Jump to content
Dogomania

z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(


Recommended Posts

Niestety lipa:shake: Pan by zabrał psiaki ale jego partnerka jest przeciwna bo obawia się że jak psiaki narobią to nie będą mieli czasu posprzątać bo od razu busik zawozi ich na Okęcie a auto będzie stało w Wawie przez 2 tygodnie:roll: No nic, więc pozostaje nam opcja że albo ktoś w nocy zawiezie psiaki do Renatki albo Justynie uda się wyprosić by transport z Katowic zjechał 30km z trasy do Sochaczewa i później na spokojnie pojechał do Warszawy ja w tym nie widzę żadnego problemu no ale transport może być ciężko "uprosić" mam nadzieje że jednak Justynie się to uda

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gisic87']Niestety lipa:shake: Pan by zabrał psiaki ale jego partnerka jest przeciwna bo obawia się że jak psiaki narobią to nie będą mieli czasu posprzątać bo od razu busik zawozi ich na Okęcie a auto będzie stało w Wawie przez 2 tygodnie:roll: [/QUOTE]

Czy to nie przesada aby? Dorosłe psy, na czczo bez problemu powinny wytrzymać te 3-3,5 h jazdy :roll:

[quote name='Gisic87']No nic, więc pozostaje nam opcja że albo ktoś w nocy zawiezie psiaki do Renatki albo Justynie uda się wyprosić by transport z Katowic zjechał 30km z trasy do Sochaczewa i później na spokojnie pojechał do Warszawy ja w tym nie widzę żadnego problemu no ale transport może być ciężko "uprosić" mam nadzieje że jednak Justynie się to uda [/QUOTE]

30 km to chyba w jedną stronę i to kiepskimi drogami, więc to jakaś godzina ekstra - naprawdę nie każdy musi mieć na to czas w środku nocy. Ale spróbujcie choć zaproponować pokrycie kosztów paliwa za dodatkową drogę, no bo wiadomo że czasu nie ma jak oddać ;)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że zaproponowane byłoby za zwrot kosztów. Co do tej pani która jest przeciwna no cóż na to już nic nie poradzę, napisałam że psiaki na pewno nie załatwiły by się i byłoby ok bo to w końcu nie jest jakaś trasa 12h no ale:roll:.

Transport będzie chyba jechał jeszcze z innymi psiakami, rozumiem że nie każdy ma czas jeździć po nocy nie wiadomo gdzie i ile ja tam nie wiem jakie tam są drogi po prostu tak napisałam że ja nie widziałabym w tym problemu

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie...Nie wiem czy powinnam to pisać,bo to sprawy osobiste,ale tutaj chodzi o transport.Rozmawiałam z dziewczyną od transportu i rozmowa nie kleiła się,czułam,że jest niechętna.Potem dostałam od niej smsa,że przeprasza,że była niemiła,ale właśnie dowiedziała się o śmierci babci,zabierze każdego psa,a szczegóły wieczorem.Czekałam aż się odezwie,ale tego nie zrobiła.Ja sie zastanawiałam,czy zadzwonić,czy nie,doszłam do wniosku,że to nie wypada-nie wypada przeszkadzać w tym dniu.Ja wiem jak to jest.Skoro sama nie odezwała się,to miała powód.Ja zadzwonię rano i będę błagała,żeby dowiozła do Sochaczewa,choć w tej sytuacji wątpie,że się uda.Ona będzie miała w aucie jeszcze z 3 psy.

Gisic-wiem,że obiecałam Ci,że do niedzieli znikną,przepraszam :(pare os z W-wy odpowiedziało na PW,ale nikt nie pisze sie na to :( to zbyt późna pora.jeśli to nie wypali,to trzeba będzie na poniedz/wtorek kombinować płatny transport,może Szczepon pojedzie.Gisic wytrzymaj jeszcze :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']Pieniążki obiecane właśnie poszły. Czy pytaliście o pomoc w transporcie figu??[/QUOTE]

To właśnie chodzi o Figu...Ona nie odbiera :(Napsiałałam do Aguchy,czy ona coś wie,bo też wysyła z nią dzisiaj psy,ale nie odpisuje.

[quote name='brazowa1']Przekochane jesteście i silne,że w takich warunkach macie upór walczyć.
czy nie boicie się,że ktoś ze schroniska wejdzie na wątek?[/QUOTE]

Wciąż liczymy na to,że uda się załatwić wolontariat,a przynajmniej,by 1 osoba mogła bez problemu wejść i zrobić zdjęcia.Pomaga w tym Terenia1,która zajmuje sie tam kotami.Im się udało wypracować ugode ze Schroniskiem.Wtedy na pewno będzie inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Justyna ja do ciebie nie mam pretensji fakt psiaki miały zostać do niedzieli i tak się umawialiśmy. Ja pisałam że pan Jarek którego numer dała mi dziewczyna od dalmatyńczyków jest w stanie odebrać o tej 24 psy z Wawy i dowieźć je do sochaczewa za 90zł.

Powiem wam tylko że coraz częściej sprawdza się na dogo powiedzenie że jeśli masz miękkie serce to musisz mieć twardą d***:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj znowu zwariowany dzień :(

A ja sobie zrobiłam rozliczenie na kartce i to bez wpisywania jeszcze kosztów DT,sterylki, jak zwykle zastanawiam skąd weźmie się pieniądze.

za 90 zł jest transport z W-wy do Sochaczewa.

Na moje oko jesteśmy na minusie za same wydatki,transporty,bez uwzględnienia DT ok 230 zł :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Cytuję maila od kochanej cioteczki Yv1958
"Mysza, wyslij mi zdjecia tych pieskow na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Wplace choc symboliczna kwote. Wlasnie wplacilam na 4 psy! Nie dam rady, ale chociaz 2o zl na kazdego.
Prosze o zdjecia, adres i konto
Strasznie mi przykro[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG](
Pozdrawiam
Iwona"
:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Dziewczyny wyślecie te zdjęcia do Iwonki bo ja nie wiem czy umiem
Bardzo Ci Iwonko dziękujemy
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Mysza, ja wyslalam juz 100 zl na konto Jusstyna85 dla pieskow. Na pewno jutro beda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Psiaki lada moment powinny dojechać do renatki bo już po 24.

Edit:
Pan Jacek czka na psiaki lada moment powinien je odebrać i zawieźć do Renatki[/QUOTE]


Ja jestem ciekawa jak one zareagowały na brak Ciebie,pewnie sie przyzwyczaiły :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...