Jump to content
Dogomania

Mały Miś, Nieśmiały Miś - ODSZEDŁ DZIŚ NA TĘCZOWE ŁĄKI :(((((((((


anielica

Recommended Posts

  • Replies 399
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Misio jest prześliczny!!!
ale.....Neris go bardzo kocha i nie chce tu na niego skarżyc ,ale nasz "bidulek" troszkę się panoszy na podwórku i próbuje rządzić.....

Misiu, bądź grzeczny !!!

Kto przytuli naszego słodziaczka ?? no kto ????
Ludzie !!!!
Kto tylko go pozna - od razu się zako****e !!!!
Spróbujcie , no !

Link to comment
Share on other sites

Tu znowu Miś.

Dzisiaj pani rozdawała ciasteczka. BARDZO DOBRE, MNIAM. I ja nie rozumiem, dlaczego Miodzio ma dostawać przede mną?!?!?! To trochę na niego powarczałem, trochę mu tak jakby skoczyłem na kark... A wtedy on trochę tak jakby mnie przewrócił, bo waży 17 kilo...

I myślicie, że mnie żałowała? WCALE. Kazała iść na kanapę i NIE DAŁA CIASTECZKA. A ten jeszcze przylazł i usiadł obok. Uważam, że to skrajna bezczelność!

Patrzcie tylko.

[IMG]http://images2.fotosik.pl/143/5883ef148ffe7acfmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Misiu.......wstyd !!!
Wstyd , naprawdę.....
Żeby taki mądry pies, taki arystokrata i takie zachowanie ????!!!!!!
Na Miodzia ???!!!
Miodzio cię ugościł , podzielił się z tobą przestrzenią mieszkalną i pozamieszkalną, a ty tak????!!
NIE ZASŁUŻYŁEŚ NA CIASTECZKO !!!

I ŻEBY MI TO BYŁO OSTATNI RAZ !!! BO CIOTKA TIGER PRZYJEDZIE I BĘDZIE MUSIAŁa ZŁOIĆ TEN PUCHATY TYŁEK !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tiger']
I ŻEBY MI TO BYŁO OSTATNI RAZ !!! BO CIOTKA TIGER PRZYJEDZIE I BĘDZIE MUSIAŁa ZŁOIĆ TEN PUCHATY TYŁEK !!!![/QUOTE]

A cioteczka Tiger chce, żeby jej rączka uschła????? A w co tam łoić, przecież to sam puszek jest!!! Karę poniósł, ciasteczka nie dostał :placz:
A Miodzio już nie gniewa się na Misia :lol:

Do domku, Misiu chce do swojego domku... Tam będzie grzeczny, jak aniołek i wszystkie ciacha będą jego!!!!

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze chciałam napisać, że, mimo wielkiiego smutku, jestem spokojna. Bo Misio nie odszedł na betonowej podłodze boksu, albo w obskurnej budzie. Tylko w cudnym, kochającym domku. Widocznie tutaj miała się skończyć jego droga.

Cioteczko Neris, ściskam Cię najmocniej, bo wiem, że bardzo cierpisz. I dziękuję Ci!

[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana]

[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Misiuniu mój kochany.....
Biegaj sobie po tęczowych łąkach.....
Odszedłeś kochany bardzo .....
Tak mi przykro........ale jestem spokojna.....bo wiem ,ze Neris dała ci wszystko to , oczym może marzyć pies..... - miłośc , czułość, ciepło , opiekę, spokój i bezpieczeństwo......
Pewnie byłeś już bardzo zmęczony.....

Neris , kochana, myślami jestem z Tobą.....
Trzymaj się ,błagam cię !!!!Nawet nie próbuję sobie wyobrazić co przeżywasz......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...