Jump to content
Dogomania

Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!


obraczus87

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wisełka']Znalazłam nieco fantów na bazarek dla Brutka. Z Aldrumką jestem w kontakcie :)[/QUOTE]

Aldrumka,
Proszę skontaktuj sie z Ewą i ustal jak mozesz odebrać od Niej rzeczy, poniewaz jest tego sporo to niestety nie można ich zostawic na portierni u Gusi.Będą to nowe rzeczy nie z mojego bazarku, poniewaz moj bazarek dopiero co sie skonczyl i kilka rzeczy wystawilam na Allegro, teraz nie mogę ich wycofać.
Tel do Ewy Marty podałam na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']a Brutus się dogada z innymi zwierzakami?[/QUOTE]

Z sunią myslę, że nie byłoby problemu. Natomiast mam obawy odnośnie kotów...


[quote name='Wisełka']Znalazłam nieco fantów na bazarek dla Brutka. Z Aldrumką jestem w kontakcie :)[/QUOTE]

[quote name='Ellig']Aldrumka,
Proszę skontaktuj sie z Ewą i ustal jak mozesz odebrać od Niej rzeczy, poniewaz jest tego sporo to niestety nie można ich zostawic na portierni u Gusi.Będą to nowe rzeczy nie z mojego bazarku, poniewaz moj bazarek dopiero co sie skonczyl i kilka rzeczy wystawilam na Allegro, teraz nie mogę ich wycofać.
Tel do Ewy Marty podałam na pw.[/QUOTE]

Bardzo Wam dziękuję.
Aldrumko jeśli nie masz mozliwosci pojechania po te rzeczy na Ursynów do Ewy Marty, to daj mi znać na PW. Spróbuję dojechać od siebie ze wsi do Ewy, odebrać je i Ci je dostarczyć. :)

[quote name='Akrum']Oj Brutek.... tak bardzo żałuję, że z tym domem tak wyszło, ludzie bardzo fajni i pewnie też przeżywają teraz tą calą sytuacje.[/QUOTE]

Przeżywają bardzo. Pani Gosia jutro odwozi Brutka do hotelu.
Brutek nie zdążył sie do Nich przyzwyczaić, On potrzebuje więcej czasu.. więc pewnie jak zobaczy znajome psiaki i znajomych ludzi w hotelu to się chłopak ucieszy.

Edited by obraczus87
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Ewa Marta, czeka na kontakt, moze podwiesc rzeczy do stacji metra ale Gusia nie moze takiej wielkiej paki zostawic na portierni....[/QUOTE]

[quote name='Wisełka']Jaka jest?? Może uda się zostawić w Centrum W-wy... zależy od gabarytów..........[/QUOTE]

Przepraszam nie było mnie, do Ewy Marty nie dzwoniłam, bo uznałam, ze niedziela i tak bardzo nie spieszy się . Mam wrażenie, ze teraz juz Was nie będzie na dogo i nie da sie szybko umówić się z Gusia nawet jesli ma dyżur popołudniowy. Jedyna możliwość, żeby wystawić bazarek w miarę szybko to żebym ja spotkała się z Ewą Martą w Metrze (jaka stacja ?), ale mogę dopiero ok. 18-tej; jutro zadzwonię. to może być też innego dnia ale jutro jeszcze mam aparat a potem dopiero w piątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Czy pisałyście do na watku- Dogi w potrzebie? Moze jakas fundacja od Dogów?[/QUOTE]

Ja pisałam wielokrotnie, ale bez odzewu... Brutek jest za mało dogowaty.

[quote name='3 x']skąd dokąd dokładnie mają trafić rzeczy ?
z ursynowa - gdzie?
i jaka jest ta paczka wielkościowo?
jedna osoba da radę komunikacja miejską ją przetransportować?[/QUOTE]

[quote name='Wisełka']Moja paka gotowa do odbioru :)[/QUOTE]

Dziękuję Wisełka.
Gosia, nie mam pojecia skad dokąd.

[quote name='eossi']wpłata 200 zł dokonana - trzymam kciuki za Brutusa !!!!![/QUOTE]

Ślicznie dziękuję! Później wejde na konto i sprawdzę. Teraz jestem przelotem w domu.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Niestety, opcja DT odpada... Pani dzisiaj mi napisała, że bardzo przeprasza, ale Jej rodzina nie zgadza się na kolejnego psa..

Brutek dzisiaj wrócił do psanatorium.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']
Niestety, opcja DT odpada... Pani dzisiaj mi napisała, że bardzo przeprasza, ale Jej rodzina nie zgadza się na kolejnego psa..

Brutek dzisiaj wrócił do psanatorium.[/QUOTE]

kutwa
jak ja kocham ludzi jak się ze soba nie umieją dogadac
ja pierdzielę
co szkodziło najpierw pogadac z rodziną i pokazać psiaka ?
a nie obiecywac przyjazd do psanatorium
i zapoznanie z psem

albo ludzie mają tyle wiary w swoje zdolności negocjacji z rodzina
albo sa jacyś dziwni i niezdecydowani
i najpierw mówią jedno potem się wycofuja (jak pan własciciel domu gdzie przez chwilę był Brutek)
wrrr

Link to comment
Share on other sites

Po co oferowac DT bez uzgodniania z rodziną ????????


[quote name='3 x']skąd dokąd dokładnie mają trafić rzeczy ?
z ursynowa - gdzie?
i jaka jest ta paczka wielkościowo?
jedna osoba da radę komunikacja miejską ją przetransportować?[/QUOTE]


dzięki za chęć pomocy, ale damy radę chodziło tylko o to by zas oszczędzić

paczka z Ursynowa na Powiśle :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, nie mam pojęcia.. ludzie są dziwni, nie zrozumiem ich nigdy....
Tak łatwo ludziom wychodzi dawanie nadziei innym.. a potem sie okazuje, że jednak nic z tego...
w dodatku zmarnowała masę mojego czasu na rozmowę tel, na szukanie osoby do wizyty itp

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Wpłynęło 200zł od Eossi :loveu::Rose::Rose: dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Dzisiejsze wpłaty od : Aldrumki:loveu: Ellig:loveu:duzar:loveu:Eossi:loveu:Livki:loveu: i Nikusia odnotowane w poście rozliczeniowym:) Pięknie dziękujemy:multi:[/QUOTE]

Witaj Nikus,
Jest błąd, literówka w poście rozliczeniowym cyt."200 zł.Eossia 10.12.2012"

Powinno byc - 200 zł. eossi 10.12.2012
Pozdrawiam serdecznie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...