Jump to content
Dogomania

O karmie ACANA...


a-38

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no tak :) i jeszcze ktos mi gdzie wyjasnial na dogo - moze w tym temacie nie wiem - ze zawartosc tych zwiazkow na stawy w tej Acanie jest bardzo mala i nie daje takich efektow jak inna karma dla psow duzych.
Oczywiscie nie twierdze, ze u Ciebie jest to istotne, bo i tak karmisz normalnie L&R ;)

Link to comment
Share on other sites

Coco to co piszesz jest baaaardzo ciekawe!!! Brzmi jak dla Grafa stworzone.. :D Niestety pewnie zanim pojawi się u nas to trochę potrwa a my w piatek zamawiamy kolejne 20 kg. Czekam tylko na opinię hodowczyni co z tą sierścią.. czy zostać na tej wersji a spróbowac jakichś środków na jej poprawę, czy zmienic na próbę wersję karmy.. Zobaczymy..

Link to comment
Share on other sites

[b]Agnes[/b], kiedyś sobie to sprawdzałam i właściwie w żadnej karmie nie ma na tyle dużo glukozaminy i chondroityny, żeby tylko na tym poprzestać :wink: Dlatego niezależnie od karmy i tak będę psy faszerowac jakimś preparatem na stawy.

Link to comment
Share on other sites

moj pudelek ktory nie jadl suchej karmy przez 4 lata to jak kupilam acane to zaczal ja wcinac bylam zdziwiona :o ze hoohoo i malamucikowi tez sluzy ale oni jedza ta karme na dosypke bo tak to dostaja domowe surowizne warzywa i ryz badz makaron ale musze powiedziec ze malamutek mial troszke jakos tak zazolcona biala siersc tego nie bylo za bardzo widac ale jednak a kiedy zmienilam na te karme widac efekty poprostu mu to zeszlo :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta !!!']Coco to co piszesz jest baaaardzo ciekawe!!! Brzmi jak dla Grafa stworzone.. :D [/quote]
[b][i]Rzeczywiście te nowe, zapowiadane dopiero co karmy Acany będą bardzo interesujące :D ! Będą zawierać także kultury bakterii, jak w jogurciku :D ! To stosuje z powodzeniem na naszym rynku Eagle Pack i jak widać, nie będzie już osamotniony :D ![/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coco']Będą zawierać także kultury bakterii, jak w jogurciku :D [/quote]Pozostaje więc kwestia, jak wpakować do lodówki 20 kilo karmy... Bo te bakterie muszą być trzymane w zimnie, inaczej przenoszą się na lepszy ze światów :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b][i]W aptekach te kultury bakterii nie znajdują się w lodówkach, więc chyba można :oops: .......
Myślę sobie, że w dobie dzisiejszej technologii można już prawie wszystko, choć nie wykluczam i dobrego marketingu. Ale w sumie pionierami nie są, nie wykluczam więc współpracy Acany w tej dziedzinie z innymi producentami, nie tylko karm zresztą :D .[/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

[b]Coco[/b], zmień aptekę :wink: Ja zawsze dostaję probiotyki zimniutkie, prosto z lodówki. Przeczytaj też dołączane do tych preparatów ulotki.
Choć ja oczywiście też nie wykluczam, że nowoczesna technologia pozwala jakoś zakonserwować w karmie te bakterie. Pożyjemy, zobaczymy :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b][i]No niby racja, co do tej anginy, ale ja cały czas myślę o tych pozytywnych dla organizmu bakteriach, a te siedzą sobie np. w nas czy w ciałku psiaka, czyli w ciepełku :D !
Kwaśne mleko też robi się kwaśne w cieple, bo wtedy właśnie namnażają się żywe kultury bakterii :D .
Ale ja z mikrobiologii wiem niewiele, więc się nie wymądrzam, bo mogę nie mieć absolutnie racji :oops: .[/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...