Jump to content
Dogomania

Glonek

Members
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Glonek

 • Rank
  Advanced Member
 1. [quote name='ayshe']nooo zycie jest do bani.wyszlo cos z gronkami i aria?BEZEMNIE?:cool3:[/quote] No dobrze zaklinałaś. :mad: I spowodowałaś problemy z AF. :mad::mad::mad::mad::mad: Więc większość zdjęć jest niestety nieostra. :lookarou:
 2. [quote name='monisieczka']UFFFFFF jak wszyscy to juz mi lepiej!! bo byłam pewna ze po nagrywaniu mojego miotajacego siem doopska treserunio stwierdził - tej pani dziekujemy. Poza tym BARDZO CI ANIU DZIEKUJE :angryy:(to sarkazm) za kamerke..... miałam nadzieje, ze sie nie znajdzie i dadza zyc...a tak była totalna masakra:placz::placz:[/quote] Kamerkę to przydzwigała Eddiii a nie Aneczka. Co prawda to nasza kamera ale obecnie nie jest u nas. :-)
 3. Eddiiii nie masz jakiegoś zdjęcia gdzie Bubel tak nie cieknie?
 4. [quote name='ayshe']LAZY-stad nazwa naszego klubu:GSD Grupa Szurnietych Desperatow:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Wcześniej podawałaś zupełnie inną interpretację tego skrótu. :placz::placz::cool3::cool3:
 5. [quote name='molos']zastanawia mnie czy twoje [B]KŁAMSTWO[/B] odnośnie systemu fontana wynika z frustracji i totalnej kompromitacji ciebie jako niby szkoleniowca na tych zawodach? czytałem o twojej frustracji w innym topicu jak wylany został w Łodzi na ciebie kubeł zimnej wody kiedy ludzie sie zorientowali, ze delikatnie mówiąc wsadziłaś ich na minę i niewiele do tej pory nauczyłaś... Jaki jest cel oczerniania mnie niesłusznie?[/quote] Coś mało dokładnie czytałeś. Akurat zupełnie nie o to chodziło. [quote name='molos'][B]oznajmiam (i wrzuć filmik na którym mam nadzieję to widać, ale wrzuć
 6. Filmowane przez nas były tylko nasze starty. I nie wiem czy będą one umieszczone w necie. Bublasta zawsze ma pecha i coś musi się wydarzyć. Nie pozostaje mi nic innego jak przywyknąć. :cool3:
 7. [quote name='Eddiii']ze sie tak glupio spytam czy my tez 5:30 :mad: Glonek macie ksiazeczki :razz: mam juz fisha :p[/quote] O tej porze to mnie raczej nikt nawet wołami nie ściągnie z wyra. Ja nie mam bladego pojęcia o której? Dwie godziny na dojazd wystarczą? Plus 0.5 na błądzenie. Może wystarczy o 7 u Ciebie. Ale nie mam bladego pojęcia czy to jest dość czasu czy nie. Co do ryby to Bubel jest ci niezmiernie wdzięczny. Brakująca kasa jutro na zajęciach. 63,50 zł. [quote name='mimoza']Glonek, pij na wesoło, do niedzieli zdązysz wytrzeźwieć :cool1:[/quote] Nie da rady jak zwykle drive
 8. [quote name='Szira/Gosia']HAhahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No co? Mam dziś dość wisielczy nastrój. :grab:Ciekawe jaki będę w niedzielę? Nie mogę się nawet upić na smutno. :flaming: I na dokładkę palnąć sobie w łeb nie mam czym.
 9. [quote name='Szira/Gosia']Trzymam za wszystkich kciuki:thumbs::thumbs::thumbs: wiem że to tylko trening ale nerwy są duże:evil_lol:szkoda że mnie tam nie bedzie ale i tak kiedyś i mnie dopadnie start:cool1: gdzieś:p oby nie szybko:eviltong:[/quote] Czego ci życzym z całego serca. Znaczy się szybko. :eviltong::cool3::lol:
 10. [quote name='Eddiii'][SIZE=1][COLOR=lightblue]ja sie nie nadaje na ten wypad na wczasy[/COLOR][/SIZE] :placz:[/quote] Nie martw się. Nie tylko ty.
 11. [quote name='mimoza']Algi? Jakie algi? :evil_lol:[/quote]Suszone. :eviltong::cool3::lol:
 12. [quote name='ayshe'][COLOR=red]przerywnik-Drache urodzila coreczke!!!!!:multi::multi::multi:ma na imie Lena.[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Drache-gratulacje ogromne i duzo szczescia:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/quote] Wow. No gratulacje dla Darche i Dragona. Pozdrówka dla Leny i Plastratego.
 13. [quote name='asher'] No bo załóżmy, że zawodnicy masowo pozbywają się kamizelek (mam całkiem zabawną wizję palenia kamizelek na stosie :lol:;)). Nie wierzę, że przy braku kamizelek zaraz nie pojawią się kolejne głosy o nieuczciwych motywatorach. To co będzie następne? Bluzy z kieszeniami? ;)[/quote] Bo to nie chodzi o kamizelkę jako taką ale o system który jest w niej zamontowany. Czyli o kieszeń z której wypada piłka gdy pociągniesz za linkę za plecami. Nikt się nie czepia bluz od dresu z kieszeniami czy bez, kamizelek jako takich też nikt by nie krytykował. Bo i po co? Czy myślisz, że ps
×
×
 • Create New...