Jump to content
Dogomania

***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...


divia_gg

Recommended Posts

[quote name='Akrum']jestem i ja u tej ślicznotki...
oh to oczko... nieciekawie to wygląda. finansowo ani transportowo niestety pomóc nie mogę, ale ogłoszenia jak już będzie czas na nie, to oczywiście mogę pomóc zrobić, jak dla Szymka i Nodika :)[/QUOTE]


No jasne ze bedzie potrzeba. Oczywiscie nie teraz, bo trzeba sie skupic na organizacji akcji, ale pozniej jak najbardziej;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niebieska, banerki juz są i to dwa ;).

Akrum, dzieki za obecność:lol:. Ogłoszenia oczywiście jak najbardziej sie przydadzą. Chyba jednak mamuśce szybciej.

Teraz najpilniej potrzeba pieniędzy, skoro obie mogą przyjechać. Nie ma nawet na jedzenie dla nich, nie wpominając o leczeniu, profilaktyce czy sterylkach. To taka akcja trochę wariacka, bez żadnego zaplecza, ale myslę, ze uda sie je wspólnie uratować. Skoro znalazł sie transport, to już nie mamy odwrotu :evil_lol:.

Bardzo proszę wiec o wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe, bo chciałysmy rowniez wyciągnąć ze schronu matke szczeniaczków, bardzo chudziutką , której ostatniego szczeniaczka juz zabrałysmy wcześniej.

Nie mamy pieniędzy na nic w tej chwili, nawet na jedzenie dla nich.

A sunieczka z chorym oczkiem bedzie potrzebowała funduszy na jego leczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Divia damy radę ...[/QUOTE]

Nie jestem decyzyjna w tek kwestii, ale strasznie bym chciala pomoc. Fajna ta dziewczynka;) Zreszta jak cala masa, wiem, ale jak juz ja oko Jaagi wypatrzylo to strasznie bym chciala zeby sie cos dzialo....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='henikar']Zaraz prześlę 20 zł.. Niestety narazie tylko tyle, bo dokładnie jestem spłukana.[/QUOTE]
Zapisam narazie jako deklaracje. Dziekujemy. Kochani mamy juz 70 zł. I tak sobie pomyslalam ze moze zwroce sie o pomoc do Kundelkowej skarbonki o wsparcie i do sterylkowej swinki, prowadzonej przez Soeme.
Co myslicie? Moze by sie uzbieralo jednak. W ogole jakie ustalenia sa i decyzje? Pytam, zeby wiedziec jak sytuacja wyglada?:roll:

Link to comment
Share on other sites

To ja napisze do Kundelkowej skarbonki i do sterylek a Ty Akrum mozesz do Talkotowej napisac?

edit:
Tak sobie pomyslalam, ze moze sunia jest juz ciachnieta. Tak sobie gdybam, ale moze jednak. Narazie napisze do kundelkowej skarbonki. A o ktora mame szczeniakow chodzi? Moze razem je zlaczyc w wolaniu o pomoc. Tez jakby byl watek to mozna by je razem reklamowac...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...