Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Nie wiem jak mam Was przepraszac i nie wiem jak w ogole mogłam pomyslec, ze moge ciachnac tyle suk. Wytłumaczeniem moze byc tylko to, ze robiłam tak wiele razy tu u siebie w regionie i po bywało, ze na raz 4-5 suk i były pieniadze. Rok temu jezdziłam po wsiach i wyciagałam suki od biednych ludzi, przewaznie staruszkow, bo była akcja i płaciła za to Fundacja "Zwierzeta i My". Pani prezes miala podpisana umowe z naszym wetem i mysle, ze dlatego tak jakos "nauczona" doswiadczeniem zasugerowałam sie i w tym przypadku, ze bedzie oplacone. Poprostu zle i bez zrozumienia przeczytałam post 3x. Mam teraz za swoje.
Oczywiscie, bede spłacac brakujaca kwote i na przyszłosc mam nauczke zeby troche zwolnic. Ale tyle tego tu wciaz jest, ze nie do ogarniecia, zwłaszcza z sukami.
Bede tez wpłacac 10 zł miesiecznie i chce zostac stałą deklarowiczką. Wstyd mi i bardzo przepraszam za to zamieszanie.
Wszystko dla nich, tych, ktorych kocham i ktorym współczuje - ZWIERZAKI w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Nie wiem jak mam Was przepraszac i nie wiem jak w ogole mogłam pomyslec, ze moge ciachnac tyle suk. Wytłumaczeniem moze byc tylko to, ze robiłam tak wiele razy tu u siebie w regionie i po bywało, ze na raz 4-5 suk i były pieniadze. Rok temu jezdziłam po wsiach i wyciagałam suki od biednych ludzi, przewaznie staruszkow, bo była akcja i płaciła za to Fundacja "Zwierzeta i My". Pani prezes miala podpisana umowe z naszym wetem i mysle, ze dlatego tak jakos "nauczona" doswiadczeniem zasugerowałam sie i w tym przypadku, ze bedzie oplacone. Poprostu zle i bez zrozumienia przeczytałam post 3x. Mam teraz za swoje.
Oczywiscie, bede spłacac brakujaca kwote i na przyszłosc mam nauczke zeby troche zwolnic. Ale tyle tego tu wciaz jest, ze nie do ogarniecia, zwłaszcza z sukami.
Bede tez wpłacac 10 zł miesiecznie i chce zostac stałą deklarowiczką. Wstyd mi i bardzo przepraszam za to zamieszanie.
Wszystko dla nich, tych, ktorych kocham i ktorym współczuje - ZWIERZAKI w potrzebie.[/QUOTE]
Wspolczuje Ci Pipi,zrobilas kawal dobrej roboty,a teraz masz problem.
Zaloz watek tym wysterylizowanym suczkom i popros o pomoc,przeciez nie mozesz zostac z tym sama.
Ja tez sterylizowalam przez Fundacja Zwierzeta i My,pani prezes jest wspaniala osoba,to starsza kobieta,w ubieglym roku sprzedala wlasne mieszkanie,zeby byly pieniadze na sterylke,a teraz Fundacja prawdopodobnie nie ma pieniedzy.

Link to comment
Share on other sites

Czy Skarbonka uwzgledni moja prosbe?
Podobnie jak Pipi zawsze sobie jakos radzilam i prosilam rozne Fundacje o pomoc w oplaceniu sterylek.
A teraz mam podobny problem,nie ma kasy,a suczki trzeba sterylizowac.
Fasolka,ktora jest na tymc zasie juz nie zostanie wysterylizowana.

Bardzo Was prosze o doplate do sterylki Muszki:modla:
wiem,ze nie moge prosic o calosc,prosze o doplate.
Zobaczcie jak teraz jest sunia szczesliwa...po sterylce.....sama slodycz...

[IMG]http://images64.fotosik.pl/835/2e5b9e72a3f886b7.jpg[/IMG]

Edited by DORA1020
Link to comment
Share on other sites

Juli88 sterylizuj sukę
Dora 1020 , proszę o podanie kosztu sterylizacji suni Muszki .
Ja jako deklarowicz pokrywam w całości sterylizacje suki Saruni od Pipi ( specjalnie wpłaciłam całą kwotę ) faktura już opłacona. Kolejna deklarowiczka bierze druga sunie na siebie czyli mamy dwie 100 % zwrotu kosztów. Razem 310 zł. Pipi niestety ale musi być faktura na każda sukę oddzielnie, musi być tez do każdej załącznik do pobrania w pierwszym poście AS. Myślimy wszyscy razem jeszcze 3 suki od Pipi... Są środki na sterylizacje suki od Julii88 zobaczymy jaki koszt sterylki suki od Dora1020. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka2'][B]Chciałabym unieważnić moje zgłoszenie do sterylki suczki Thelmy z dnia 12 lutego, post #5981, str 240.
DT zamienił się w DS i uczciwie postanowił sam sfinansować sterylkę :multi: :multi:

[/B]Na jej miejsce chciałabym zgłosić suczkę [B]KOKO,[/B] która przebywa w hoteliku u Dexterki pod Opolem.
Suczka jest pod opieką finansową kejciu, która oprócz niej ma jeszcze w tym samym hoteliku drugą suczkę Wierę.
Suczki nie mają deklaracji, całkowity koszt pobytu w hoteliku obu suczek pokrywa kejciu.
Dlatego pomoc w sterylizacji KOKO ( Wiera została wysterylizowana na koszt kejciu) bardzo się przyda.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251787-KOKO-czeka-na-szansę-na-nowe-życieZabieg"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251787-KOKO-czeka-na-szansę-na-nowe-życie

[/URL][B]Zabieg odbędzie się w najbliższy piatek, 4 marca.[/B][SIZE=3] [B]Koszt 220 zł.[/B][/SIZE][B]
Lecznica zwierząt B. Siedlecki ul. Dworcowa 47, 46-090 Popielów . [/B]

Tu jeszcze na łańcuchu u gospodarza:

[IMG]http://images62.fotosik.pl/767/4af4c91001d9b020med.jpg[/IMG][/QUOTE]

Chyba post został pominięty albo ja nie doczytałam odpowiedzi :) - proszę o informację czy jest szansa na zwrot za sterylizację Koko która odbyła się w poniedziałek tj. 07.04.2014 - koszt 220zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Juli88 sterylizuj sukę
Dora 1020 , proszę o podanie kosztu sterylizacji suni Muszki .
Ja jako deklarowicz pokrywam w całości sterylizacje suki Saruni od Pipi ( specjalnie wpłaciłam całą kwotę ) faktura już opłacona. Kolejna deklarowiczka bierze druga sunie na siebie czyli mamy dwie 100 % zwrotu kosztów. Razem 310 zł. Pipi niestety ale musi być faktura na każda sukę oddzielnie, musi być tez do każdej załącznik do pobrania w pierwszym poście AS. Myślimy wszyscy razem jeszcze 3 suki od Pipi... Są środki na sterylizacje suki od Julii88 zobaczymy jaki koszt sterylki suki od Dora1020. Ewa[/QUOTE]
Dzieki OS :)
koszt sterylizacji Muszki wyniosl 250zl

Link to comment
Share on other sites

Czy tylko bank i numer konta się zmieniły, a adres ten sam na poleceniu wpłaty? (chcę przelać zaległe wpłaty + za kilka miesięcy do przodu - do marca sytuację miałam niefajną i nie miałam jak wpłacać, teraz chcę nadrobić zaległości)
Jak się upewnię, że tak, to robię przelew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']Czy tylko bank i numer konta się zmieniły, a adres ten sam na poleceniu wpłaty? (chcę przelać zaległe wpłaty + za kilka miesięcy do przodu - do marca sytuację miałam niefajną i nie miałam jak wpłacać, teraz chcę nadrobić zaległości)
Jak się upewnię, że tak, to robię przelew.[/QUOTE]

tak
tylko nr konta się zminił

przepraszam, wypadł mi wyjazd służbowy

ustosunkuję się do wszystkiego wieczorem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']FUNDACJA OSTATNIA SZANSA
UL. JANA BLATONA 3/141
01 - 494 WARSZAWA
NIP: 525 234 91 99
Alior Bank 65 2490 0005 0000 4600 9550 7105[/QUOTE]

Przelałam 125 zł z bazarku.
Jak pieniążki dolecą proszę o potwierdzenie również na bazarku. Dziękuję.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251381-ROZLICZAMY-%21%21%21-To-Ty-decydujesz-za-ile-kupujesz-%29-15-03-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251381-ROZLICZAMY-%21%21%21-To-Ty-decydujesz-za-ile-kupujesz-%29-15-03-22-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

W sumie od Pipi dotarły faktury za 6 suk. W pierwszej kolejności stali deklarowicze, którzy zgłosi się wcześniej, oprócz Pipi jest też Dora 2010( nie jest deklarowiczem ) Gdyby faktury za sterylizacje suk od Pipi były na każda oddzielna można by część sukcesywnie opłacać. Przyszła jedna na Sarunię ( opłaciłam z własnych środków ) potem na 3 suki teraz na kolejne 2. Dwie deklarowiczki proszą o opłacenie suk od Pipi. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Nie wiedziałam, ze trzeba na kazda suke oddzielna fakture. Mysle, ze wet wystawi mi oddzielne, a tamte anuluje(?). W poniedziałek postaram sie to załatwic.
Zeby sie nie myliło, moze Sary juz nie bedziemy liczyc?
Oprócz Sary trzeba zapłacic wetowi za 5 suk. Jeden zabieg 160 zł, wiec razem 800 zł. Z tego dwie zostana oplacone w 100%, czyli 800 - 320 = 480 zł. Z tego zrozumiałam, ze opłacicie 50%, czyli 240 zł, to mnie do zwrotu pozostanie 240 zł.
Dostałam od [B]tobciu [/B]25 zł (tobciu, bardzo dziekuje) i na koncie Kastora mam 205 zł(poprosze Eweline Matanine zeby przelała do Ostatniej Szansy), to bedzie 230 zł i pozostanie 10 zł, to ja przeleje.
Prosze mnie sprawdzic, policzyc i powiedziec, czy dobrze mysle?

Jesli sprawa wyglada inaczej, prosze mnie poprawic.
Rowniez prosze o podanie co jeszcze powinnam zrobic, aby było dobrze.

[B]Musze z tego wyjsc i bardzo Was za to przepraszam. Obiecuje, ze nastepnym razem dobrze sie upewnie co i jak, nim zrobie krok[/B].

Link to comment
Share on other sites

[U][B]To już jest trochę żenujące. 13 listopada dokonałam wpłaty 110zł z bazarku i do tej pory nie dostałam potwierdzenia wpłaty. Czy to nie przesada? Rozumiem brak czasu itp. Ale czekać tyle miesięcy? Ciągle jest zaraz, niedługo sprawdzimy itp. Ile mam jeszcze czekać? Sprawdzenie zajmuje minutę. Do tej pory pisałam przypominające tutaj wiadomości i cierpliwie czekałam, ale moja cierpliwość już się skończyła. Na pewno więcej nie zrobię już bazarku na Akcję Sterylizację. Stracą na tym na pewno psy, ale mam tego dość. [/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.'][U][B]To już jest trochę żenujące. 13 listopada dokonałam wpłaty 110zł z bazarku i do tej pory nie dostałam potwierdzenia wpłaty. Czy to nie przesada? Rozumiem brak czasu itp. Ale czekać tyle miesięcy? Ciągle jest zaraz, niedługo sprawdzimy itp. Ile mam jeszcze czekać? Sprawdzenie zajmuje minutę. Do tej pory pisałam przypominające tutaj wiadomości i cierpliwie czekałam, ale moja cierpliwość już się skończyła. Na pewno więcej nie zrobię już bazarku na Akcję Sterylizację. Stracą na tym na pewno psy, ale mam tego dość. [/B][/U][/QUOTE]

Masz racje obraź się na psy, zwłaszcza te bezdomne... Na koncie Pekao S.A ( dotychczasowym koncie AS ) NIE MA WPŁATY z tytułu bazarku na kwotę 110 zł !!! SPRAWDZONE 3 krotnie od 1 listopada do 1 grudnia , pisałam wcześniej, ze nie ma tez takiej wpłaty na nowym obecnie obowiązującym koncie AS w ALIOR. Zatem Szanowna Izabela124 pytanie na jakie konto wpłaciłaś ? Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Przelałam 125 zł z bazarku.
Jak pieniążki dolecą proszę o potwierdzenie również na bazarku. Dziękuję.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251381-ROZLICZAMY-!!!-To-Ty-decydujesz-za-ile-kupujesz-)-15-03-22-00[/URL][/QUOTE]

Potwierdzam na konto wpłyneło 125 zł bazarek na akcję Sterylizacja . W imieniu tych co same o pomoc nie poproszą DZIĘKUJEMY :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Masz racje obraź się na psy, zwłaszcza te bezdomne... Na koncie Pekao S.A ( dotychczasowym koncie AS ) NIE MA WPŁATY z tytułu bazarku na kwotę 110 zł !!! SPRAWDZONE 3 krotnie od 1 listopada do 1 grudnia , pisałam wcześniej, ze nie ma tez takiej wpłaty na nowym obecnie obowiązującym koncie AS w ALIOR. Zatem Szanowna Izabela124 pytanie na jakie konto wpłaciłaś ? Ewa[/QUOTE]
Pisałam już na jakie konto wpłacałam, proszę tu dowód wpłaty: [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Wp1420ataOS.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Wp1420ataOS.jpg[/IMG][/URL]
Nigdzie nie było wiadomości, ze takiej wpłaty nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Pisałam już na jakie konto wpłacałam, proszę tu dowód wpłaty: [URL="http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Wp1420ataOS.jpg.html"][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Wp1420ataOS.jpg[/IMG][/URL]
Nigdzie nie było wiadomości, ze takiej wpłaty nie ma.[/QUOTE]

Znalezione, wpłaciłaś Izabelo na nasz subkonto kompletnie nie związane z Akcja Sterylizacja . Środki zostaną przesunięte na właściwe konto. Na koncie mamy 528,56 zł plus 110 od Izabeli124 plus to co wpływa jeszcze na stare konto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...