Jump to content
Dogomania

Stareńki dobek Charlie - za TM ... Śpij spokojne... [*]


wiq

Recommended Posts

  • Replies 626
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lika1771']Juz cichutko pytam Kikou ...pytałas jak tak to juz uciekam z propozycjami hotelikow:scared:[/QUOTE]
noo tak u Kikou to mial miejsce zalatwione od poczatku i mial tam jechac, ale bylam zmuszona zrezygnowac dlatego, ze u Kikou nie ma mozliwosci izolacji psow, one razem biegaja po podworku i spia w domu, dlatego warunek, ze psiak MUSI byc lagodny do psow...ja sprawdzam w miare mozliwosci Charliego na inne psy i generalnie jak pies jest spokojny to on tez, ale jak psiak bedzie na niego szczekal czy Go zaczepi to moze byc różnie, wiec nie chce ryzykowac, tym bardziej, ze u nas Charli jest sam w klatce, wiec ja głowy nie dam jak On sie zachowa....bardzo mi przykto bo Kikou to bylo najlepsze rozwiazanie

i teraz wielka prosba: pomozcie mi cos znaleśc, gdzie moglam dzwonilam, pisalam, ale Charli potrzebuje specyfcznych warunkow, dlatego tak ciezko cos znaleśc..bylam znowu dzis u Niego no i jest zle...fatalnie...przytyl niestety, powinien miec mniej jedzenia i przede wszystkim dobra karme, a nie to najgorsze suche...lapy siadaja no i brak ruchu robi swoje....

lilka nie uciekaj:)

Link to comment
Share on other sites

prowadzi go treser , bardzo mili ludzie , miałam tam charta 3 mies. , bardzo tam odżył < ma już dom>
psy mają duże boksy , wybieg a właściwie dwa , boksy są w pomieszczeniu
na fundacje , lub dogo można dogadać się z ceną
wpisz w google -hotel dla psów , zielona góra
a nie myślałąś o Stefie? to podobne warunki---wiesz przecież , że AmiS z Palucha biega za piłką -jak ostatnio widziałam taką scenę to się popłakałąm ---Amiś stoi na tarasie , zaglądając przez szybę jak jedliśmy obiad-cały czas obserwuje , ani drgnie-Stef otwiera drzwi na tarasi patrzy w oczy Amisiowi , mówiąc< Amiś , ty wiesz , że pan ciebie kocha, ty też kochasz pan , ja wiem> i Amiś dalej ani drgnie , a potem powolutku przybliża się do Stefa patrząc mu w oczy i daje dyskretny pocałunek , i zaraz biegnie
po piłeczkę < po schodach> a wiesz , że on już nie chodził ....
cały czas mam tą scenę przed oczami , piękna , i kocham tego zakapiora Amisia < Stef go uwielbia , >

Link to comment
Share on other sites

noo hotelik rewelacja, ale ceny powalajace psy ras dużych 35zl/dobe nawet przy dużej zniżce pewnie poniżej 20zzl/dobę nie zejdzie a 600zł to my nie mamy niestety...
nooo Amis jest boski jak Beata mówi:"stary ruchacz":D:D:D....u Stefa obecnie jest bardzo duzo psow, niewiem czy Charli by sie zgodzil z wszystkimi a ja nie chce zeby On był zamknięty czy na łańcuszku...szukam czegos, gdzie jest mniej psow lub mozliwosc izolowania psoe czyli podzielone wybiegi

Link to comment
Share on other sites

[RIGHT][RIGHT][LEFT]:multi::multi::multi:
w koncu sie udalo Charli moze jechac nawet dzis do Przebieszczan - bedzie tam 9 dogomaniakiem - dziekuje Bjutcie bardzo za kontak:loveu:
Chrali bedzie na poczatku na pewno w domu, jak sie nie zgodzi z psiakami, ktore tam sa, obok jest drugi domek, gdzie sa pomieszczenia dla psiakow tez caly czas otwarte, mam nadzieje, ze sie zgodzi...jak nie bedzie na zmiane puszczany...ogolnie bedzie mogl sobie wolno chodzic caly czas i to jest super, bo moze dzieki temu sie rozrusza i schudnie troche i nabierze ciut kondycji bo teraz ma te kosci zastane, prze to wieczne lezenie w budzie
Pani w hoteliku mowila, ze maja podobnego psa, tez ze schorzeniem kregoslupa, u ktorego juz widac poprawe, lepiej sie rusza...super
koszt 350zł z wyzywieniem, lub 300zl z nasza specjalistyczna karma...chyba na razie jak ma leki to moze niech bedzie na karmie hoteliku i zobaczymy jak po lekach czerdy bedzie sie czul...

poniewaz On juz nie ma za duzo czasu mam juz transport , jak zwykle Wiosna i Jej PAtryk mi nie odmowili i w sobote Patryk zawiezie Charliego do hoteliku...a wtedy impreza:evil_lol::multi::multi:
koszt transportu ok. 180zl policzone i tak po kosztach


[/LEFT]
[/RIGHT]
[/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

Jestem, Gosiu. Przepraszam, że dopiero teraz - mam trochę psów do obskoczenia. Cieszę się, że Charlie jedzie do hoteliku. Niestety, w tej chwili nie mogę robić żadnych deklaracji. Może za jakiś czas, jak któryś z "moich" na swoje wreszcie pójdzie. Ale będę śledzić.

Link to comment
Share on other sites

No super, że się chłopakowi na stare lata poszczęściło :)
Ja ma Fiprex'a L na 20-40 kg, ale z datą ważności do czerwca, więc do zużycia na już. Jeżeli przyda się Charliemu, to podajcie mi namiary na ten hotelik i mu tam wyślę.

Link to comment
Share on other sites

biedny Charli jest juz tak pokłuty, ze dzis juz strasznie piszczal przy zastrzykach /a ma ich dwa dziennnie/, ale przymajmniej dzieki temu jako tako chodzi....dzis wykupilam mu recepty - niwalin i traumel s, wiec pojedzie do hoteliku poki co zabezpieczony lekowo oprocz tego dostaje migamme i nesca wziela mu jeszcze jakies witaminy...wiec poki nie dojda leki od czerdy bedzie miec jeszcze malutki zapasik:)
aha dostal tez dzis preparat na pchly i kleszcze
jutro rano kolo 9-10 przyjezdza po Niego Patryk i Charli jedzie do lepszego zycia - dzieki Wam:loveu::loveu::loveu: /ja niestety nie moge jechac z Nim chociaz bardzo chcialam/
z deklaracji jednorazowych wezmiemy na transport a to co zostanie to pocezka albo na leki, albo jak okaze sie, ze jednak trzeba to na specjalistyczna karme....deklaracji miesiecznych mamy uzbierany komplet:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza!!!']No super, że się chłopakowi na stare lata poszczęściło :)
Ja ma Fiprex'a L na 20-40 kg, ale z datą ważności do czerwca, więc do zużycia na już. Jeżeli przyda się Charliemu, to podajcie mi namiary na ten hotelik i mu tam wyślę.[/QUOTE]
dzis akurat podalismy Charliemu Fiprex, zeby pojechal juz zabezpieczony....ale dziękuje bardzo za propozycje:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...