Jump to content
Dogomania

Shel

Members
 • Content Count

  2068
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About Shel

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Lubliniec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam .. serdecznie wszystkich zapraszam na bazarek z NOWYMI psimi rzeczami Mam : *dwie smycze - jedna = flexi 6/7m, druga = 3,5m. *grabki/ szczotka/ grzebień/ trymer dla psów długowłosych firmy trixie. *wspaniałe, czerwone, gumowe frisbee firmy trixie. *gwizdek do przywoływania psów firmy trixie *bidon, wygodny do chwycenia Bardzo zależy nam na zakupach, zbieramy na nowy wybieg dla psów do schroniska w Katowicach, musimy zebrać 1.600 zł, a mamy dopiero 240 zł... Bazarek trwa już długo a została zakupiona tylko jedna rzecz ... https://lh4.googleusercontent.com/-XgLEXTtD39k/TyfbT2XRSuI/AAAAAAAAJ5o/C6JWiOrxy44/s360/bazarfek%2520wybieg.jpg

 2. Shel

  czarno-ruda galeria

  [quote name='wiq']co za pech, od wczoraj leje jak z cebra :( a miały być psie zdjęcia, a tu co... za to Mona również straciła dziś swój kożuch :diabloti: mam już 2 labki :evil_lol:[/QUOTE] Ulewa to nie wymówka:P w domu foty też zrobić można:D
 3. Shel

  czarno-ruda galeria

  I gdzie ten nowy look?
 4. Shel

  czarno-ruda galeria

  Przyjdzie jakiś normalny spacer W KOŃCU to będziecie mieć zdjęć aż aż:P ulewa, śnieg, mróz, burza... teraz czas na tornado :cool3::evil_lol: (ciekawe zdjęcia by wyszły:diabloti:)
 5. [url]http://img263.imageshack.us/img263/9812/dsc0497lw.jpg[/url] No nieźle :) Jakby tak Molly mocniej pociągnęła ... :evil_lol:
 6. Shel

  Ares...

  [quote name='wiq']wiosna w najlepsze, a tu taka jesienna melancholia :P[/QUOTE] To masz tu jeszcze jedną :diabloti::diabloti: [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2232/dsc0072j.jpg[/IMG] [quote name='Onomato-Peja']3 ostatnie foty bardzo fajne, spokojne ale jednak ciekawe.[/QUOTE] Dzięki ;)
 7. Shel

  Ares...

  [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2669/dsc0064me.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6462/dsc0067sx.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/5453/dsc0069hj.jpg[/IMG]
 8. Shel

  czarno-ruda galeria

  No trzeba by było się ugadać, za tydzień borderom odpada jeden dzień na pewno, bo startują w Chorzowie na DCDC, więc nie wiem jak to ułożyć, a z seterowymi w przyszłym tygodniu pogadam :) My mamy fajną rzeczkę to może coś się sklei
 9. Shel

  czarno-ruda galeria

  [quote name='wiq']dzięki:P czas na zmianę na wiosnę :P no teraz tyle czasu, że się powinniśmy wybrać jakąś większą ekipą ;)[/QUOTE] Ja mam czas do 7 maja ;) :)
 10. Shel

  czarno-ruda galeria

  Kozacki avatarek :) Na spacer jakiś by się przydało iść:P
 11. Shel

  Ares...

  [quote name='wiq']o nowy avek :p a gdzie zdjęcia z wnętrza tunelu? :evil_lol:[/QUOTE] Jest jedno :diabloti: ale od dupy strony i tu nie będę publikować, jeszcze komuś psychikę naruszę :diabloti::diabloti:
 12. Shel

  Ares...

  [quote name='Kashdog']Tez tak chce:diabloti:! A czy mi się wydawało czy widziałam Ciebie w tunelu do agi...byliście może na jakimś treningu :cool3:?[/QUOTE] Dobrze widziałaś;p Katowice robiły pokazy i namówili mnie żeby spróbować;) Miło się czołgało :diabloti:
×
×
 • Create New...