Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ayshe']alix-ja jojcze bo w was wierze i bede jojczyc nadal :cool3: .nie startujecie dla mnie.startujecie dla siebie.przeciez ja wam kolkow na glowie ciosac nie bede.ocena waszej pracy przez sedziego ,otrzaskanie psa i przede wszystkim was.....po to zeroweczka.to zaprocentuje na zajeciach innym katem widzenia swojej pracy.:p[/quote]

dla mnie to priorytetem teraz jest wymaganie od siebie i psa dokladnosci i praca na kontakcie bez pilki:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']to to:cooldevi: :evilbat: .otoz ja bylabym za"oby lepiej "niz "oby tak".ze wskazaniem na koope bubla:tard:[/QUOTE]

Nie no oczywiśćie:oops: Oby następnym razem poszło wam lepiej:lol: :oops: może powinnam powiedzieć nam:cool3:
A co tam koopa Bubla, po prostu powiedziała co o tym myśli:oops: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']glonek i bu-trzeba zadbac o to zeby pies koope zrobil przed wyjsciem na ring a nie NA RINGU.[/quote]
Łatwo powiedzieć trudniej zrobić. Kręciłem się z Bublem a Ona nic. Trzeci numer był dosyć szybko więc nic nie mogłem zrobić. Trudno się mówi. Obciach straszny ale jakoś przeżyłem.
Ale pretensje mam większe za co innego. I to oczywiście do siebie. Byłem tak zdenerwowany jak na żadnych innych zawodach. Uspokajanie mnie przez Aneczkę i CS od Bubla nie pomogły. Jakiś nerwosol się nada albo co. A po tym numerze to już nic nie pamiętam.
Jedyne co mogę zrobić to to co mówiłaś, czyli startowac jak najwięcej. To kiedy są te zawody w Łącku? I gdzie należy się zgłaszać? A Bubel nie dostanie jeść i pić przez dwa dni przed zawodami.
Ayshe a jak przyzyczaić Bubla do strzałów. Petardy ale kiedy? Gdy pochłania pożywienie, bawi się ze mną, pracuje? Bo niestety atmosfera zawodów i wystawy, moje zdenerwowanie i strzały podczas pokazów policyjnych to było za dużo dla Bu.

Link to comment
Share on other sites

zawody w lacku sa 30 lipca.bubla mozna ostrzelac ale np.wtedy kiedy nie bardzo mysli-ooo na rekawie:lol: np.:cool3: .
tam bedzie tylko agillity i obedience.obedience sedziuje Milewski:razz: .
czyli znamy sie z PT:p .sedziemyu bu sie podobala.ona ma skubana duze mozliwosci ,cholera zeby nie te fobie:placz: .
nie wiem dlaczego tak mocno sie wycieliscie psychicznie.moze ten upal albo co?i te smsy ani.....uo matko.....tragiczne byly,pobeczalam sie z rozpaczy,kompletnie mnie rozwalilo.to nie jest ambicja z mojej strony.nie mam ambicji sportowych.tylko za mocno przezywam te wasze starty no i zalezy mi zebysci wypadli jak najlepiej bo kurka wodna staracie sie na zajeciach i wogole i tak mnie to dobija ze wycinacie sie na zawodach:-( .
nie wiem czy my wygramy z tymi fobiami bu.ale jak start bedzie nie na wystawie to moze bedzie lepiej.jak nie burza to strzaly:placz: .palnac se w leb mozna:-?

Link to comment
Share on other sites

:multi: :multi: :multi: zmija super.milewskiego lubie bo........no niech ktos napisze.....po prostu jest ok.ilekroc zdawalam u niego egzamin z jakims psem ze szkolenia to ocena byla adekwatna do umiejetnosci psa i wiedzialam ze jak pies cwiczy na db to bdb nie dostanie.i za bdb doskonalej tez nie.milo jest byc ocenianym za psa a nie za poziom ogolny psow na egzaminie.;)

Link to comment
Share on other sites

to się cieszę, bo chcę obiektywna ocenę. Tylko boję się, że mumin się wytnie. No coż biore się za robotę na pacholkach i za ćwiczenie koncentracji.Jak sie uda, pojadę. Czy ktoś ze znajomych jedzie i czy znalazby miejsce dla jednej żmiji i jednego muminka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']milo jest byc ocenianym za psa a nie za poziom ogolny psow na egzaminie.;)[/QUOTE]

Podoba mi sie ten sędzia:lol: bo ja już raz na PT dostałam ocene nieadekwatną do umiejętności psa:placz: i więcej już nie chcę:shake: może znowu zostane zjechana jak ostatnio, ale co tam:lol: no to jak wybieramy się do Łącka:cool3: tym razem stane na głowie a pojadę:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']zawody w lacku sa 30 lipca.bubla mozna ostrzelac ale np.wtedy kiedy nie bardzo mysli-ooo na rekawie:lol: np.:cool3: .
tam bedzie tylko agillity i obedience.obedience sedziuje Milewski:razz: .
czyli znamy sie z PT:p .sedziemyu bu sie podobala.ona ma skubana duze mozliwosci ,cholera zeby nie te fobie:placz: .
nie wiem dlaczego tak mocno sie wycieliscie psychicznie.moze ten upal albo co?i te smsy ani.....uo matko.....tragiczne byly,pobeczalam sie z rozpaczy,kompletnie mnie rozwalilo.to nie jest ambicja z mojej strony.nie mam ambicji sportowych.tylko za mocno przezywam te wasze starty no i zalezy mi zebysci wypadli jak najlepiej bo kurka wodna staracie sie na zajeciach i wogole i tak mnie to dobija ze wycinacie sie na zawodach:-( .
nie wiem czy my wygramy z tymi fobiami bu.ale jak start bedzie nie na wystawie to moze bedzie lepiej.jak nie burza to strzaly:placz: .palnac se w leb mozna:-?[/quote]

Strzały to były już po zawaodach podczas liczenia punktacji. Na pokazie nawet pozorant z rękawem nie był interesujący, był tylko stres.
Też nie wiem dlaczego tak się denerwowałem. Ale było fatalnie. Jeszcze na wstępie trafiliśmy na kłótnię komisarza ringu z osobami które parkowały na terenie wyznaczonym pod zawody obedience klasa 1 które później jak się okazało były w tym samym miejscu co 0. A trzeci numer nie pozwolił mi się wyciszyć i niestety miałem świadomość, że Bubel może mi wyciąć taki numer bo nie widziałem rano jak się załatwia.
Ania oceniała nasze występy tak krytycznie jak byś Ty to robiła lub jeszcze bardziej. Mnie naprzykład kompletnie nie udało się nastawić Bubla na siebie. Pomimo cmokania podczas równania. Ona mnie tylko uspakajała a nie patrzyła się na mnie. Albo muszę pojawiać się wcześniej na miejscu i uspokoić siedząc lub kręcąc się z Bu albo nerwosol. Coprawda nie wiem jak Bu zareaguje na całkiem rozluźnionego Pańcia.
Bu na tych zawodach nie panikowała tak bardzo jak na poprzednich. To tylko mój stres.
Co do ambicji. Wielkich ambicji sportowych nie mam. Nie muszę być na miejscu medalowym. Ale chciałbym wystąpić z Bublem na zawodach w takim stylu w jakim pracujemy na zajęciach. Kiedy jestem ją w stanie całkowicie skupić na sobie. No przynajmniej częściowo.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']z pilka to ty bedziesz pracowac skarrrbie tylko ze on ma wiedziec ze ja masz ale nie widziec na oczeta.mowilam o tym :roll: .ale najpierw trza zdac egzamin w sobote:cool1: .[/QUOTE]
w temacie egzaminu -czy egzamin będzie w jakimś ocienionym miejscu? bo w słońcu to ja zejde a Joshua odwali numerek z soboty pad płaski.Jakoś teren pod siekierkowskim przypomina mi się jako nierówne łaki / z deszczem i błotem czego teraz raczej nie będzie / .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']A jak tam tresser sie już trochę uspokoił :cool3: czy mam współczuć dzisiejszej grupie:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]
Chyba wspolczuc:diabloti: :diabloti: :diabloti: Moze dzisiaj z Maksiem na wagary pojdziemy :cool3: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']Chyba wspolczuc:diabloti: :diabloti: :diabloti: Moze dzisiaj z Maksiem na wagary pojdziemy :cool3: ;) ;)[/QUOTE]

Z tymi wagarami to lepiej nie próbuj:shake: bo kiedyś bedziesz musiała wrócić a wtedy:mad: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No widzicie, wy macie mozliwosc startów, macie super trenera pod ręką i narzekacie! A ja co? Siedze w mojej dziurze, szkolen zadnych niet, z moją by pójsc mozna na jakies, ale co z tego, skoro ma odpały agresywne :lol: To byłby dopiero obciach jakby poszła postraszyc sedziego albo komisarza :shake:

Wielkie gratulacje do wszystkich startujących! I współczucia z powodu stresu, wiecej luzzuuu. I zeby nie było, zem gołosłowna, to jak niedawno pierwszy raz wystawiałam owczarka, to tez niezbyt pewnie sie czułam, ale na ringu w swoim zywiole byłam :diabloti: I mi sie strasznie spodobała "taka zabawa".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Z tymi wagarami to lepiej nie próbuj:shake: bo kiedyś bedziesz musiała wrócić a wtedy:mad: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol:[/quote]:vamp: :peace: :knuje: :sg168: :evilbat: chcialam przypomniec KTO na zawodach zachowuje sie jak zielony ludek-przewodnicy.i palicie psy.kto bedzie teraz dla odmiany dostawal opiernicz?pytanie retoryczne.:silly: poza tym martunia z agis i z gosia wczoraj OSOBISCIEprosily mnie,ba BLAGALY:vamp: :cooldevi: zebym zaostrzyla wymagania treningowe.klient nasz pannn:ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...