Jump to content
Dogomania

Kieszonkowy, 1,7kg PIMPEK, już we WSPANIAŁYM DOMU!


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

[quote name='Pipi']Monia3a,ja mam małą suczkę,czy mogłabym skorzystać?[/QUOTE]

Póki co mogę tylko brać chłopaków i to naprawdę malutkich, takich do 5 kg max

[quote name='marlenka']Wiem ze w Białymstoku sa fajne dziewczyny co mają bezpłatne Dt :) chyba sie do Was przeprowadze :)[/QUOTE]

Zapraszamy serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Marlena a co stoi na przeszkodzie żebys Pimpka czy innego małego pieska wzięła za darmo? Jeśli masz coś do mnie to napisz wprost! I czytaj dokładnie małe sunie a nie pieski.[/QUOTE]

To ze mam 4 własne psy - 1 sunię na dozywocie - za DARMO - i 1 sunie a BEZPŁATNYM DT i 4 swoje koty .. To stoi na przeszkodzie ...ale gdyby się okazało ze sprawa życia i śmierci napewno bym ise nie zawachała , zawsze miałam psy na DT darmowym z ewentualna pomoća na sterylki , szczepienia ( nigdy na karmę czy dojazdy do weta nie brałam , a wiele razy dokładałam ze swoich )

Zreszta to nie było do Ciebie personalnie - tylko mam przeczucie że albo pomagamy psom albo zaczynamy na nich po prostu zarabiac

Link to comment
Share on other sites

Marlena jesli to nie było do mnie to czemu pojawiła sie kwota 9zł za dobę? Są tymaczasy za 450zł +karma i 300+karma za małe psy. Czemu tych nie tykasz? Przez wiele lat pomagałam nawet nie wiedziałaś że Ktos taki jak Ja istnieje- życie mnie zmusiło i jest tak a nie inaczej. Łatwo jest Kogos oceniac z boku.
Kochane Ciotki nie chciałam nikogo obrazić posłuzyłam sie tylko przykładem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Marlena jesli to nie było do mnie to czemu pojawiła sie kwota 9zł za dobę? Są tymaczasy za 450zł +karma i 300+karma za małe psy. Czemu tych nie tykasz? Przez wiele lat pomagałam nawet nie wiedziałaś że Ktos taki jak Ja istnieje- życie mnie zmusiło i jest tak a nie inaczej. Łatwo jest Kogos oceniac z boku.
Kochane Ciotki nie chciałam nikogo obrazić posłuzyłam sie tylko przykładem.[/QUOTE]

Napisałam juz .... nie było to do Ciebie , ale skoro sie poczułas urażona to cos w tym jest ...
Napisałam o wszystkich płatnych DT , że tego nie pojmuję tak ?????? Nikogo nie oceniam, rozumiem kasa na karmę , dojazdy do weta , szczepeinia , smycze obroże , nie każdego stać zeby z własnej kieszeni płacić . Ale liczyc sobie za t że wyjdę z psem na spacer , przytule go , sprzątnę po nim goownienko , albo odkurze sieśc - to jest dla mnie nie fair . Czasami ludzie od buzi sobie odejmują zeby wpłacić na psa , dlatego nie miałabym sumienia brać za opiekę nad psem pieniędzy .
Nie bede z Tobą dyskutować na ten temat i zaśmiecać wątku , napisałam co myśle i nie bede odpowiadać na Twoje zaczepki .

Link to comment
Share on other sites

Boze ,jak ja tego nie cierpie. Uwazam,ze jesli kogoś stac,zeby brał tymczasy bez opłat,to niech bierze.Niestety nie wszyscy mogą.Pies ,to nie tylko odrobina jedzonka,przytulenie wychodzenie na spacer. Miałam 6 szczeniaków tymczasowo,bezpłatnie.Jedynie pomoc przy szczepieniach i leczeniu,bo takie były.Pies,zwłaszcza szczeniaki,to ogromna ilosc wody ,którą zuzyłam na mycie podłóg.srodki czyszczace,pranie,straciłam trzy kable od komputera.Kabele od telefonu,tapety zdarte ,poduszki potargane. Nie zawsze dało sie upilnowac.Teraz kupiłam szelki mojemu ,jeszcze tymczasowi.Miał tydzień i pogryzł. Ja nie pracuje,jedynie maz.To i tak jest wyjątkowym facetem ,ze jeszcze mnie nie wyrzucił razem z tymi szczeniakami. Na szczeście szybko znalazły domy. Został jeden i chyba już zostanie,bo nie potrafiłabym zawiezc jego miłosci.On tylko mnie ufa.Mam jeszcze swoje dwa koty.Im też trzeba dac jesc ,co jakis czas odrobaczyc. Igiełka ma tymczas płatny,bo ma taką sytuację ,jaką ma.Pomaga zwierzetom na miare swoich mozliwosci. I nie rozumiem ,czemu sie jej ktos czepia.


Pipi ,ty sie za bardzo nie przejmuj.Ja jak widze ,to zwierzeta szybciej potrafia dojsć do porozumienia niz ludzie.

Link to comment
Share on other sites

Ajjjjjj,o tym,to już wcześniej wiedziałam,bo piotrekR coś pisał.Tylko ciekawe,jak w nowym domku? dokąd Pimpuś pojechał,bo piotrekR ma w awatarku napisane,że jest z Amsterdamu.Nic nie ma o tym co i jak i gdzie?A ja zrozumiałam,że Pimpuś będzie miał ds,u PiotrkaR,tak?Ania z poznania,napisz więcej,co i jak? nie trzymaj nas w np. proszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...