Jump to content
Dogomania

O karmie ACANA...


a-38

Recommended Posts

a ja chyba nie zamowie wiecej Acany... Sabina ja wciana az milo, ale martwia mnie kupki - robi na kazdym spacerze i to spore :roll:

a jesli chodzi o wietrzenie karmy - ja sie poswiecilam i cale 20 kg przepakowalam do malych foliowych woreczkow, dzielac to na dzienne porcje. dodatkowo calosc trzymam oczywiscie we w miare szczelnie zamknietym worku. krzyz mnie potem bolal, ale chyba warto, bo poprzednio, przy 15 kg Royala koncowki karmy Sabina nawet powachac nie chciala...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

asher moze suczydlo sie musi przestawic? u Azy tez na poczatku czesto bylo kupki na spacerach, teraz jest normalnie...
Pakowanie w malutkie worki to jest napewno pomysl, choc dla Azy nie ma roznicy czy jedzonko troche wywietrzeje - i tak zje zawsze ze smakiem ;)

Link to comment
Share on other sites

No i pojechałam dzisiaj do zabrzańskiego sklepu, w którym podobno miała być acana... Jak zapytałam o tę karmę to pan na mnie popatrzył co najmniej dziwnie... :o
Muszę odnaleźć numer do dystrybutora i wykombinować jakiś transport, a może wskaże mi inne miejsce... 8)
Kurcze, w tym moim mieście jest strasznie kiepsko z karmami... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja i moj pies jesteśmy zwolenniczkami tradycyjnego jedzonka tzw. "gotowanego", ale dla urozmaicenia raz dziennie moja sunia dostaje gotowane (zwykle póżnym popołudniem),a rano wcina karmę...Oczywiscie mięsko i warzywka wchodza jej lepiej ale ACANA którą zamówiłam jakies 3tygodnie temu jak na syntetyk tesh całkiem dobrze jej wchodzi.Musze porzyznac że dobrze jest przyjmowana przez organizm mojej Veidy (chodzi o przyswajalność, wielkość odchodów),ale to sparaw indywidualna.Ja i Veida jesteśmy z ACANY zadowolone!!!
A propos czekania to ja dostałam na nastepny dzień od zamowienia a nie mieszkam w miescie gdzie jest dystrybutor.

Link to comment
Share on other sites

bo tak naprawde lepiej sprawdzic jak pies bedzie jadl, a przede wszystkim tolerowal karme na opakowaniu 4 kg niz na 100g - najczesciej psy bardzo chetnie zjedza takie 100 g - bo to cos nowego - ale ani nie bedziemy wiedziec jak dlugo bedzie chcial jesc karme, ani jak ja toleruje - to wyjdzie np po 3 tygodniach dopiero...Dlatego Pan mial racje, zeby lepiej kupic 4 kg na poczatek. Co innego jest z psami ktore w ogole suchego jesc nie chca to i Acane niekoniecznie - ale w takim przypadku bym nie wciskala suchego tylko przeszla na gotowane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='florance'] Oczywiście przy dużym worku dostawa gratis... :)[/quote]
No i właśnie tu pojawia się problem, bo ja chcę 4 kg. No nic to, jutro spróbuję zadzwonić do dystrybutora i może coś nam się uda ustalic 8)

Link to comment
Share on other sites

pewnie ze fajnie, ale czy jestes pewna ze ten Pan ma probki? Bo chyba dystrybutor ich nie posiada?
coztego u nas niby za dostawe 4 kg sie placi, ale ja np mieszkam w miare blisko dystrybutorki i nie bylo problemu z dowiezieniem karmy za darmo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'][quote name='florance'] Oczywiście przy dużym worku dostawa gratis... :)[/quote]
No i właśnie tu pojawia się problem, bo ja chcę 4 kg. No nic to, jutro spróbuję zadzwonić do dystrybutora i może coś nam się uda ustalic 8)[/quote]

a ja 4 kg dostaję do domu gratis 8) od dystrybutorki na Śląsku :D

w Katowicach w sklepie w której można też Acanę zamówić (czyli to chyba dystrybutor) - były próbki i jak byłam za pierwszym razem to mogłam sobie wziąć po torebeczce z każdego rodzaju, moja siostra sobie wzięła próbki dla kotów - bez problemu

Link to comment
Share on other sites

no tak, ale w wawie dystrybutor ma karme w domu, wiec nie chce, zeby tam jezdzic po probki, a nie bedzie tez wozic do kogos 100 g probki;) Dlatego wydaje mi sie, ze nie ma - lepiej zamowic pewnie u Acany, glownego dystrybutora na Polske

Link to comment
Share on other sites

Napisze Wam jak ja to załatwiłam bo nie miałam zadnych problemow...
Weszłam na stronę [url]www.acana.com.pl[/url] napisałam zamowienie i to wszystko.Wcześniej napisałam do przedstawicilei firmy żeby podali mi w jakim czasie realizowane są zamowienia, odpisali ze w ciągu 48h roboczych ale najcześciej na drugi dzień już dostarczają i faktycznie nastepnego dnia po złożeniu zamowienia przywieźli karmę.Do 15kg dostałam 2 próbki innej karmy,pojemnik do odmieżania ilości karmy i ulotki. Jezeli chodzi o mniejsze paczki to nie dostarczają ich bezpośrednio do domu tylko wysyłają wiec dochodza koszty przesyłki(15zł)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Just-tea']Jezeli chodzi o mniejsze paczki to nie dostarczają ich bezpośrednio do domu tylko wysyłają wiec dochodza koszty przesyłki(15zł)[/quote]
I cała rzecz w tym, zeby tych dodatkowych kosztów uniknąć 8) Przy 4 kg 15 zł dodatkowo to bardzo dużo...
Jeśli się zwrócę bezpośrednio do lokalnego dystrybutora to może uda mi się z nim (nią) dogadać. A z formularzem na stronie acany się nie dogadam :fadein:
[quote name='malawaszka']a ja 4 kg dostaję do domu gratis od dystrybutorki na Śląsku [/quote]
No i to jest bardzo dobra wiadomość ;)
[size=2]A swoją drogą- jak napisałam do acany pytanie o próbki i mozliwość zakupu karmy to w odpowiedzi podali mi jedynie telefon do lokalnego dystrybutora... [/size]

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze testowanie zaliczone!! Figo zjadl porcje bez problemow i jeszcze na dodatek sie oblizal.. :) Na razie jeszcze nie chce sie zachlysnac tym jego apetytem, bo wiem ze byl bardzo glodny i w koncu poczul nowy smak :) chociaz wczesniejszych karm typu Royal Canin, Bento Kronen i Nutro Choice tak szybko nie wszamal... No zobaczymy co bedzie dalej :) W tej chwili jestem bardzo zadowolona!

Link to comment
Share on other sites

Ja dzis dostane 20kg acany lamb&rice :angel: Po chyba trzech miesiacach kupowania opakowan 4kg i sprawdzeniu, ze psy jednak to jedza, zdecydowalam sie zaszalec :D
Zastanawialam sie jeszcze nad ciachami, ale nie wiedzialam, ktore wybrac :roll:
W Poznaniu mozna acane dostac w kilku sklepach i to po dosc okazyjnych cenach - sugerowanych na www acany lub nizszych nawet. A mi dystrybutor tez cene troche obnizyl - a to pierwsze zamowienie od niego :)

Link to comment
Share on other sites

my zamowilismy tez ciasteczka i moje pieski rzucaja sie na nie :)

Musze jeszcze raz powtorzyc ze jestem bardzo zadowolona, gdyz sniadanko znowu zniknelo w sekunde :) Zakupilam Premium Delux, gdyz chce zeby moj Figo przytyl troszeczke.. bo przez to jego wybrzydzanie innych karm chudnie mi w oczach :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...