Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Agnieszka ze starego konta potwierdzi wpływy z bazarków na nowe konto została przelana kwota bez okreslenia od kogo zweryfikujemy to . nie opisana faktura jeżeli to mft zalesie poprosze o potwierdzenie i jaka sunia. Ruszają Akcje Sterylizacji w miastach w tym i koty i tam proszę tez szukać możliwości . Na obecna chwile w związku z małymi środkami wstrzymujemy oplaty sterylizacji kotek. W pierwszej kolejności sunie zaciążone bo tych co sami widzimy coraz więcej :( Zastanawiamy sie coraz bardziej nad uruchomieniem FB i niestety nie każdy jak leci ale osoby nam znane z uwagi na mozliwośc wykorzystania takiej akcji przez osoby które spokojnie stać na oplacenie sterylizacji swojego psa. Gosia może Ty szybciej niż Aga sprawdzisz na starym koncie czy wpłyneły pieniązki z baazrku o którym pisze Izabela124.Gosiu przypominam się z Aliorem :) Ewa

Link to comment
Share on other sites

jesli faktura sprzed wiecej niz 2 tygodni to wyslana niepotrzebnie przez weterynarza z Warki bez dolaczenia zalacznika.Ja wyslalam rowno 2 tyg,temu 3 faktury po 190 zl plus zalacZniki z opisem ze jedna jest duplikatem bo bez uzgodnienia ze mna wyslal ja wet,przepraszamy ale to poczatki wspolpracy z tym wetem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']chciałam zgłosić małą suczkę z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250378-Maleńki-okruszek-uratowany-przed-śmiercią-na-ulicy[/URL]

Maja została znaleziona w styczniu, obecnie przebywa w hoteliku.
[COLOR=#000000]Dane do sterylizacji:[/COLOR]
[COLOR=#000000]Gabinet Animal-Med[/COLOR]
[COLOR=#000000]ul.Sienkiewicza 15[/COLOR]
[COLOR=#000000]Wieliczka[/COLOR]
[COLOR=#000000]Koszt 250 zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]data 19.02.2014[/COLOR][/QUOTE]
suczka jutro o 17 ma mieć zabieg, czy można jakoś sprawdzić, czy się jeszcze załapiemy?
nie wiemy na kogo wziąć fakturę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Adres Fundacji nie uległ zmianie tylko zmieniłyśmy bank i tym samym numer konta :) Ewa[/QUOTE]
Sorry że przeszkadzam, ale właśnie chciałam zmienić sobie w przelewach stałych nr konta i okazuje się, że nr konta w pierwszym poście jest taki sam, jak miałam do tej pory...nie wiem gdzie szukać nowego?

Ps...ups, już znalazłam nowe konto w Alior bank...zmyliło mnie to w pierwszym poście z podpisem nowe konto.
wpłaciłam jeszcze na stare konto deklarację za luty...:oops: Dojdzie jeszcze do Was?

Edited by handzia
Link to comment
Share on other sites

A to jest Sonia po sterylce. Okazało się,że miała początek ropomacicza, gdyby jeszcze trochę zaczekać,byłby wielki problem.
[IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/soniawko1420nierzu_zpsbc5b37f8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/sonia2_zps39f59db0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Przesiałam nr tel .do cioteczki ,która robi przelewy na konto lecznicy .
Chciałam zapytać o moja fakture bo wetka nasza robi za grosze i chciałabym być wobec niej fair.
Przelew do Lecznicy Wita-Vet w Zamosciu[/QUOTE]
Czy moja faktura została opłacona ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']A ja doczekam się tego potwierdzenia? :)[/QUOTE]

Izabelo kiedy i na jakie konto poszły pieniążki z bazarku bo nie mogę znaleźć ... Mam z bazarku od Myszy2 -1180 zł od Mazowszanki 185 zł innych nie widze . Na starym koncie niewiele ponad 120 zł :( Czyli mamy kolokwialnie mówiąc bryndze zatem do dzieła roznosimy wieść i bazarki . Widze kilka zgłoszeń jeżeli nie będzie środków... :( Jutro załatwiam upowaznienie dla Małgosi będzie miała wgląd do nowego konta mam nadzieję ogarniemy aktualne wpłaty oraz liczbe wysterylizowanych do 31 stycznia suk i kotek. Tak sie "dziwnie" składa, ze oprócz Fundacji prowadzimy schronisko a w nim 237 psów i codzienna walka o pozyskiwanie środków na ich utrzymanie a nie jesteśmy schroniskiem komercyjnym. Nawet za złotówkę nie skorzystałysmy z akcji Sterylizacja dla jakiegokolwiek naszego podopiecznego . z naszych środków FOS co nieco do AS dołożyłyśmy jak i ze środków prywatnych . AS była mało ostatnia nagłasniana, mało się działo w kwestii pozyskiwania funduszy a duzo sterylek . Kasa na drzewach nie rośnie . A działania w interesie nas wszystkich. Ewa

Edited by ostatniaszansa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...