Jump to content
Dogomania

z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(


Recommended Posts

Słyszę, słyszę to chrapanie aż w Rybniku, ale to pewnie niedaleko od Was. Zazdroszczę tylu chrapiących futer!! U mnie tylko jedno, starszawe futro, ale chrapanie potężne.
[IMG]http://forumchicago.blox.pl/resource/psy.jpg[/IMG]

Dobranoc :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwona213']to jedną chętną juz macie kisiaraf jest z sosnowca, firmę ma zaraz nieopodal schroniska, jest poważną osobą. Rozmawiałam z nią kilka dni temu i mówiła że jakby normalnie można było współpracować ze schroniskiem to mogłaby tam zaglądać i robić zdjęcia psiakom, kręciłoby się wszystko w miare normalnie a i psiulki miałyby ogłoszenia i pewnie wiele z nich zamiast siedziec w schronie grzałoby dupki w domkach. Kisiaraf wyjeżdza teraz w niedziele na urlop na 2 tygodnie ale jak wróci to zapewne chętnie sie uda na takie spotkanie z kierownikiem i bardzo chętnie zajmie się sprawą psiulków sosnowieckich. Pomożesz Tereniu to wszystko zorganizować?? Zaraz zawołam Krystynke na dogo jak jeszcze nie śpi ;)[/QUOTE]

Ale wkopałaś Kisiaraf :) Tak powaznie,to też o niej pomyślałam.Byłoby wspaniale,gdyby się zgodziła :)

Kajtek jest cudowny :) mamy super zdj do ogłoszeń :) ciekawe gdzie Renatka, nie podziwia go :)

Danka-zza moich pleców też dobiega chrrrrrapnie :) słodkie Twoje psiaczki są

Link to comment
Share on other sites

Oj nie ma co zazdrościć moja osobista na szczęście nie chrapie chociaż TZ to nadrabia za 10 chyba i czasem wysiadam i spać pół nocy nie mogę aż w końcu padam ze zmęcznia TZ za to nie wyspany bo przez wcześniejsze pół nocy co 5 minut go wybudzam jak tylko chrapać zaczyna:P
A oto nasz 16 letni Dziaduś latający za zabawką;) Najlepiej wyłączcie dźwięk:P
[url]http://www.youtube.com/watch?v=xeDZY0-nkrQ[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Oj nie ma co zazdrościć moja osobista na szczęście nie chrapie chociaż TZ to nadrabia za 10 chyba i czasem wysiadam i spać pół nocy nie mogę aż w końcu padam ze zmęcznia TZ za to nie wyspany bo przez wcześniejsze pół nocy co 5 minut go wybudzam jak tylko chrapać zaczyna:P
[/QUOTE]
Skąd ja to znam????:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem. Tak czytając to chyba była najdłuższa kolacja świata ;) Sorka, że dopiero teraz ale wyjeżdżam w niedziele i jeszcze mam kilka spraw na głowie. Co do propozycji Iwonki to jak najbardziej podtrzymuje dalej to o czym rozmawiałyśmy. Bardzo chętnie pomogę w schronisku. :) Zaraz po powrocie chętnie podjade na spotkanie z kierownikiem :) Tereniu jak możesz napisz mi na PW telefon zadzwonie do Ciebie :)
Gisic ciesze się, że Kajtuś u Ciebie bezpieczny i szczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

Sprecyzuję- chociaż widzę,że jesteś przed wybudzeniem, bo nieaktywna na wątku:evil_lol:Wybrałam opcje pośrednią: Prowadzę nocno-dzienny tryb życia. Teraz nocny przy monitorze, a od rana dzienny w stanie na wpół uśpienia :shake::shake::evil_lol::evil_lol: Można żyć, a doba jakby dłuższa:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nic nie piszę,bo jestem zarobiona po uszy,ale obserwuję wątek.Dzięki dziewczyny,dzięki Gisic,dobra robota:)Jesteście Kochane i niemożliwe:)
Kurcze mam 6 niekastrowanych psów,także priorytetem byłoby wysterylizowanie suni,bo nie upilnuje jej gdyby zdarzyła się cieczka,także około 250zł potrzebne jest na już:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']Krystyna zaraz sie tu zjawi tylko zje kolacje, ale chętna bedzie napewno (teraz to juz wyjscia nie ma hehe), a tak poważnie to właśnie ona mi mówila o tym że żałuje ze tak to wszystko wygląda, bo codziennie jest w pracy przy samym prawie schronie i to nie problem zeby zajsc i psiulkom zdjęcia robić, zeby tylko normalnie ją wpuszczali, więc byłoby super jakby kierownictwo jej pozwoliło, ach jaki to byłby bonus dla tych psiulków. Dziekuje Tereniu za pomoc.[/QUOTE]

Ja jestem tam co sobotę i mnie z aparatem statąd wywalono, znaczy się kazała mi babka schowac aparat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kurza stopa 39']Ja jestem tam co sobotę i mnie z aparatem statąd wywalono, znaczy się kazała mi babka schowac aparat.[/QUOTE]
I właśnie o to chodzi żeby to mozna robić legalnie, to się bedziemy starały z kierownikiem załatwić.

Link to comment
Share on other sites

Oj no uciekłam wcześniej spać a pobudkę miałam o 5 rano:shake: Obudził mnie okropny "zapaszek" otworzyłam oczy i dziwiłam się czemu Milka nie śpi na swoim fotelu tylko na ziemi, zawołałam i zobaczyłam czemu cały zadek w kupie i podłoga wokół też:shake: Dziewczyna dostała okropnej biegunki a że twardo spałam to mnie nawet jak obudzić nie miała, na szybko najpierw wyszłam z całą trójką na dwór wszystkie pięknie się załatwiły wróciliśmy i dziadunio mimo załatwienia się na dworze chodził i mi zaczął teren znaczyć. Nie wiedziałam w co najpierw ręce włożyć. Najpierw oczyściłam Milkę porządnie później psiaki do pokoju zamknęłam i zaczęłam sprzątać i tak bite 2 godziny musiałam dokładnie umyć i zdezynfekować podłogi, bok fotela też i tak latałam z mopem i odświeżaczem powietrza, gdy już jakoś ogarnęłam i zapaczek w miarę się ulotnił po przewietrzeniu całego domu wypuściłam psiaki i dziadzio mi znowu polazł znaczyć teren więc znów z mopem musiałam latać. Wyskoczyłam na ok godzinkę poszukać uciekinierki ale dalej ani śladu:shake: psy na szczęście grzecznie zostały w domu.Później zdrzemnęłam się jeszcze na chwilę znowu spacerek z psiurkami i na razie jest ok. Dziadzio nie piszczy ani nie daje znać że chce na dwór za to dziewczyna piszczy i lata w koło mnie. Poza tym czarna grzecznie chodzi na smyczy tuż przy nodze jedynie załatwić potrzeby odchodzi dalej do tego ja przyzwyczajona już jestem że puszcza psy pierwsze przez drzwi bo tak jakoś się przyjęło i mi wygodniej a czarna właśnie nie ona grzecznie czeka aż ludź przejdzie pierwszy dopiero później ona.

Link to comment
Share on other sites

Mam maila od ma_rysia cyt.
"Nic się nie stało, z tym że nasza sytuacja materialna w tym miesiącu raczej nie pozwoli na żadną deklarację. Dopiero po 10 czerwca mogłabym coś wysupłać, jak dostanę stypendium z uczelni..."
Bardzo cioteczce dziękujemy za chęć pomocy nawet w czerwcu
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Niedobrze....:(

Ja wczoraj wysłałam ok 25 PW i dostałam odpowiedź tylko na jednego-Jaki jest sens zbierac kase na 16-letniego psa.Ręce mi opadły :(

Trzeba jak najszybciej małą wysterylizowac[/QUOTE]
Dobre, to może starych ludzi też do piachu :( :(:

Link to comment
Share on other sites

zaświadczenie o wściekliźnie czarnej niby mam bo została z tym zaświadczeniem wydana, data szczepienia jest wpisana 29.12.09. Do uciekinierki też np dostałam zaświadczenie i kartę informacyjną z numerem kartoteki i identyfikatora co jest o tyle dziwne że suka nie miała w boksie żadnej obroży czy numerka po którym można mieć pewność że to ten pies a raczej nie była w schronie jedynym czarno białym psem. Justyna jak możesz prześlij mi tekst jaki wysyłasz na pw do osób to też troszkę porozsyłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Po prostu życie nas uczy,że nie ma co wyciągać psów ze schronisk,zwłaszcza starych psów...niech zdychają.[/QUOTE]

No i kto to mówi...

Damy radę,wierzę że mimo wszystkich trudności,uda się tym dwóm psiakom.Los zesłał Ciebie Renatko na ich drogę,cały trud wyciągnięcia.To wszystko nie może iść na daremno.

Wysyłam PW ludziom

[B]BŁAGAMY O WSPARCIE DLA STARUSZKA I SUNI[/B]

Link to comment
Share on other sites

dostałam maila od nicku osobek cyt
"Prosze o podanie nr konta
pozdrawiam
Karola"
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Bardzo Bardzo dziękujemy
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Justynko wyślesz nr konta?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...