Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Wczoraj wysłałam fakturę za sterylkę suni Mai, wstawiam zdjęcie dzikuski. Niestety o zdjęciu szwa nie ma mowy, sunia jest zbyt dzika...:shake: Pięknie dziękuję w imieniu suni :)

[URL=https://imageshack.com/i/1653cxj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/42/53cx.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']ponawiam pytanie o przelew do lecznicy Mal-Vet za sterylizację Majki - wetka mnie wczoraj "upomniała", że nie dostała kasy :(

zgłaszałam ją w poście 6043[/QUOTE]

zadzwoń w tej sprawie do agnieszki z OS albo ewy - tel na stronie fundacji Ostatnia Szansa

Link to comment
Share on other sites

Zrobione przelewy
MAL-VET za sunie Maję od mari 23- 160 zł
Przychodnia Weterynaryjna Royal Vet za sunię Maje od handzi - 200 zł
Na [B]NOWYM aktualnym koncie ALIOR 303. 65 zł [/B]jedna no może dwie sterylki i konto będzie puste. Ja sama wpłacam deklaracje nie dla naszych podopiecznych... Niestety musimy wszyscy razem zrobić pospolite ruszenie bo akcja umrze z powodu braku środków a byłoby szkoda.My mamy swoja FOS ale dotyczy miasta i gminy Rawa Mazowiecka ewentualnie najbliższych okolic i tylko psy. Na koty staramy się pozyskać środki od sponsorów.

[B]OBOWIĄZUJE NOWE KONTO ALIOR BANK 65 2490 0005 0000 4600 9550 7105 [/B]bardzo proszę czytajcie posty i 3x i nasze. Niestety musi powstać nowy wątek nic na tym zmienić nie możemy, nie my jesteśmy adminami. Pozdrawiam. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.'][B]Ja również proszę o potwierdzenie wpłaty z bazarku, którą dokonałam 13 listopada[/B]. [B]Kwota to 110zł[/B][/QUOTE]

[quote name='ostatniaszansa']Za 15 minut Aga sprawdzi bo to jest na starym koncie ja obsługuję to nowe na Alior Bank .Ewa[/QUOTE]I co z tym sprawdzeniem :) Z 15min zrobiło się 18dni :lol:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj, tj.04.04.2014 zostały wysterylizowane 3 z siedmiu suczek.
Po zabiegach od razu pojechałam na poczte wysłac fakture i zaupełnie na śmierc zapomniałam, ze powinnam, skserowac ją i wypełnic załącznik - niestety nie zrobiłam tego - bardzo przepraszam.
Załącznik doślę w poniedziałek, ale faktura juz poszła, co robić?

suczki

[IMG]http://www.sendspace.pl/file/pic/13f1f6efba6f7d106e2bcd2/2[/IMG] Po [IMG]http://www.sendspace.pl/file/pic/7e35c1f89711082c5b440e5/2[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Czy ja mogę prosić o pomoc w opłaceniu sterylki Sabci?
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250837[/url]

Wet:
Gabinet Weterynaryjny Centrum Zdrowia Małych Zwierząt, ul. Siedmiogóra 19A, 64-700 Czarnków
Koszt: 300 zł bo to sunia w typie DON

Link to comment
Share on other sites

otrzymaliśmy fakturę za suke CZIKA od ala 123 (zgłaszająca) , sprawa druga czy Pipi jest deklarowiczem bo jest faktura za 3 sunie 410 zł jeżeli nie a to są sunie bezdomne ( tamten region masakra) to jedna sunia 70 % pozostałe po 50% . Teraz AS nie wydoli kolokwialnie mówiąc bo na koncie marnie nadal. Wpłacam 150 zł na AS celem pokrycia sterylki bezdomnej suni Sary fajna suka ale chętnych na adopcje brak jak i dt . Dzisiaj przegląd kont. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Zrobione przelewy
MAL-VET za sunie Maję od mari 23- 160 zł
Przychodnia Weterynaryjna Royal Vet za sunię Maje od handzi - 200 zł
Na [B]NOWYM aktualnym koncie ALIOR 303. 65 zł [/B]jedna no może dwie sterylki i konto będzie puste. Ja sama wpłacam deklaracje nie dla naszych podopiecznych... Niestety musimy wszyscy razem zrobić pospolite ruszenie bo akcja umrze z powodu braku środków a byłoby szkoda.My mamy swoja FOS ale dotyczy miasta i gminy Rawa Mazowiecka ewentualnie najbliższych okolic i tylko psy. Na koty staramy się pozyskać środki od sponsorów.

[B]OBOWIĄZUJE NOWE KONTO ALIOR BANK 65 2490 0005 0000 4600 9550 7105 [/B]bardzo proszę czytajcie posty i 3x i nasze. Niestety musi powstać nowy wątek nic na tym zmienić nie możemy, nie my jesteśmy adminami. Pozdrawiam. Ewa[/QUOTE]

bardzo, bardzo dziekuję !!!!!

nr konta już zmieniłam w zleceniu stałym, żeby deklaracja szła na nowe konto

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][INDENT]Wklejam to co napisalam wczesniej:

Czy moge prosic o pokrycie kosztow sterylki Muszki?
Sterylka aborcyjna,szczeniaki duze,gdyby nie zostala w pore zawieziona na sterylke nie miala by szansy na oszczenienie sie.
Koszt ster duzy...niestety...200zl,ale gdybym mogla prosic o cokolwiek,bylabym wdzieczna.
Muszka wczoraj pojechala na tymczas do Dogo07.
[IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/P1010841_zps8d218144.jpg[/IMG]

Bardzo prosze o pomoc,bo juz tego nie ogarniam,nie prosilam wczesniej o pomoc,ale musze,kolejne suczki
wysterylizowac,a kasy nie ma.
To watek zwierzakow,ktorym pomagam
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/191040-Bezdomne-ze-Szczebrzeszyna-BRAK-SPONSORÓW-DLUGI"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ONSORÓW-DLUGI[/COLOR][/URL]
[/INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']A co z wpłatami na stare konto? Od kiedy obowiązuje to w Alior banku ?[/QUOTE]

wpłaty na stare konto nie zginą są przelewane sukcesywnie na to nowe w Aliorze . O nowym koncie trąbiłyśmy od 3 m-cy jak nie więcej . Po prostu taniej -przelewy. Nie dokonałyśmy malwersacji po prostu akcja nieco mało nagłasniana i wpłaty mniejsze a sterylek sporo. Co rusz pisałyśmy, ze kasa topnieje. Sama co rusz zasilam konto AS wpłatami przecież nie dla naszych podopiecznych :) Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']. . . . sprawa druga czy Pipi jest deklarowiczem bo jest faktura za 3 sunie 410 zł jeżeli nie a to są sunie bezdomne ( tamten region masakra) to jedna sunia 70 % pozostałe po 50% . Teraz AS nie wydoli kolokwialnie mówiąc bo na koncie marnie nadal. Wpłacam 150 zł na AS celem pokrycia sterylki bezdomnej suni Sary fajna suka ale chętnych na adopcje brak jak i dt . Dzisiaj przegląd kont. Ewa[/QUOTE]

Na moim wątku 3x napisała, ze moge ciachac suki i ze dopłaci brakujacą kwotę. W sumie wysterylizowałam oprocz Sary 5 suk. To co ja teraz mam zrobic?

[quote name='3 x']Pipi, na watku AS pytałas o dofinansowanie sterylizacji suni
- sprawdzałam na koncie AS i sa pieniązki
więc ciachaj
ale nie jestes deklarowiczem, więc teoretytcznie przysługuje Ci 75% zwrotu
czyli nie 160 a 120 zł
ale od AS dostaniesz całośc
a ja te 40 zł uzupełnię przez najbliższe miesiące

tylko proszę zgłoś konkretną sunię na watku AS
i dopełnij formalności - czyli to co opisane na pierwszej stronie wątku AS

edit.
a następnym razem niech zgłasza deklarowicz :)
wszyscy wiemy iel robisz dla psiaków ale zasady sa zasadami dlatego te 75 %[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Nieśmiało zapytam czy mogę zgłosić tą sunię .Jestem deklarowiczem ale będę wdzięczna nawet za częściowy zwrot kosztów.
Kopiuję z wątku.
[B][SIZE=3]
Kilka dni temu z "cudownego miejsca" o nazwie Olkusz została zabrana interwencyjnie suczka amstafka, kóra była w cieczce.

Suka została umieszczona w boksie wraz z samcem............można się tylko domyślać do czego to umieszczenie mogło doprowadzić...........
[/SIZE][/B]Wątek suni ;[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251824-Jestem-Kiara-wyrwana-z-Olkusza-pomóż-mi[/URL][/QUOTE]


Zgłaszałam sunię do sterylizacji ale jako że przeszła pod skrzydła Fundacji więc dofinansowanie się nie należy.Mam prośbę czy na mnie jako deklarowicza mogła by przejść któraś z suń Pipi.Znam jej wielkie serducho i czytam co robi dla tych biednych psiaków.Proszę.

Link to comment
Share on other sites

Jezu, co ja narobiłam? czytam i czytam post od 3x i chyba nie zrozumialam dobrze, bo teraz dotarło do mnie, ze napisałas m/i, "tylko proszę zgłoś [B]konkretną[/B] sunię na watku AS
i dopełnij formalności" . . . .
czyli chodzi o jedna sunie? tak? . . . .a ja zasugerowałam sie, ze moge ciachac wszystkie. I tak sie rozpedziłam, ze juz 5 ciachnełam. Dwie z nich były w ciazy.
Mam na te dwie wczorajsze suki fakture i wnioski. F-ra wystawiona na "Ostatnia Szansa". Wet mnie "zabije".

To te dwie sunie co zrobione wczoraj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']nie możemy zmienić na pierwszej stronie
wątek jest za stary
a modzi nie reagowali na kilkukrotne prośby o przeisanie watku/dodanie postów/wprowadzenie zmian na pierwszej stronie
dlatego powstanie nowy watek[/QUOTE]
o rany, nawet soema nie może zmienić w swoim wątku?
trudno - czekamy na nowy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']o rany, nawet soema nie może zmienić w swoim wątku?
trudno - czekamy na nowy ;)[/QUOTE]

Do Soemy pisałam wielokrotnie bez odzewu. Soema nic obecnie przy AS nie robi spadło na nas i 3x. Zalożymy z 3 x nowy wątek. Ireno ( Pipi) odrobina zdrowego rozsądku i ciut wyobraźni sorry,że tak , ale nie ma takich środków na AS dla jednej osoby nawet najcudowniejszej, pomagającej zwierzętom. Nikt nie ustalał z nami sterylizacji takiej liczby suk a faktury wystawione. Kto teraz zapłaci ? Tyle ile mogłyśmy dołożyłyśmy do AA , ja sama tez prywatnie więcej nie damy rady. Co z tego,że tu deklarowicze piszą ,że na ich konto NIE MA KASY. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[B]Sprawdzone oba konta stare i to nowe łącznie środków na Akcje Sterylizacja mamy 981,74 zł[/B]. UWAGA bez zgłoszenia ustalenia z nami wystawiane na nas faktury NIE BĘDĄ opłacane. Zasada kolejna nowa jeżeli ktoś nie jest deklarowiczem a zgłasza sukę do kastracji ma zgodę wet wystawia fakturę na 75 % kosztów zabiegu resztę pewnie gotówka dopłaca wetowi zgłaszająca osoba. Jeżeli sie z tym nie zgadzacie, przekażemy prowadzenie tej Akcji innej Fundacji. Fundacja Ostatnia Szansa nie jest krezusem i nie ma takich środków aby dokładać przypominam mamy SCHRONISKO a w nim 216 psów wiekszość to już nie młodziaki i zaczynaja chorować a ich diagnostyka, leczenie kosztuje. Dodam ,że 90 % boguszaków to psy nasz, fundacyjne utrzymywane z darowizn. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa'][B]Sprawdzone oba konta stare i to nowe łącznie środków na Akcje Sterylizacja mamy 981,74 zł[/B]. UWAGA bez zgłoszenia ustalenia z nami wystawiane na nas faktury NIE BĘDĄ opłacane. Zasada kolejna nowa jeżeli ktoś nie jest deklarowiczem a zgłasza sukę do kastracji ma zgodę wet wystawia fakturę na 75 % kosztów zabiegu resztę pewnie gotówka dopłaca wetowi zgłaszająca osoba. Jeżeli sie z tym nie zgadzacie, przekażemy prowadzenie tej Akcji innej Fundacji. Fundacja Ostatnia Szansa nie jest krezusem i nie ma takich środków aby dokładać przypominam mamy SCHRONISKO a w nim 216 psów wiekszość to już nie młodziaki i zaczynaja chorować a ich diagnostyka, leczenie kosztuje. Dodam ,że 90 % boguszaków to psy nasz, fundacyjne utrzymywane z darowizn. Ewa[/QUOTE]

[quote name='juli88']Czy ja mogę prosić o pomoc w opłaceniu sterylki Sabci?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250837[/URL]

Wet:
Gabinet Weterynaryjny Centrum Zdrowia Małych Zwierząt, ul. Siedmiogóra 19A, 64-700 Czarnków
Koszt: 300 zł bo to sunia w typie DON[/QUOTE]


Ok to teraz czekamy na zgodę tak? Pytam dla pewności :)
Ok to ja czekam grzecznie w kolejce i proszę o info jak już będzie wiadomo czy możemy liczyć no pomoc akcji.

Link to comment
Share on other sites

ostatniaszanso, :loveu:nie wkurzaj się.:shake:
Wasza robota jest bardzo ważna i potrzebna. Ja się cieszę ,że jest ktoś jak Wy ,że się taką akcją UCZCIWIE zajmuje. Nie sądzę ,żeby ktoś myślał , iż jesteście krezusami i nie oczekuje ,żebyście dokładały. Przypuszczam ,że nieporozumienia wynikają z niedoczytania, niezrozumienia.
Poza tym obecnie zmiany są wpisywane w różnych miejscach i nie da się czytać każdy post po kolei.
Nowy wątek na pewno jest konieczny.
Wpłacam regularnie, korzystam mało, bo daję radę ,a jest mnóstwo potrzebujących jak np.Pipi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...