Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

Znalazlam wlasnie na Baroszu dwa obrzydliwe opite kleszczochy:placz:
Dokładnie na poczatku lipca mija termin waznosci obrozy ktora zalozylam mu w marcu. Wstretna obroza wykazala sie przesadna dokładnościa co do jej terminu dzialania:mad::placz: Jestem zla mamunia nie przypilnowalam terminu ..wcale sie nie dziwie ze Barosz mnie juz nie kocha:flaming:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alix']Znalazlam wlasnie na Baroszu dwa obrzydliwe opite kleszczochy:placz:
Dokładnie na poczatku lipca mija termin waznosci obrozy ktora zalozylam mu w marcu. Wstretna obroza wykazala sie przesadna dokładnościa co do jej terminu dzialania:mad::placz: Jestem zla mamunia nie przypilnowalam terminu ..wcale sie nie dziwie ze Barosz mnie juz nie kocha:flaming:[/quote]:lol: niedobra,paskudna mamunia!glonek -tatus i idol barosza na pewno by pamietal strrrrasznaaa kobieto!do tozu norrrrmalnie!:roll: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:lol: niedobra,paskudna mamunia!glonek -tatus i idol barosza na pewno by pamietal strrrrasznaaa kobieto!do tozu norrrrmalnie!:roll: :lol: :lol:[/quote]

:eviltong: bede teraz za nim chodzic i wpadac w paranoje:cool1:
znalazlam trzeciego kleszcza, wszystkie byly w tym samym miejscu i jeszcze 2 slady po kleszczach znalazlam:angryy: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']:eviltong: bede teraz za nim chodzic i wpadac w paranoje:cool1:
znalazlam trzeciego kleszcza, wszystkie byly w tym samym miejscu i jeszcze 2 slady po kleszczach znalazlam:angryy: :placz:[/QUOTE] byłaś z nim w lesie czy w Waw złapał???/ a na śladach w piątek byłas?/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Mam pytanko czy ktoś idzie na obidience w przyszłym tygodniu??? Jest bliziutko mnie więc pewnie wpadne na wystawe i jakby co to moge pokibicować. /wreszcie zobacze jak to wygląda/[/quote]

mialam startowac ale Barosz zlapal kleszcza wiec sama nei wiem, powinnam go oszczedzac w sumie:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Mam pytanko czy ktoś idzie na obidience w przyszłym tygodniu??? Jest bliziutko mnie więc pewnie wpadne na wystawe i jakby co to moge pokibicować. /wreszcie zobacze jak to wygląda/[/quote]no od nas startuja:szira,max,lara,bu,pyros,barosz,hamer.zapomnialam o kims nie daj boszsze?moze jeszcze ktos z belgow?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']byłaś z nim w lesie czy w Waw złapał???/ a na śladach w piątek byłas?/[/quote]

nie bylam w piatek na sladach wiec zlapal albo u mnie na pradze albo dzis(lub w czwartek) na szkoleniu byly juz troche opite ale nie do granic mozliwosci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']mialam startowac ale Barosz zlapal kleszcza wiec sama nei wiem, powinnam go oszczedzac w sumie:diabloti::evil_lol:[/quote]alix...ty mnie nie denerwuj:mad: .pamietajmy ze zerowka to zabawa!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']nie bylam w piatek na sladach wiec zlapal albo u mnie na pradze albo dzis(lub w czwartek) na szkoleniu byly juz troche opite ale nie do granic mozliwosci...[/quote]na polu szkolenia kleszczy niet.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no od nas startuja:szira,max,lara,bu,pyros,barosz,hamer.zapomnialam o kims nie daj boszsze?moze jeszcze ktos z belgow?;)[/quote]

Hamer odpadl:cool1: On myslal ze to chodzilo o ten egzamin 15 lipca jak sie dowiedzial ze byla mowa o zawodach to zrezygnowal:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']alix...ty mnie nie denerwuj:mad: .pamietajmy ze zerowka to zabawa!:multi:[/quote]

zalezy dla kogo, dla Ciebie w roli obserwatora tudziez osoby sluchajacej sprawozdania z zawodow to na pewno:diabloti: a ja juz chyba od dzisiaj bede musiala piwo codziennie pic zeby nie zejsc na zawal:eviltong::cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']Hamer odpadl:cool1: On myslal ze to chodzilo o ten egzamin 15 lipca jak sie dowiedzial ze byla mowa o zawodach to zrezygnowal:evil_lol:[/quote]WIEDZIALAM ZE NIE ZROZUMIAL O CO MI CHODZILO:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']mialam startowac ale Barosz zlapal kleszcza wiec sama nei wiem, powinnam go oszczedzac w sumie:diabloti::evil_lol:[/QUOTE]
no to chyba przesadzasz bardziej jak ja :eviltong: do soboty cały tydzień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']zalezy dla kogo, dla Ciebie w roli obserwatora tudziez osoby sluchajacej sprawozdania z zawodow to na pewno:diabloti: a ja juz chyba od dzisiaj bede musiala piwo codziennie pic zeby nie zejsc na zawal:eviltong::cool1:[/QUOTE]
i to mnie zniechęca do takich rozrywek -wole spokojnie lanzam lanzam bez stresów i nerwów. Ja już się denerwuje na egzamin 15:eviltong: Nie wiem czy dożyje sama na serce zejde a tresserek będzie miał mnie na sumieniu i Josha na utrzymaniu:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']i to mnie zniechęca do takich rozrywek -wole spokojnie lanzam lanzam bez stresów i nerwów. Ja już się denerwuje na egzamin 15:eviltong: Nie wiem czy dożyje sama na serce zejde a tresserek będzie miał mnie na sumieniu i Josha na utrzymaniu:eviltong:[/quote]biedny josh-czego ty mu zyczysz...mialby przerabane jak w ruskim czolgu:razz: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mieliśmy spotkanie bachorów na polu -wszystkie się bawiły tylko Joshua był monotematyczny
[IMG]http://img397.imageshack.us/img397/6603/monotematyczny6jk.jpg[/IMG]
[IMG]http://img397.imageshack.us/img397/9595/mono23bp.jpg[/IMG]
on na pustyni też by patyk znalazł.:-( :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']biedny josh-czego ty mu zyczysz...mialby przerabane jak w ruskim czolgu:razz: :diabloti:[/QUOTE]
Ależ ja mu tego nie życze broń boże :crazyeye: tylko w moim wieku z moim obciązeniem jestem przez taką jedną tresserke narażona na stresy -ja już jestem w wieku wysokiego ryzyka:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...