Jump to content
Dogomania

Dejzi od Brygady Rogala znalazła swojego pana


polubek

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja niestety finansowo nie mogę pomóc, bardzo bym chciała, ale nie mogę już, zadeklarowana po uszy jestem a i kasę na jednorazówki już też rozdysponowałam, więc póki co finansowa klapa... :(
Jak NiJaSe wróci i powstawia tu zdjęcia z opisami, imiona dzieciaczków, jakieś ładne fotki mamuśki, to ja chętnie wtedy pomogę z ogłoszeniami - tylko tak mogę :oops:
A dzieciaki trzeba potem wrzucić na szczeniakowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']Obraczus dostała Ty smsa przez gołebia wysłanego odemnie ? :cool3:[/QUOTE]

taaaaaaa sorry ale zapomniałam odpisac bo kombinuję jak sie urwać po ta karmę..............

Aaaaaa ja mam takie pytanie... skoro psy mogą byc u Marcina do czasu znalezienia domu, to po co był zaproponowany DT?? Przeciez One są w DT...........:cool1:

Każdy medal ma dwie strony. Ja znam dwie wersje wczorajszej rozmowy.....


A teraz spadam, jestem pod kom. dostepna jakby coś...

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE="5"][COLOR="red"][B]Finanse !![/B][/COLOR][/SIZE][/B]

[COLOR="navy"][SIZE="4"][B][U]Wpłynęły wpłaty od następujących osób:[/U][/B][/SIZE][/COLOR]

[SIZE="3"]- [B]Ellig[/B] -------------[B]100,00[/B][/SIZE]
[SIZE="3"]- [B]Obraczus87[/B]-----[B]25,00[/B][/SIZE]
[B][SIZE="3"]- Livka i Nikus----20,00
- Wunia----------50,00
- RenW---------- 50,00

[B][SIZE="3"]Razem : [COLOR="red"]245,00[/SIZE][/B][/COLOR]
[/SIZE][/B]
[B]Darczyńcom serdecznie dziękujemy![/B]

[B][SIZE="3"]Ocelot deklaracja 20,00 (jednorazowo)[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Mama szczeniąt też szuka domu?
Ok. 20 zł. ode mnie. Ale po weekendzie majowym, bo nie zdążę dzisiaj na pocztę.[/QUOTE]
tak, mamunia też, ale myślimy o sterylce ... to zależy od finansów ... pisałam takie zapytanko, czy w W-wie jest miejski program sterylizacji jako przeciwdziałanie bezdomności, ale gdzieś się zagubiło, chyba mało ważne było ...
Numerek konta wysyła RenW, dzięki, że jesteś Ocelot ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']tak, mamunia też, ale myślimy o sterylce ... to zależy od finansów ... pisałam takie zapytanko, czy w W-wie jest miejski program sterylizacji jako przeciwdziałanie bezdomności, ale gdzieś się zagubiło, chyba mało ważne było ...
Numerek konta wysyła RenW, dzięki, że jesteś Ocelot ;)[/QUOTE]
przez obrączusia tu wlazłam, bo zostawia ślady po sobie czytelne:)
Myślę, że na mamusi trzeba się skupić, szczeniaki znajdą domki. Na sterylke też przecież uzbieramy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']przez obrączusia tu wlazłam, bo zostawia ślady po sobie czytelne:)
Myślę, że na mamusi trzeba się skupić, szczeniaki znajdą domki. Na sterylke też przecież uzbieramy.[/QUOTE]
koniecznie ... dzielnie zbieramy ... już na koncie jest 125,oo idą kolejne wpłaty, rodzinka już ma papu dzięki Ellig ... damy radę ...

Link to comment
Share on other sites

Jejciu jaka ja jestem idiotka :diabloti: dopiero się domysliłam, że Sylwia, która niosła pomoc szczeniakom do KOSTEK :diabloti:

Czekamy dzisiaj na szczegóły wizyty Ciotki Nijase :)

edit

Rozmawiałam chwilę z Nijase. Jest u Marcina.

Wszystko w porządku :cool1::cool3: tabletki trzeba kupic koniecznie. Mogłabym to zrobic jadąc do Marcina, czy wyrażacie zgodę na zakup tabletek?? Przedstawię dopiero we wtorek paragon (w pracy mam skan).

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="navy"][SIZE="5"][B]Wpłynęły wpłaty od następujących osób:[/B][/SIZE][/COLOR]

[B][SIZE="3"]- Ellig -------------100,00
- Obraczus87------25,00
- Livka i Nikus------20,00
- Wunia-------------50,00
- RenW------------- 50,00[/SIZE][/B]

[B][SIZE="3"]Razem : [COLOR="red"]245,00[/COLOR][/SIZE][/B]

[B]Darczyńcom serdecznie dziękujemy![/B]

[B][SIZE="3"]Ocelot deklaracja 20,00 (jednorazowo)[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

wie wie
bylam rozmawialam widzialam , Obraczus dalam im wlasnie srodek na odrobaczenie , jutro druga dawka
odetchnijcie nic strasznego sie tam nie dzieje , Marcin tylko panikuje bo to nowa dla niego sytuacja ,tyle psow nagle naraz w domu to troche szok ; zdecydowanie trzeba bylo mu powiedziec co i jak.
dostal instukcje co to adopcje , sunie trza wysterylizowac i do momentu poki sie nie znajdzie dom moze byc u niego
szczeniaki ładniusie i cholernie ruchome , probowaly zjesc mi sznurówki :D
Poprosilam zeby wszystkich chetnych kierowal do mnie albo do Marty , dostane namiary do osob ktore juz psiaki wziely , poza tym czlowiekiem z Augustowa. Marcin wyrazal zaniepokojenie tym ,ze tych danych nie ma , mysle ze po prostu zrozumial ze wszelkie dane i podpisanie umowy to bezpieczenstwo psiakow

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...