Jump to content
Dogomania

O karmie ACANA...


a-38

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo Bigos ma byc na diecie niskobialkowej. Nie stac mnie na karme typu renal royal canin, wiec Bigos dostaje leki mieszane z jedzeniem. Zeby nie dostawal za duzo bialka, to w tej chwili je karme dziewczynek - acane lamb&rice - ona ma jakies 23% bialka; bo we wszystkich karmach dla szczeniat bialko ma min. 29%; w renalu jst to poziom 12% bodajze - ale doszlam tez do wniosku, ze mlody rosnie i tak drastycznie mu tego bialka nie ogranicze. Nie dostaje go w innej postaci skondensowanej - typu nabial.
Senior light acany ma 21% bialka - szkoda, ze ten drugi ma tak duzo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi'] Senior light acany ma 21% bialka - szkoda, ze ten drugi ma tak duzo :([/quote]
Może dlatego, że ten "nasz " light jest dla psow doroslych ale jeszcze nie starych, o normalnym zapotrzebowaniu na bialko :wink:
ja tam wlasnie takiej karmy szukalam

Inne firmy maja lighty, ale dla seniorów

Tuffi a moze spróbuj z Nutra Nuggets, oni mają dla seniorów i Nutra nie jest tak droga jak Royal. Wręcz w hurtowni jak kupowałam poprzednio to cena byla prawie identyczna jak Acany, z tym że za 15 kg, a Acana ma 20 kg :wink:
Tylko nie pamietam ile tam bylo bialka :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']No i pojechałam dzisiaj do zabrzańskiego sklepu, w którym podobno miała być acana... Jak zapytałam o tę karmę to pan na mnie popatrzył co najmniej dziwnie... :o
Muszę odnaleźć numer do dystrybutora i wykombinować jakiś transport, a może wskaże mi inne miejsce... 8)
Kurcze, w tym moim mieście jest strasznie kiepsko z karmami... :roll:[/quote]
W Zabrzu już jest w 2 sklepach (Centrum i Rokietnica),
a na stronie "nay" pisze, że dostawa całego asortymentu (więc chyba 4kg też) w granicach GOP-u jest bezpłatna :)
Powstaje pytanie, gdzie jest "Twoje miasto" ? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jare1']
W Zabrzu już jest w 2 sklepach (Centrum i Rokietnica),
(...) Powstaje pytanie, gdzie jest "Twoje miasto" ? :wink:[/quote]
Moje miasto jest w centrum, Zabrza oczywiście. To w którym sklepie dostanę acanę? 8)
Ja ciągle nie jestem przekonana, czy chcę suce dawac jakąś suchą karmę... ale jak już będę miała sklep pod nosem to może kupię na spróbowanie... ;)

Link to comment
Share on other sites

coztego tez mialam dylemat...ale jesli chcesz gdzies z suczydlem wyjechac np na tydzien, nie bedzie wozic ze soba miecha warzyw itp zeby ugotowac, albo jezdzic z ugotowanym - upierdliwe troche, w lato sie moze zepsuc itp. Dlatego daje Azie rano 1/3 dziennej dawki, zeby ise przyzwyczajala do suchej i tolerowala dobrze. Dzieki temu podczas wyjazdu nie ma problemu z karmieniem psa - biore Acane pod pache i tyle :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'][quote name='jare1']
W Zabrzu już jest w 2 sklepach (Centrum i Rokietnica),
(...) Powstaje pytanie, gdzie jest "Twoje miasto" ? :wink:[/quote]
Moje miasto jest w centrum, Zabrza oczywiście. To w którym sklepie dostanę acanę? 8)
[/quote]
Św.Urbana 3
niech Cię nie zmyli, że to wędkarski :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jare1']Św.Urbana 3
niech Cię nie zmyli, że to wędkarski :)[/quote]
"Sumik" czy jakos tak? :hmmmm: dzisiaj widziałam ich samochód w mieście i rzuciła mi się w oczy ryba :lol: Sklep wędkarsko-zoologiczny czy jakoś tak mieli napisane...
No to zobaczymy.... 8)

Link to comment
Share on other sites

Do 5 miesiąca karmiłam Antarka domowym jedzonkiem a od miesiąca jest na Acanie i muszę przyznać że jest świetna-dobrze przyswajalna i wykorzystana, niewiele trzeba żeby nakarmić 30-kilogramowego"szczeniaczka" :D poza tym ma naprawdę niezły skład,pies je ja coraz chętniej,tym bardziej jak cos sie do niej dorzuci,napewno przy niej zostaniemy :D

Link to comment
Share on other sites

Ja karmie swojego pieska Acana od dwoch tygodni i jestem bardzo zadowolona. Jest to pierwsza i jedyna jak do tej pory karmja ktora moj pies je z apetytem, na jej widok slinka mu cieknie, ma sliczna siersc, jest pelen energiia poza tym (nie chcac juz za wiele jej chwalic) w koncu robi ladne kupki.. a naprawde Figo mial straszne problemy z zoladkiem i biegunka wystepowala raz na dwa tygodnie conajmniej.

Jak na dzis dzien moge stwierdzic ze karma jest na medal i moge polecic ja kazdemu.. ktorego pies jest niejadkiem i ma problemy z bzruszkiem.

Link to comment
Share on other sites

noto co że jest tak na stronie napisane - dzwonisz do przedtsawiciela i pytasz - u nas nie ma z tym problemu, więc nie sądzę, żeby u Was był 8) a poza tym niedługo wystawa w Wawce i tam na 100% będziesz mogła kupić sama

a biorę dokładnie tą samą :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...