Jump to content
Dogomania

O karmie ACANA...


a-38

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie
prosze o pomoc: czy młodego, malutkiego nowofundlanda można bezpiecznie prowadzic na Acanie przez okres wzrostu i tak intensywnego rozwoju?? czy nie ma szybkiego przyrostu? co podawac dodatkowo, aby chronic stawy? prosze o pomoc osoby, ktore maja doświadczenia z ta karmą

Link to comment
Share on other sites

[b]florance[/b] chodzilo mi raczej o cos innego - nie kazdy moze tak latwo zamawiac karme acane to raz - np jak mieszka w mniejszej miejscowosci moga wystapic utrudnienia. Dwa -nie kazdy chce worki 15 kg, a do 4 kg NAJCZESCIEJ trzeba doplacac - to bez sensu bo cena sporo sie zwieksza. Trzy - w razie co nutre dostaniesz w prawie kazdym sklepie zoologicznym - jak masz noz na gardle i nagle musisz karme kupic to lecisz do zoologicznego...

[b]heidy1[/b]
[quote]1,5 kg ale mi się kończy i chciałam dokupić a wsklepie powiedzieli że będzie dopiero za tydzień. Z tego wynika że jest tak samo niedostępna jak acana.[/quote]

zdecydowanie nie - wejdz sobie chociazby na pierwsza lepsza strone zoologiczna i powiedz mi czy nie ma tam nutry - jest zdecydowanie bardziej dostepna. To ze w tym sklepie maja problem nie znaczy ze tak jest...bo nie jest :roll: a w troszke wiekszych sklepach mozesz spokojnie kupic worki nutry - bez zadnego problemu

[b]Baha[/b] ja znam doga ktory przez ten okres byl na arionie, nie sadze by to sie jakos bardzo roznilo z acana - mysle, ze mozez sprobowac. Ochrona dla stawow? Napewno kupowac Acane dla szczeniakow ras olbrzymich, a jak chcesz cos dodatkowego najlepiej poradz sie u weta - pokasz mi sklad karmy jaka chcesz kupowac i zapytaj jakie ilosci mozesz dawac czegos na ochorne jeszcze - o ile potrzebne. Nie musisz mowic ze to chodzi o Acane bo na 85% nie bedzie jej znal

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']skoro mieszkasz w wiekszym miescie to nutra jest tylko w jednym sklepie?? u nas w prawie kazdym sa worki male nutry...[/quote]
Agnes, u nas na wsiach nie ma tak dobrze...
W moim "większym mieście" w ogóle nutry w sklepach nie widziałam. Jest albo Pedigree i Frolic, a z lepszych to od razu Eukanuba i RC... :-?

Muszę się nieźle naszukać, żeby dostać coś innego, dlatego moja sucz ciągle je gotowane żarło... 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']coztego ja wiem ze w mniejszych miejscowosciach jest problem napewno z karmami, ale czy Bydgoszcz to az tak mala miejscowosc ze jest tylko w jednym sklepie?[/quote]
Zabrze to podobno też całkiem spore miasto... 8)
Sklepów zoologicznych mnóstwo, ale wszędzie to samol... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ja wlasnie zamowilam trzeci 20kg worek acany lamb&rice - psom bardzo sluzy, starcza mi w sam raz na miesiac, place 170zl z dowozem gratis. Dzis akurat Pan Dystrybutor nie mial "na stanie" mojej karmy, przywiezie w srode/czwartek z dodatkowym rabacikiem cenowym - to sie nazywa sila handlu!
Jestem bardzo zadowolona i z karmy, i z Pana Dystrybutora.
Psy Pana tez lubia, a Pan dzielnie odpiera atak trzech wyglodzonych bestii :wink: 8)

Link to comment
Share on other sites

ostatnio w sklepie w którym kupuję nutrę na wagę była tylko niebieska bo zielonej zabrakło. denerwuje mnie to że raz jest zielona a raz niebieska bo nie będe co chwile psa przestawiać na inny rodzaj. tak więc postanowiłam zmienic karmę i od dzisiaj będe karmić acaną bo przyszła już paczka ze sklepu internetowego. zobaczymy jak piesiowi będzie służyła.

Link to comment
Share on other sites

U nas acana sie nie sprawdzila :( Naczytalam sie tyle pozytywnych opini ale mojemu boksiowi mimo ze zjadal z wielkim apetytem nie sluzyla.Mimo ze dostawal l&r lupiez az sie sypal,pies chudl i ciagle zebral o jedzenie.Teraz jestesmy na bento i jest ok a cena ta sama.Siersc ladna,pies najedzony. Takze co pies to obyczaj 8) Z dostawa acany ja nie mialam najmniejszego problemu,zamawialm przez net i na drugi dziec byla.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia26']Teraz jestesmy na bento i jest ok a cena ta sama.[/quote]

:o Gdzie ty kupujesz bento w cenie Acany? :o
Ja za 20 kg Acany L&R płaciłam 180 kg, a za 15 kg Bento L&R 185 zł. I nigdzie tańszego Bento nie widziałam...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

piesio właśnie kończy worek 1.5 kg i wyglada na to że nawet dobrze mu służy ta acanca.mam nadzieję że dalej też tak będzie . w każdym razie nie zauważyłam istotnej różnuicy między acaną a nutrą bo piesio toleruje je tak samo dobrze więc narazie zostanę przy acanie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moj psiak je Acane bardzo chetnie gdzie aby cos zjadl jest naprawde trudne. Nawet troszke przytyl jedzac ta karme jak narazie przy niej zostane. Jezeli ktos nie wie gdzie kupic ta karme na Slasku i nietylko niech napisze a podam wtedy namiary przesylaja albo dowoza gratis :).

Link to comment
Share on other sites

Mój piesio już tak się nie rzuca na acanę jak na początku ale to chyba nie wina karmy tylko ogólnie jedzenia. bo chodzi już stale najedzony i nieboi sie że mu się nie da jedzonka. Tak było na początku jak wzięłam go ze schroniska, zjadał wszystko co tylko znalazł bo był wygłodzony.ale teraz już jest ok

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...