Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='Nanami']No widzicie, wy macie mozliwosc startów, macie super trenera[quote]
jesusie Nanami:oops: :oops: :oops:

[quote name='Nanami']pod ręką i narzekacie! A ja co? Siedze w mojej dziurze, szkolen zadnych niet, z moją by pójsc mozna na jakies, ale co z tego, skoro ma odpały agresywne :lol: To byłby dopiero obciach jakby poszła postraszyc sedziego albo komisarza :shake:

Wielkie gratulacje do wszystkich startujących! I współczucia z powodu stresu, wiecej luzzuuu. I zeby nie było, zem gołosłowna, to jak niedawno pierwszy raz wystawiałam owczarka, to tez niezbyt pewnie sie czułam, ale na ringu w swoim zywiole byłam :diabloti: I mi sie strasznie spodobała "taka zabawa".[/quote]kooooocham atmosfere onkarskich wystaw.
wspaniale wypadla hetmanska ostatnio zdaje sie-fajna hodowla,z podejsciem,koncepcja,wlasnym pomyslem....:loveu:
ale hodowczyni sie boje:lol: :lol: .jak mi kiedys krzyknela kolo ucha to juz ja bym zadnych testow nie zdala do hodowli:roll: :cool3: :evil_lol: .bardzo ja lubie czytac na jacentusie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewa-Jo']A kiedy egzamin poprawkowy -po wakacjach ????[/quote]moszsze by tak troszku ambicji kobieto he?:lmaa: :evilbat: .egzamin bedzie trudny bo poziom pt troszku zescie przekroczyli-przekroczenia wymagalam.psy ktore nie przejda nie sa matolami[co innego przewodnicy:diabloti: :sg168: hehe]tylko potrzebuja wiecej czasu.celem egzaminu jest wyciagniecie z grupy psow ktore moga rozszerzyc program i zwiekszyc wymagania.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:vamp: :peace: :knuje: :sg168: :evilbat: chcialam przypomniec KTO na zawodach zachowuje sie jak zielony ludek-przewodnicy.i palicie psy.kto bedzie teraz dla odmiany dostawal opiernicz?pytanie retoryczne.:silly: poza tym martunia z agis i z gosia wczoraj OSOBISCIEprosily mnie,ba BLAGALY:vamp: :cooldevi: zebym zaostrzyla wymagania treningowe.klient nasz pannn:ylsuper:[/quote]
to nie my, to zielone ludki byly 0X 0X 0X 0X :siara:
:eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']to nie my, to zielone ludki byly 0X 0X 0X 0X :siara:
:eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote]:eviltong: komary mi do uszu bzyczaly moze:eviltong: ?teraz juz po ptokach.zawsze moge powiedziec ze same prosilyscie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Pieski są zawsze cacy, tylko Pancie i Panowie nie zawsze :lol!:

Przynajmniej motywacje macie, jak wam trenerka nawrzeszczy błedów (tylko czy na kazdego taka motywacja działa :diabloti: ), a ja siebie nie widze i tam sobie dziubdziamy tego i owego na własnych błedach, a skracajac, to docencie ze macie taka mozliwosc (bo inni wam zazdroszcza :evil_lol:).

[quote name='ayshe']kooooocham atmosfere onkarskich wystaw.
wspaniale wypadla hetmanska ostatnio zdaje sie-fajna hodowla,z podejsciem,koncepcja,wlasnym pomyslem....:loveu:
ale hodowczyni sie boje:lol: :lol: .jak mi kiedys krzyknela kolo ucha to juz ja bym zadnych testow nie zdala do hodowli:roll: :cool3: :evil_lol: .bardzo ja lubie czytac na jacentusie :diabloti:[/quote]
Strasznie sie chciałam wybrac do Świerklanca, ale mi nie wyszlo :shake: Specjalnie zeby zobaczyc Lune, Pedrole, Jurate + juniorów czyli Urala, Usti i Wize. Bo w sumie obserwuje je od urodzenia (na zdjeciach :diabloti:), gdyz prowadze strone www hodowli pani Haliny. I tez podczytuje czasem Jacentusa i jej komentarze, całkiem trafne zresztą. No i hoduje wilczaste, a poza tym to ją podziwiam. I nie dziwie sie, ze tymczasowo nie planuje zadnych miotów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
kooooocham atmosfere onkarskich wystaw.
wspaniale wypadla hetmanska ostatnio zdaje sie-fajna hodowla,z podejsciem,koncepcja,wlasnym pomyslem....:loveu:
ale hodowczyni sie boje:lol: :lol: .[COLOR="Red"][B]jak mi kiedys krzyknela kolo ucha to juz ja bym zadnych testow nie zdala do hodowli[/B][/COLOR]:roll: :cool3: :evil_lol: .bardzo ja lubie czytac na jacentusie :diabloti:[/QUOTE]
i to mówi nasz słodki tresserek ,który cichutko prawie bezgłośnie [COLOR="Blue"][B]wydziera się na kursantów że mało im bębenki i serca ze strachu nie popękają[/B][/COLOR]:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch']hihi, joshowa pani !! widze ze juz sie na kampanie wrześniową szykujesz :evil_lol:[/QUOTE]
pogoda będzie ciutka lepsza tera to o 8 rano ja leże na ławce w cieniu wydając ostatnie tchnienie a bachor moczy się w bajorku zabawiany przez dobre dusze /które w odróżnieniu od tressera widzą w jakim jestem wieku i kondycji / . 5 rano to rozumiem jeszcze się poruszam/ na pole trzeba dojść/ale 8 to środek dnia:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:vamp: :peace: :knuje: :sg168: :evilbat: chcialam przypomniec KTO na zawodach zachowuje sie jak zielony ludek-przewodnicy.i palicie psy.kto bedzie teraz dla odmiany dostawal opiernicz?pytanie retoryczne.:silly: poza tym martunia z agis i z gosia wczoraj OSOBISCIEprosily mnie,ba BLAGALY:vamp: :cooldevi: zebym zaostrzyla wymagania treningowe.klient nasz pannn:ylsuper:[/QUOTE]
Przypominam że myśmy na żadnych zawodach nie byli więc nikogo i nic nie spaliłam no może własną skóre , a jeżeli ktoś jest wyrywny i prosi o zaostrzenie wymagań to rozumiem że mowi we własnym imieniu . JA o nic takiego nie błagałam i prosze mnie pod to nie podłączać.:mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']moszsze by tak troszku ambicji kobieto he?:lmaa: :evilbat: .egzamin bedzie trudny bo poziom pt troszku zescie przekroczyli-przekroczenia wymagalam.psy ktore nie przejda nie sa matolami[co innego przewodnicy:diabloti: :sg168: hehe]tylko potrzebuja wiecej czasu.celem egzaminu jest wyciagniecie z grupy psow ktore moga rozszerzyc program i zwiekszyc wymagania.:cool3:[/QUOTE]
Ja mówiłam ambicja to nie moja specjalność!!!:eviltong: a o co bedzie rozszeżony program i o ile zostaną zwiększone wymagania ???? czy my /ja z Joshem -emeryt z sercowcem/ mamy szanse temu podołać???:shake: :placz:

Link to comment
Share on other sites

emerytka z sercowcem ..................aaaaa..........oplulam monitor ze smiechu:lol: :lol: :lol: :lol: .se wytlumaczonko i alibi znalazla:lol: :lol: :lol: :lol: .
a co do tego ze niektorzy nie startowali.........hmmmmmmmmm.......ja mowilam na grupie ze my jak muszkieterowie-jeden za wszystkich,wszyscy za jednego wiec ?:diabloti: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']Ayshe - my z Timonkiem dziś wagarujemy :scared: ale bedziemy pewnie w czwartek :) i mozemy być w weekend - o ile są zajęcia ?[/quote]
Ayshe zastarszylas kursantów podniesieniem poprzeczki i mordem za spalone starty i prosze- oto efekty:diabloti::evil_lol:

Barosz skonczyl dwa lata, a nadal jest walniety i nie podnosi nogi powoli do mnie dociera ze jemu juz chyba tak zostanie:krolik::B-fly:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']niom.mowilam ze musze byc taka milusia jak do tej pory i lajtowa bo kotwice u nog nie pomoga:roll: :lol:[/QUOTE]

No dobra to dla nich bądź milusia:loveu: a na mnie możesz trochę pokrzyczeć:mad: to może dotrze coś do mojego pustego łba:cool3: ale czasami też się uśmiechnij i pochwal bo się załamię:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']emerytka z sercowcem ..................aaaaa..........oplulam monitor ze smiechu:lol: :lol: :lol: :lol: .se wytlumaczonko i alibi znalazla:lol: :lol: :lol: :lol: .
a co do tego ze niektorzy nie startowali.........hmmmmmmmmm.......ja mowilam na grupie ze my jak muszkieterowie-jeden za wszystkich,wszyscy za jednego wiec ?:diabloti: :eviltong:[/quote]
to co ja mam o sobie powiedzieć? dysplastyczny francuz z i właścicielka kretynką?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']alez cały czas jestes milusia :cool3: a z chwaleniem to troszkę za czesto ja bym powiedziała :diabloti:.[/QUOTE]

wazelina i to jeszcze bezpieczna bo z cieczką/ ciekawe czy prawdziwą:eviltong: / :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']to co ja mam o sobie powiedzieć? dysplastyczny francuz z i właścicielka kretynką?[/QUOTE]
o ile pamiętam to wet od dysplazji się odczepił, francuz niczemu nie przeszkadza , kretynka???-ciekawe raczej powiedziałabym zamiast tego sprytna i przebiegła / choćby klimatyzacja/.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']o ile pamiętam to wet od dysplazji się odczepił, francuz niczemu nie przeszkadza , kretynka???-ciekawe raczej powiedziałabym zamiast tego sprytna i przebiegła / choćby klimatyzacja/.[/quote]
sprytna nie bardzo bo bym wode w domku szybciej załatwiła i piesa miałaby wybieg, przebiegła z pewnością nie - bo jak moja mama mówiła wszystko w moich oczach widac więc nic by mi sie nie udało. a zdjatko w kwestii dysplazji zrobimy zgodnie z sugestia tressera za dwa miesiace i zobaczymy. Klimy mi małpo zazdrościsz:angryy::angryy::angryy:?????? Toz to nie dla mnie ino dla psinki mojej maleńkiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka'] Klimy mi małpo zazdrościsz:angryy::angryy::angryy:?????? Toz to nie dla mnie ino dla psinki mojej maleńkiej.[/QUOTE]
dla psiny ??? i to maleńkiej????? koń by się obśmiał:evil_lol: :crazyeye:
podłaczam ci zdjątka
Monisia pod patyczkiem od Josha
[IMG]http://img344.imageshack.us/img344/8383/moniognisko8za.jpg[/IMG]

wreszcie ktoś potraktował Josha tak jak powinien wiadomo -teściowa

[IMG]http://img344.imageshack.us/img344/5164/nowreszcie3ix.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']niom.mowilam ze musze byc taka milusia jak do tej pory i lajtowa bo kotwice u nog nie pomoga:roll: :lol:[/QUOTE]
no jeżeli milusia to chciałam tresserkowi pokazać odłożenie naszych piesków niech zobaczy jak ślicznie i może od razu zaliczy ten punkcik????
[IMG]http://img344.imageshack.us/img344/372/odoenie9ao.jpg[/IMG]

i Bugajski ze słodką minką

[IMG]http://img161.imageshack.us/img161/8232/bugimina7ci.jpg[/IMG]

takie posłuszne pieski -oddają aporciki
[IMG]http://img161.imageshack.us/img161/6641/noraaport9rk.jpg[/IMG]

[IMG]http://img161.imageshack.us/img161/4244/joaport7hz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...