Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='Alix']Ayshe no wierz mi ze ja bardzo chcialam tego piwa sie napic ale bylam samochodem i nie moglam:placz: a na pewno by pomoglo:roll: zwalilam sprawe zero kontaktu z psem i wiem ze tak barosz to NIGDY nie pracowal wolalabym zeby robil bledy ale zeby byl napalony:placz: ja tak jestem przyzwyczajona do jego entuzjastycznych wyskowkow ze kompletnie nie wiem co mam robic jak mi sie wycina jak dzis:roll: Poza tym on juz na rozgrzewce generalnie mial w nosie pilke i cala reszte a na poczatku to ja jeszcze jako tako funkcjonowalam. Wylaczylam sie na maksa w momencie wejscia na ring:shake: zaraz wstawie foty jak w pewnym momencie barosz szedl na rownaj.....no po prostu masakra dobilo mnie to po prostu.[/quote]alix-nie chce byc upierdliwa ale ja ci mowilam ze najgorsze jest wejscie na ring-wtedy nerwy cie spinaja.barosz mogl sie wyciac na pilke bo pierwszy raz byl na wystawie -zawodach.mowilam ci zebys wtedy pracowala na dokladnosc.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']..../agis-na zdjeciu wgladasz jakbys na egzekucje szla:roll: .czekam az napiszesz co zawalil...[/quote]
sie spowiadam :roll: Generalnie to tragedia :shake: ale glownie z mojej strony. Sporo minusow zalapalam, bo zaczelam cwiczenie bez wskazania komisarza :splat: :wallbash: :grab: No i to nieszczesne zostawanie (przy zostawaniu zmienil pozycje, przy przywolaniu do nogi niestety ruszyl z miejsca zanim doszlam na miejsce i 0 punktow. sama jestem sobie winna, bo go zostawilam na siad :shake: . Jakbym zostawila na waruj, to by tylko zmienil pozycje, a tak dooopa :flop:). Mogila :grab: Za to zetke bylam pewna, ze Max spartoli, a tu niespodzianka 9 punktow (w tym moj minus za zaczecie cwiczenia bez wskazania :wallbash: ). Wiecej nic nie pamietam, bo byla nieprzytomna...

A na zdjeciu wygladam, jak sie czulam :shake: Ja sie po prostu nie nadaje na zadne egzaminy i zawody, bo mnie nerwy dobijaja :roll:
No i jeszcze Tresser nie chcial sie z nami spotkac po zawodach :-)... Generalnie jestem zdolowana... Szkoda, ze nie zaspalam :eviltong:

I chcialam pogratulowac Dinie, Pyrosowi, Larze i Baroszowi :multi: Bylo dobrze, choc mogloby byc lepiej :cool3:

Link to comment
Share on other sites

agis-ja was zdarze opierniczyc na treningu-dzisiaj mialam prawo miec dosc.zrozumcie to wreszcie ze ja nie jestem maszynka i czasem zwyczajnie brak mi powera.mam prawo rowniez do "zlapania oddechu"po takich waszych "wyczynach"za ktore mnie oceniaja inni.bedziecie teraz cwiczyc wiecej bez psow niz z psami bo to co wam mowie na szkoleniu to jak grochem w sciane.
nastepnym razem bedzie lepiej-mam nadzieje:diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']agis-ja was zdarze opierniczyc na treningu-dzisiaj mialam prawo miec dosc.zrozumcie to wreszcie ze ja nie jestem maszynka i czasem zwyczajnie brak mi powera.bedziecie teraz cwiczyc wiecej bez psow niz z psami bo to co wam mowie na szkoleniu to jak grochem w sciane.
nastepnym razem bedzie lepiej-mam nadzieje:diabloti: .[/quote]
Spoko :lol: Rozumiemy, rozumiemy... Ale jakbys dzis opierniczyla, to jutro na nowo bym sie tym nie przejmowala :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ewa-jo bardzo mi przykro ze zwalasz w ten sposob na mnie odpowiedzialnosc za zagubienie zawodnikow[/QUOTE]
Betko nie zwalam na ciebie winy broń panie boze ja tylko patrząc po sobie uważam że obecnośc osoby szkolącej daje jakąś pewność siebie to że ten ktoś jest . Zawody to ja oglądam ale tenisowe . Beata niezależnie że żartowałam i w sobote i dzisiaj to faktycznie uważam że obecność szkoleniowca może się przydać w każdym bądz razie tak byłoby w moim przypadku. Sorki jeżeli odebrałaś to jako oskarżenie nie to miałam na myśli.Mówiłam zawsze że się wygłupiam i lubie żartować.

Link to comment
Share on other sites

wiem ewa-jo i wsio jest ok tylko to mnie zabolalo.mam troszke zboczenia na punkcie wywiazywania sie ze swoich obowiazkow i szczerze mowiac lepiej ze mnie tam dzisiaj nie bylo:evilbat: :lmaa: :scream7:

Link to comment
Share on other sites

Jestem dumna z Pyrosa- z siebie mniej :mad: . Jak schodziłam z ringu to myślalam że poszło duuuzo gorzej. Pyros byl rozproszony ale robil w zasadzie to co mial zrobić. Ja wiem ze my nie jestesmy idealni :evil_lol: ale sie staramy. Zrobil przeszkode w obie strony co mnie mile zaskoczyło :multi: Krzywo usiadl i tyle. Ale udało mu sie. Ja byłam z niego bardzo dumna. I jestem nadal. Co nie zmienia faktu ze będę pracować zeby bylo lepiej.
Ayshe wiem ze chcialabyś zebyśmy byli lepsi lae nie bylo aż tak źle :eviltong: Ja w kazdym razie dziekuje za nasz trning przeszkodowy bo tam w zasadzie sie nauczyl co i jak.

Link to comment
Share on other sites

agnieszka-dobrze to bedzie jak psy beda skupione na przewodnikach.pyros jest w stanie spokojnie dostac o 5-6 punktow wiecej.
dopoki pyros bedzie jopil sie na zwwnatrz ringu i myslal o niebieskich migdalach na zostan tudziez NOTORYCZNIE lamal pozycje tez na zostan,przestanie niuchac to nie powiem ze jest dobrrze,troszke lepiej ani ok.to jest zerowka.zerowka.podstawa.saskie pierdulki.to jedynka moze wam pojsc troszke lepiej.zerowka ma isc ok.

Link to comment
Share on other sites

Na dzien dobry robie z siebie kretynke a sedzia z komisarzem sie ciesza (jakas idiotyczna wymiana zdan nastapila ktorej dokladnie nie pamietam bo bylam nieprzytomna) barosz jak widac pieknie siedzi przy nodze:angryy:
[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3305/17os.jpg[/IMG]

Zostawanie. Oczywiscie odpiecie smyczy w waruj oraz pochwalenie psa bez wskazania komisarza:wallbash:
[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6066/21zw.jpg[/IMG]

Zetka, na ktorej totalnie sie zalamalam i odlecialam
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/230/33le.jpg[/IMG]

Zaznaczenie siadem na zetce i kretynski wyraz twarzy przewodnika:diabloti:
[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7838/41xl.jpg[/IMG]

Przywolanie.Wszystko pieknie, tylko nie wiedziec czemu nagle Barosz nie chcial wykonczyc komendy"noga" zatrzymal sie przy prawej nodze, musialam powtorzyc komende by ja dokonczyl-oczywiscie krzywo:splat:
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/5496/58wm.jpg[/IMG]

Przeszkoda, pozostawie to bez komentarza:mad:
[IMG]http://img472.imageshack.us/img472/3224/68jd.jpg[/IMG]
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2818/77bp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch']gratulacje dla wszystkich startujących !! brawo za chęci ,odwagę i osiągnięcia punktowe :multi: .[/quote]:watpliwy: tiaaa zeby tylko w samozachwyt nie wpadli:peace:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Ponieważ zerówke zrobiłś na 82pkt więc doskonałą to mam pytanko jak poszła ci jedynka????:eviltong:
Tak jak mowilam zeroweczke pyknelismy cacy:diabloti: stwierdzilam ze jedynke sobie darujemy by dac szanse na puchar innym psom:eviltong::diabloti: taka wspanialomyslna jestem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix'][quote name='Ewa-Jo']Ponieważ zerówke zrobiłś na 82pkt więc doskonałą to mam pytanko jak poszła ci jedynka????:eviltong:
Tak jak mowilam zeroweczke pyknelismy cacy:diabloti: stwierdzilam ze jedynke sobie darujemy by dac szanse na puchar innym psom:eviltong::diabloti: taka wspanialomyslna jestem:evil_lol:[/quote]cos ty taka wspanialomyslna siem zrobila:shocked!: :roflt: ?
gosia-taaa taaaa jasssne....oby tak dalej:evilbat: :sg168:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'][quote name='Alix']cos ty taka wspanialomyslna siem zrobila:shocked!: :roflt: ?
gosia-taaa taaaa jasssne....oby tak dalej:evilbat: :sg168:[/quote]

a tak jakos...dobry dzien mialam:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix'][quote name='ayshe']

a tak jakos...dobry dzien mialam:diabloti:[/quote]mam nadzieje ze na egaminie i kolejnych zawodach bedziesz miala O WIELE GORSZY DZIEN:roll: :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'][quote name='Alix']mam nadzieje ze na egaminie i kolejnych zawodach bedziesz miala O WIELE GORSZY DZIEN:roll: :cool3: :evil_lol:[/quote]

bezczelna no:cool1:
Ty sie ciesz ze ja w ogole nie zeszlam na zawalna tym ringu i ze o pacholek sie nie przerwocilam i ze na zetce nie zabladzilam i w ogole. Ja nie wiem jak Ty moglas w ogole pomyslec ze mi pojdzie lepiej przeciez bylo do przewidzenia ze wejde na ring malo przytomna i niemyslaca:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix'][quote name='ayshe']

bezczelna no:cool1:
Ty sie ciesz ze ja w ogole nie zeszlam na zawalna tym ringu i ze o pacholek sie nie przerwocilam i ze na zetce nie zabladzilam i w ogole. Ja nie wiem jak Ty moglas w ogole pomyslec ze mi pojdzie lepiej przeciez bylo do przewidzenia ze wejde na ring malo przytomna i niemyslaca:diabloti:[/quote]masz dobrego psa .naprawde.zajac,czubek itd ale do takiej roboty-ok.bardzo mi przykro ale chcialabym zebys jednak pokazala na co go stac.i ciebie.to zreszta tyczy wszystkich.przykro mi ale nastawienie:i tak wszystko schrzanie jest powodem przynajmniej polowy waszych bledow.:splat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'][quote name='Alix']masz dobrego psa .naprawde.zajac,czubek itd ale do takiej roboty-ok.bardzo mi przykro ale chcialabym zebys jednak pokazala na co go stac.i ciebie.to zreszta tyczy wszystkich.przykro mi ale nastawienie:i tak wszystko schrzanie jest powodem przynajmniej polowy waszych bledow.:splat:[/quote]

no ja tez bym bardzo chciala ale pewnych rzeczy nie przeskocze ja sie denerwuje jak pizze zamawiam:eviltong::diabloti: a tu nagle zawody kupa gapiow ocenianie itd. tym bardziej ze pracuje z psem niecale 4 miesiace i ogolnie jest to dla mnie nowosc. Ja nie dlatego wzbranialam sie przed zawodami bo leniwa jestem tylko dlatego ze znam siebie i wiem jak reaguje w takich sytuacjach. Nietstey nie dalam rady sprostac oczekiwaniom ale naprawde sie staralam przeciez nie zawalilam tego zeby Ci na zlosc zrobic:eviltong: Staralam sie jak moglam zjadly mnie nerwy chcialo mi sie plakac normalnie(doslownie) jak z ringu zeszlam bo wiedzialam ze zawalilam ale teraz sie z tego smieje bo co innego mi pozostalo:cool1: BYl to Nasz pierwszy raz na zawodach no naprawde mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie lepiej ale poki co posmiac sie z tego wole bo inaczej to zakatuje siebie i psa . Zrobilam bledy i wzielam to do siebie ale nie chce teraz z tego powodu sie umartwiac, postaramy sie poprawic a tego co sie dzis stalo juz nie zmienie. Co nie znaczy ze mam lekcewazcay stosunek i ze mi wisi to jak Nam dzisiaj poszlo;)

Link to comment
Share on other sites

alix-ja jojcze bo w was wierze i bede jojczyc nadal :cool3: .nie startujecie dla mnie.startujecie dla siebie.przeciez ja wam kolkow na glowie ciosac nie bede.ocena waszej pracy przez sedziego ,otrzaskanie psa i przede wszystkim was.....po to zeroweczka.to zaprocentuje na zajeciach innym katem widzenia swojej pracy.:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...