Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='monisieczka']my z noraskiem lezymy przy wylocie klimki i nam bosko:diabloti:[/QUOTE]
To może my jutro pojedziemy do was na Prage a nie na Białołeke???Klima to jest to czego pragnę najbardziej. Kocica strasznie grzeje -tyż się pcha.:mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewa-Jo']To może my jutro pojedziemy do was na Prage a nie na Białołeke???Klima to jest to czego pragnę najbardziej. Kocica strasznie grzeje -tyż się pcha.:mad: :mad:[/quote]jak bedzie was pod tym wylotem klimy duuuzo to zacznie sie jatka:agrue: :shocked!: :cooldevi: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']zatem pogratuluj Uwe poczucia humoru:diabloti:[/quote]egzamin jest prosty,punktacja nie wysrubowana:roll: .....luzik....:diabloti: .moj malzonek ma specyficzne poczucie humoru i nie wiem czy zalapalby podobne gratulacje:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']egzamin jest prosty,punktacja nie wysrubowana:roll: .....luzik....:diabloti: .moj malzonek ma specyficzne poczucie humoru i nie wiem czy zalapalby podobne gratulacje:eviltong:[/quote]

nie no jasne prostacki..bulka z maslem:diabloti: a punktacja...zaskoczyla mnie Twoja szczodrosc:evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ja bylam za mniejsza rozrzutnoscia:diabloti: w punktach:eviltong: .niestety uwe nie dal sie namowic:shake:[/quote]

jaaaasne trzeba bylo ustalic punktacje 249-250 doskonala, 248-247 bdb, 246-245 dobra :eviltong: Po egzaminie wpadniesz jeszcze w depresje ze nikt go nie zdal, po co Ci to?:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wiesz ja wychodze z zalozenia ze lepiej zdac egzamin z rzeczywista ocena pracy psa niz zdac zby zdac.to egzamin dla nas.sprawdza umiejtnisci psa po prawie 4 miechach pracy .zobaczmy kawa na lawe co trzeba jeszcze dopracowac,jak w porownywalnych warunkach regulaminu cwicza poszczegolne psy,ile pracy wlozyliscie i jak przykladaliscie sie do cwiczen.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']wiesz ja wychodze z zalozenia ze lepiej zdac egzamin z rzeczywista ocena pracy psa niz zdac zby zdac.to egzamin dla nas.sprawdza umiejtnisci psa po prawie 4 miechach pracy .zobaczmy kawa na lawe co trzeba jeszcze dopracowac,jak w porownywalnych warunkach regulaminu cwicza poszczegolne psy,ile pracy wlozyliscie i jak przykladaliscie sie do cwiczen.:razz:[/quote]
z pewnością masz rację. Ale jesli Norka nie oddaje aportu to nie ma najmniejszego sensu przychodzić na egzamin bo to dyskwalifikacja :megagrin:. Będziemy tylko, żeby sprawdzić co nam chychodzi - tia... rozczarowanie może być duże - pewnie niewiele wychodzi zgodnie z wymaganiem tressera i jury w jedej osobie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']bo mi sercowiec wyżarł przepiekny rododendron. pewnie dla Norki chciał kwiatki zerwac :diabloti:[/quote]:evil_lol: aha.bo szyfrem zasuwacie i moja tepa glowka nic nie zalapala:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']bo mi sercowiec wyżarł przepiekny rododendron. pewnie dla Norki chciał kwiatki zerwac :diabloti:[/QUOTE]
Nie przesadzaj dla Norci to Bojar się wysilał :loveu: , moje dziecko specjalnej troski zaaportowało ukochanej pańci patyczek z rododendrona:mad: :mad: . Ostatecznie patyczek to patyczek:diabloti: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Nie przesadzaj dla Norci to Bojar się wysilał :loveu: , moje dziecko specjalnej troski zaaportowało ukochanej pańci patyczek z rododendrona:mad: :mad: . Ostatecznie patyczek to patyczek:diabloti: :angryy:[/quote]
Specjalnej troski buaahaaaa:megagrin::megagrin::klacz::klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']Specjalnej troski buaahaaaa:megagrin::megagrin::klacz::klacz:[/QUOTE]
Ty się ciesz że do drzewek się nie dobrał. Na szczęście miał jeszcze 2 piłki ,kiełbase na grilu i Noraska na karku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Jedzcie przynajmniej zakosztujecie hihihihihi ciutka innej punktacji :eviltong:[/quote]no wlasnie:diabloti: .
a tak w sumie to czy wyczuwam jakas zlosliwosc?nieeeeeeeee pewnie mam omamy:roll: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...