Jump to content
Dogomania

Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!


obraczus87

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ellig']Marta poprosze nr konta dla eossi:)
Dziekuję Eossi Kochana bardzo:)

Ja dodaje 50 zł:)[/QUOTE]

Bardzo Wam dziekuję :multi::Rose:

[quote name='Gabi79']Od jakiegoś czasu po cichutku kibicuję Brutuskowi.

Ucieszyłam się, że ma dom, a tu znowu zwrot z adopcji............

Oby z tym DT się udało, trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Witamy u Brutusa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldrumka']mogę zrobić bazarek ; prześlij zdjęcia i opisy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tylko co z fantami - czy jesteś z Warszawy ?

widziałam, że pojawiła się Wisełka, która we wrześniu ponownie oferowała fanty dla Brutka (tylko wtedy miałam ich nadmiar) może coś dolozy[/QUOTE]


[quote name='Ellig']Przelew zrobiony, kciuki zaciśnięte:)[/QUOTE]

Ellig, może bazarek jeszcze zrobić, bo na karmę tez się przyda jeśli wypali DT, podaj link do tego bazarku, z którego fanty zostały, można przekleić...
Kciuki trzymamy :)

Link to comment
Share on other sites

Za chwile porozumiem się z osoba u ktorej są moje fanty i dam znac co z bazarkiem. Poniewaz w miedzyczasie mialam jeszcze jedną prosbę w sprawie tych rzeczy.Czy moze ta sprawa zaczekac do jutra? Fanty sa w Warszawie na Ursynowie.

Na razie Brutus bedzie mial na koncie dodatkowe 250 zl, 200 od eossi i 50 ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

Eluniu, oczywiscie ze poczekamy :)

Aldrumko, w tym tyg maja dojsc do mnie ubrania od jednej kochanej cioteczki. Czy jeśli nie dam rady wystawic bazarku to mogłabym liczyc na Twoja pomoc? Ubrania sa pomierzone, postaralabym sie porobic zdjecia.. ale nie wiem czy dam rade zając sie prowadzeniem bazarku i wysylka fantów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldrumka']spokojnie czekamy, jesli fanty komus obiecane to nie ma sprawy zaraz przypomnę się Wisełce :)

obraczus87 jakoś się zgramy jasna sprawa[/QUOTE]

Bardzo Ci dziekuję :Rose::Rose:

Pozwole sobie przypomniec o trwajacym bazarku dla Brutusa:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236986-Super-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Grey-Animals-i-Brutusa-Do-16-12-do-godz-22-giej[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldrumka']spokojnie czekamy, jesli fanty komus obiecane to nie ma sprawy zaraz przypomnę się Wisełce :)

obraczus87 jakoś się zgramy jasna sprawa[/QUOTE]

Hehe jestem bez przypominania ;)
Strasznie mi żal Brutuska :-(
Jutro popatrzę czy coś na bazarek znajdę konkretnego, pogadam z rodzicami może mają też coś "zbędnego" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Dzieki Pyrdka!

Ania z Poznania podala mi nick osoby ktora jest z tej Fundacji z ktorej Pani adoptowala kota :) napisalam do Niej.[/QUOTE]
Trzymam kciuki, beędzie dobrze!:)

Rzeczy z bazarku mozna bedzie odebrac od Ewy Marty :)Ewa też dołoży jakieś piękne szale-chusty:)
Aldrumka wysłałam pw, zdzwońmy sie po południu:)

Edited by Ellig
Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Na razie w sprawie DT nic nie wiem. Piszę z osoba, która robiła wizyte u Pani.

Wczoraj dowiedzialam sie tez, że Pani oprocz swoich dwóch kotów, starszej suni, ma na DT jeszcze jakieś dwa młode koty.[/QUOTE]

a Brutus się dogada z innymi zwierzakami?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...