokładam się bo nie jestem w stanie, ale taką mam sugestie)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, weszlam przez bannerek Diany79.
Pies jest piekny, po prostu piekny. Dzieki JustynoWolontariat, ze sie zajelas ta kolejna bieda. Najwieksza robote robia ci, co wlasnymi rekami podnosza z asfaltu i wioza do weta, chwala Wam za to, field workers. Ten anonimowy pan, ktory sie zatrzymal i zabral dzieciaka do lekarza, niech mu los wynagrodzi.

Kanalia, ktora wyrzucila psie dziecko z pedzacego samochodu dostanie od losu to, na co zasluguje.
Potem taki osobnik dowiaduje sie ze ma miesiac zycia z powodu raka i pyta ze lzami "Boze, dlaczego ja? za co?" - no wlasnie, za to! za bestialstwo, zapomniales? w upalna sobote jechales szybko i otworzyles drzwiczki... nie zadrzala ci reka, nie obejrzales sie? slyszales pisk i skamlenie? ucieszyles sie, ze juz po klopocie? pojechales z ulga dalej, pozbyles sie balastu, czyjegos zycia, poszedles potem do piwiarni, a pozniej do domu, gdzie czekala zona? a w nocy nie przypomnial ci sie skowyt tego dzieciaka uderzajacego calym impetem o asfalt? nie przesladuje cie to?

Wyslij mi Justynko na pw swoje konto, dosle 100zl na karme.
I dziekuje p Iwonie, ze ofiaruje dt dla tego pieknego dzieciaka ze zdartym pyszczkiem. Rowniez podziekowania dla weta, ktory operowal i ratowal zamiast zarabiac, jak tylu innych. Sa jeszcze ludzie. Dziekuje Wam.

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam zdjęcia na prośbe Justyny

[IMG]http://img807.imageshack.us/img807/6376/dsc00110a.jpg[/IMG]

[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7483/dsc00106nd.jpg[/IMG]

[IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3381/dsc00107yh.jpg[/IMG]

[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8189/dsc00095x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

biedny Bąbel, no i jak tu nie życzyć serdecznie tego co trzeba jego właścicielowi? Nawet ubliżyć mu się nie da bo takiemu to raczej trudno wybrać coś odpowiedniego. no i chyba sie nie poczuje dotknięty , wyzuty z wszelkich uczuć. Los to załatwi szybko i sprawnie.

Dama pełna honoru i człwieczeństwa z mojego bloku wyrzuciła w reklamówce ze śmieciami do pojemnika podrośniętego szczeniaka, widzącego , ze sporymi ząbeczkami. nie przeszkadzało jej to że nawet jak się w worku pod stertą śmieci nie udusi to zgniecie go zgniatarka do śmieci. (przyjechali za pół godziny!!!) Mam go w domu . A WSZYSCY W BLOKU WIEDZĄ ŻE MOŻNA ODDAĆ DO SCHRONISKA ALBO DO MNIE, BEZ WYSIŁKU. Często widzą schroniskowe auto pod domem po zaopatrzenie a dodatkowe pożywienie, warzywa i legowiska. Ale to z takich typów patologicznych wywodzą się bandyci, matki zbrodniarki wyrzucajace niemowlaki itd. Nie wiem która to była, ale będę wiedzieć wkrótce. Czekam na uderzenie losu i obserwuję pilnie.

zdrowiej psiku , i zapomnij o łajdaku.!!!

Link to comment
Share on other sites

popołudniu wstawię aktualne rozliczenie teraz musze do mechanika z autem

Pani Tereso Czy ma pani jakieś namiary na gazety gdzie mogłabym wysłać tekst z zdjęciami z prośbą o ich zamieszczenie??

A Bąbelek znalazł sobie nowe zajęcie z racji tego, ze nie chodzi a leży by mu się nie nudziło obserwuje koty p Iwony wpatrzony w nie jak w TV, wczoraj zrobił ładną kupkę sam. P Iwona mówi, ze przydałaby jej sie duża klatka bo on teraz absolutnie chodzić nie może a jest tak żywotny ze chciałby być wszędzie gdzie człowiek, chyba bezpieczniej dla niego jak na czas pracy do której wychodzi będzie w klatce. Klatke pozycze z schroniska

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale muszę... wejdźcie i zobaczcie do czego zdolny jest człowiek.... człowiek - to nie brzmi dumnie, absolutnie!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/189039-MARS-rana-na-głowie-MUCHOZOL-!!!!!!!!!-POMOCY[/URL]!!!

Pies z rana na głowie, a właścieielka stosowała MUCHOZOL, bo chciała się pozbyc much, które lgnęły do rany....
Więcej zdjęć na stronie numer 3.....

Link to comment
Share on other sites

chyba najlepszy byłby Dziennik ZACHODNI bo już pisał o bestialstwie ludzi w sprawie z Katowic Kostuchny, czy Nelli mikołowskiej, no i ma szeroki zasięg, a także popularność. dzwoniłam już do dziennikarki, podam zaraz na pw namiar. prosze się z nią skontaktować. czeka. Napisze spory artykuł ze zdjęciami. Czy macie wy albo wet namiar na pana który psiaka zawiózł do lecznicy. sugeruje podziękowanie dla niego i weta za udzielenie kredytu. Pytała czy było to zgłoszone na policję, bo warto by było. zdjęcie w gazecie pomogłoby znależć właściciela, sąsiedzi mogą rozpoznać. My nie jesteśmy obojetni, zróbmy co w naszej mocy.

Link to comment
Share on other sites

pani Tereso dziękuję za namiary skonatktuje sie zaraz jak tylko porozmawiam z p Iwona a jest teraz u weta z małym jak tylko wróci zaraz sie odezwie Nie mam nr tel do tego pana który psiaka dowiózł ale powinien byc na lecznicy a też chciałabym sie najpierw z tym panem skontaktować.

Na 1 str jest zestawienie wpłat dla małego proszę sprawdzić jeżeli kogoś pominęłam

Link to comment
Share on other sites

Violu005-trafiłaś w sedno! Mocne słowa,ale bardzo prawdziwe! Również życzę "panu " Bąbelka,by to,co zrobił ,szybko do niego wróciło! Bo wróci na pewno!

Mały wygląda teraz rzeczywiście jak siedem nieszczęść,ale-będzie dobrze! Dobrze,że zaczynają interesować go koty :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...