Jump to content
Dogomania

Kieszonkowy, 1,7kg PIMPEK, już we WSPANIAŁYM DOMU!


Recommended Posts

[B]Pimpek [/B]jest cudnym, naprawdę mikro mikro kundelkiem. Ma 2 lata, świetnie dogaduje się z psami i kotami, żywy, kochany, przytulaśny. Szukamy pilnie dla Pimpka domu, przebywa w schronisku w Swarzędzu, jest ulubieńcem pani Kasi, niestety pani Kasia pracuje tam tylko do końca tygodnia i bardzo się o niego boi, istnieje WIELKIE ryzyko, że po jej odejściu niezrównoważona kierowniczka pieseczka po prostu UŚPI :angryy:. Dlatego bardzo proszę, pomóżmy znaleźć mu dom, chociażby czasowy.............

Zdjęcia niestety niewyraźne, pani Kasia robiła je telefonem.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam
Chcieliśmy z żoną przygarnąć jakiegoś małego pieska - widać, że jego sytuacja jest bardzo trudna - chętnie Pimpusia przygarniemy i to nie tymczasowo a na stałe, proszę o kontakt najlepiej telefon do pani Kasi ze schroniska w Swarzędzu.
pozdrawiam
Piotr i Iwona
p.s. wysyłam także priva

Link to comment
Share on other sites

dziekuje za zaproszenie na wątek, szkoda ze to teraz, nie mam nic na dt obecnie ale psa nie moge wiasc, od przyszłego tygodnia bede miec praktyki a rodzice wyjezdzaja wiec pies byłby sam całe dnie :( obecnie wezme na dt tylko kota jak juz...

Link to comment
Share on other sites

i ja się melduję, normalnie chociaż na moment bym wzięła psiaka na DT, ale w tym tygodniu się wyklaruje czy Sisi, która teraz była u mnie chwilę zostanie w domku w którym jest czy nie ( i wróci do mnie)
ale na szczęście widzę, że już są chętne osoby na malucha :) Aniu proszę napisz mi czy Ty byłaś teraz w Swarzędzu bo mam tam jedną sprawę, jednego psiaka do wyjaśnienia nie bardzo wiem co tam teraz się dzieję i lepiej by mi było z kimś pojechać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrekR']Witam
Chcieliśmy z żoną przygarnąć jakiegoś małego pieska - widać, że jego sytuacja jest bardzo trudna - chętnie Pimpusia przygarniemy i to nie tymczasowo a na stałe, proszę o kontakt najlepiej telefon do pani Kasi ze schroniska w Swarzędzu.
pozdrawiam
Piotr i Iwona
p.s. wysyłam także priva[/QUOTE]


Dziewczyny czy przeczytałyście tego posta ?

Link to comment
Share on other sites

O widze że już sa chętni , napewno maluch znajdzie swietny dom . Powiedzcie mi dlaczego przetrzymanie takiej kruszyny kosztuje 9 zł za dobę ???? Bo on napewno tyle nie zje ..... ja już nie kumam czy nie ma darmowych DT ??? Wszędzie trzeba płacić ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...