Jump to content
Dogomania

"Przez moją postępujacą chorobę muszę ją oddać"...


Recommended Posts

[quote name='katarzyna.cane']dd tvn nie chce:( prosze nie chce medi zadnych, nie umiem patrzec na siebie ze ja oddaje wiec tym bardziej nie chce z tego robic takiej akcji. musze jej znalesc dom ale bez wielkiego halo:( a w szpitalu bede w centrum zdrowia dziecka na oddziale rehabilitacji pediatrycznej od 21 czerwca[/QUOTE]

ok SZANUJEMY...a moze sama sunie pokazać :/ ???wiesz, ze odzew po takich akcjach jest zaskakujacy i mozna przebierac w domkach!!!

Jak bedziesz chciała TO CIE ODWIEDZIMY :)
na, jakim oddziale bedziesz??? moze w tych bungalowach na tyłach ?? tam z psami mozna lazić bez porblemu
jak w budynku głównym to czy będziesz mogła wychodzić na zewnątrz??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna.cane']moj oddzial to rehabilitacja pediatryczna :) to jest tam z tylu wlasnie, na pierwszym wpisie dalam moj numer tel wiec zapisz i zadzwn jakbys mogla i chciala przyjsc mnie odwiedzic:)[/QUOTE]

mamy doswiadczenei w odwiedzinach w tych bungalowach na tyłach :)
bedziemy dzwonic :)
pozdroooooooooooooo
tymczasem zbieramy energie na sciagniecie wspanialego DOMU dla SONI...

pogadaj z mamcia szczerze bo to dla was obu TRAUMA, dla Ciebie i suni

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]zbieramy energie na sciagniecie wspanialego DOMU dla SONI...
[/QUOTE]

i myśle że na tym należy sie skupić.

Przecież gdyby Kasia miała jakiekolwiek mozliwości zatrzymania psa, nie byłoby tego wątku.

Link to comment
Share on other sites

Czytam i strasznie mi suńki szkoda , więc przemyślałam sprawę i jest tak , w czwartek w naszej lokalnej gazecie ukarzą się ogłoszenia moich tymczasów , bardzo na nie liczę i jeśli ufa moja tymczska znajdzie domek , będę mogła zaproponować DT dla suni . TZ mnie zabije , ale co mam zrobić ...

Link to comment
Share on other sites

podpisuje się pod tym czterema psimi łapami co napisała Anita .
Kasiu ja Cie nie oceniam ,nigdy nawet przez chwile tak nie pomyslalam .
Wiec sprawa jasna ,szukamy na gwalt dobrego domu .

Ale Anita dobrze pomyslala z tym TVN .Kasiu moze warto pojsc ta droga:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Czytam i strasznie mi suńki szkoda , więc przemyślałam sprawę i jest tak , w czwartek w naszej lokalnej gazecie ukarzą się ogłoszenia moich tymczasów , bardzo na nie liczę i jeśli ufa moja tymczska znajdzie domek , będę mogła zaproponować DT dla suni . TZ mnie zabije , ale co mam zrobić ...[/QUOTE]


:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam was dziewczyny ze jestem malo aktywna na tym forum ale to mnie przytlacza, nie umiem z entuzjazmem czytac i sie cieszyc ze dom sie znajdzie:( ja nadal czuje ze to moja sonia i tylko moja...czytam na bierzaco co piszecie i jestem bardzo wdzieczna, a co to DT to chyba kiepski pomysl bo sonia juz calkiem zglupieje co sie dzieje ze tyle zmienia domow-ona nie widzi wiec jak sie zacznie przyzwyczajac do DT to nagle znow jej zmienimy otoczenie a tak nie mozna:( nie wiem co zrobic chciaabym ja oddac w rece kogos kto sie zna na psach i na ich psychice bo pies ze schronu to ciezki pies i trzzeba miec do niego inne podejscie same wiecie pewnie, jakas stara babunka to po jakims szczkaniu zdenerwuje sie i ja uderzy a tego nie chce

Link to comment
Share on other sites

Kasiu ja zaproponowałam DT inaczej pomóc nie mogę niestety DS u mnie odpada , jeśli znajdzie się DS super , ale co jeśli nie ? Jeśli chodzi o psy ze schronu to uwierz doświadczenia mi nie brakuje , sama mam na DT teraz taką staruszkę ze schronu .

Link to comment
Share on other sites

Katarzyno - podziwiam Cię, za dojrzałość i odpowiedzialność.To musi być strasznie trudna decyzja - tak trudna, że nie umiem sobie tego wyobrazić.
A - może to kretyńskie pytanie - myślałaś o innej opcji? Może na przykład na czas Twojego pobytu w szpitalu znalazłby się DT w pobliżu szpitala - taki DT, żeby Sonia mogła Cię odwiedzać? Może nie musisz się z nią rozstawać? Może w Szczebrzeszynie znajdzie się ktoś, kto zgodzi się pod nieobecność Twojej mamy wpadać, żeby zabrać Sonię na spacer? Czy takie rozwiązanie nie wchodzi w grę?

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, zeby znalezc dom dla psa z problemami - mowisz ze sunieczka nie dowidzi..jest 7 letnia..ma swoj swiat
ZMIANA OTOCZENIA I wymiana PANCI to horror - ja wiem...widzialm to u Tulci...

Moim zdaniem...
szukac DT w Warszawie i program w TVN - i zobaczycie ILE DOMKOW SIE ZGLOSI!!!!

a na ogloszenia to bedziemy miec moze jedną odpowiedz

[I][B]niestety takie historie jak wASZA sa medialne...[/B][/I]
scenariusz
1. pokazuja podobne pieski w schronisku
2. pokazuja ciebei sama w szpitalu
3. pokazuja SONIE W DT jak przychodzi do Ciebie w odwiedziny do szpitala
4. pokazuja znowu schronisko z mikronami

I ODZEW JEST MUROWANY..przy okazji SONI pójdzie w swiat pare innych mikronów

ŻAL, ale TAKIE historie TRAGICZNE ruszają ludzmi i powodują w nich ludzkie odruchy...najlepeij jakby SONIA trafiła w Twoje okolice i utrzymywalibyscie kontakt...
Jak ja ze swoim Tymczasem aSTIM :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Czytam i strasznie mi suńki szkoda , więc przemyślałam sprawę i jest tak , w czwartek w naszej lokalnej gazecie ukarzą się ogłoszenia moich tymczasów , bardzo na nie liczę i jeśli ufa moja tymczska znajdzie domek , będę mogła zaproponować DT dla suni . TZ mnie zabije , ale co mam zrobić ...[/QUOTE]

[B]Aniu![/B] Tu sytuacja jest naprawde powazna i nie czyń komuś złudnych nadziei . [B]To nie wątek Lolusia....!!!!.[/B]
Niedawno piesiowi jaki został po zmarłej pani/przypomne sobie watek,to wkleje/ proponowałas tymczas płatny i była to oferta komórki przy mieszkaniu... ....
Jakim cudem teraz chcesz wywiazać się z zobowiazania ...?

Link to comment
Share on other sites

Po kolei , Bartusiowi proponowałam płatny DT po długich rozmowach z Ivv na pw , więc nie wszystko było napisane na wątku po drugie o jakiej komórce ty mówisz? Bartuś miał być w domu , tylko na czas moich wyjść z domu ( to jest parę godzin w tygodniu ) Bartuś miał być odseparowany od moich psów ze względu na swoją padaczkę i to nie w żadnej komórce tylko w łazience przy której jest spiżarnia i miał mieć do dyspozycji te dwa pomieszczenia . Miał być na płatnym tymczasie bo miałam fatalną sytułację finansową i nie mogłam sobie pozwolić na kolejnego tymczasa , a Ivv zależało ,żeby Bartuś trafił do mnie akurat , na szczęście znalazł DS i mój tymczas nie był potrzebny. Jeśli o Lolusia chodzi to przypomnij sobie jak toi wyglądał , wszyscy na wątku i nie tylko robili wszystko ,żebym tylko zrezygnowała , po dłuższych przemyśleniach doszłam do wniosku ,że Ty Lolusia nie chcesz oddać poprostu i sobie odpuściłam . Teraz zaproponowałam tymczas tylko jeśli po ogłoszeniach w gazecie moja tymczaska znajdzie dom . Więc proszę Cię zastanów się trochę zanim zaczniesz kogoś oczerniać bo to świadczy tylko o tobie . I nie wymyślaj jeśli nie wiesz jak jest , mam na myśli tą niby komórkę.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa jestem z kąd takie wnioski , skoro to drugi wątek na którym się spotykamy .No ale ty tyle razy widziałaś jak ja strasznie psy traktuje jak je bije nie dbam , głodzę całe 6 psiaków które u mnie są . Ty jesteś prawie święta bo masz Lolka i i cały czas płaczesz jak to ciężko i strasznie ci jest bo musisz się Lolkiem zająć jaką to łaskę robisz ,że go trzymasz u siebie .
Żałosna jesteś wiesz?? nie rozumiem jak można wydawać opinię o kimś kogo się w ogóle nie zna . Sobie samej wystawiasz opinię .

Jak by ktoś miał wątpliwości , tu wątki moich tymczasów które tak katuje i katowałam :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173904-Krzywo%C5%82apek-vel-Tutek-ma-dom[/url]!!!!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/184892-Kiara-15-letnia-sunia-prosi-o-wsparcie-mo%C5%BCe-o-domek[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/134941-Tymu%C5%9B-MA-DOM!!!-Bazylek-te%C5%BC-MA-DOM-[/url])

[url]http://www.dogomania.pl/threads/182752-Dwa-maluchy-w-DS-Gacek-wr%C3%B3ci%C5%82-z-adopcji-[/url].

[url]http://www.dogomania.pl/threads/180943-Ufa-i-Tolek-w-DT-prosimy-o-wsparcie-na-szczepienie-Tolka-[/url]!!!!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/183526-Luna-Lilka-ju%C5%BC-w-nowym-domu-!!!!Akcja-b%C5%82yskawiczna-[/url])

Były jeszcze 4 szczeniaki które wychowałam od 2 tygodnia życia , patrz i przeżyły , nie zatłukłam , nie zagłodziła , dziwne nie??

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny to nie jest wątek na Wasze wzajemne animozje, to jest wątek KASI i SONI. Jeżeli chodzi o Anja2201 to pamiętam ją z wątku psiaka porzuconego przy drodze, który był u Niej chwilę i było mu dobrze, wtedy jako jedna z nielicznych zareagowała na apel o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']Kasiu: najpierw DT, a potem DS.Innej drogi nie ma. Przez tydzień DS nie znajdziemy.No chyba, żeby cud jaki ...
Przecież domowy DT jest okej.I się szuka spokojnie DS.[/QUOTE]

spokój w tej sytuacji jest najwazniejszy :) bo SONIA ma teraz raj i szukamy RAJ2...to bardzo ciezka sprawa..
KASIU pomysl nad ta TV :/ plizzzz...nie raz pomagała

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem jeżeli jest szansa pokazać sprawę w mediach to trzeba to wykorzystać. Kasiu - przecież to będzie dla dobra Soni, a na tym przeciez chyba ci najbardziej zależy? przemyśl to na spokojnie, bo wiadomo - nie ma nic na siłę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...