Jump to content
Dogomania

BAGUŚ-cudem URATOWANY z BAGIEN kosmita-ZNALAZŁ DOM !


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulinken']A Cygan też w hoteliku? Bo jakby się okazało, że Baguś dostanie domek bezpłatny to ja swoją Bagusiową deklarację mogę przekazać dla Cygana.[/QUOTE]


Cyguś jest na DT u Potter, na miejscu. No nic - będziemy myśleć co i jak, jak staruszka zadzwoni. Ale paulinken - dziękujemy !

Link to comment
Share on other sites

Bagunia ma sie dobrze, taki dreptuś z niego... tak sobie troche w swoim świecie, z główką w chmurach tupta po świecie... ;)
nawet udało sie wiekszość siusiania załatwić na podwórku chociaż mimo że drzwi są prawie cały czas otwarte troche mu trudno sie jeszcze połapać co gdzie jest wiec co jakiś czas wynosze go na trawke, to drepcze po trwce i przynosze to chodzi sobie po domu..
a jak sie zmęczy to szuka sobie jakiegoś spokojnego kącika i spi,
ma dobry apetyt, ładnie je...

te tylnie nóżki takie słabe ale nie jestem do końca pewna czy to jest kwestia stawów.. to chyba raczej zaniki mięśni...no nic podejde z nim w tygodniu do pani wet
..

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [COLOR=Blue][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black]Więc już wiem wszystko o pani, która dzwoniła ws. Bagietki. Zobaczyła go w sobotniej powtórce programu Kundel bury i kocury. Pani - myślę, że jakaś 65 - pod 70, ma kota znajdę, mieszka na I piętrze, jest mobilna, jeździ autem na działkę. Bardzo wrażliwa i ciepła osoba, mówiła, że jak go zobaczyła że on taki bidulek po przejściach jest, że tak jej się żal zrobiło.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR] Nie mam do niej zastrzeżeń, ale mam wrażenie, że to nie pani, która zdaje sobie sprawę, jaki Bagietka jest, że on taki troszkę autystyczny chłopaczyna. Powiedziałam, ze jest w hoteliku - nie mówiłam gdzie, bo pani chyba myśli, że rozmawiamy o Krakowie. Powiedziała, że zadzwoni do mnie za tydzień jak Bagietka się rozkręci, jak będzie wiadomo co z nim - jak zachowuje się w domu. Wyraziłam swoją obawę o nietrzymanie moczu, o schody ... Pani chyba nie do końca mnie zrozumiała, że on taki mały kosmita jest. Mówiła, że narazie ma siłę, żeby po schodach mu pomóc ... Ale Bagietka to nie pies do bloku przecież, jaka smycz, jakie spacery ... Może kiedyś :(

Myślę, że nie trzeba jej puścić bez niczego. Trzeba jej coś znaleźć, małego-myślę, ze do 5 kg, żeby pod pachę i w samochód, koniecznie coś z dłuższym włosem (proponowałam Cygusia, ale nic z tego) i kotolubnego. Zaraz rozpuszczę wici wśród krakowianek.
[COLOR=Blue][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][B][SIZE=3]
Właśnie doszły wpłaty od:[/SIZE][/B]
[/COLOR] [B]
[COLOR=Green]Dorota P...a - 10,33 zł
Mirka z Bassetów - 50 zł [/COLOR][COLOR=Green]- wpłata 26.04
Karolina E. - 20 zł[/COLOR][/B]

[B]DEKLARACJE STAŁE KWIECIEŃ:[/B]
megii1 - 10 zł/mies [COLOR=Green][B]- wpłata 06.05[/B][/COLOR]
agata51 - 20 zł/mies - [COLOR=Green][B]wpłata 04.05[/B][/COLOR]
bahlsa - 30 zł/mies - [COLOR=Green][B]wpłata 26.04[/B][/COLOR]
Aldrumka - 15 zł/mies [COLOR=Green][B]- wpłata 26.04[/B][/COLOR]
Jo37 - 10 zł/mies - [COLOR=Green][B]wpłata 22.04[/B][/COLOR]
Poker (znajoma) - 20 zł/mies [COLOR=Green][B]- wpłata 28.04[/B][/COLOR]
emilia2280 - 10 zł/mies - [COLOR=Green][B]wpłata 02.05[/B][/COLOR]
tomcug - 10 zł/mies[COLOR=Green][B]- wpłata 30.04[/B][/COLOR]
lisc.miety - 30 zł/mies[COLOR=Green][B]- wpłata 27.04[/B][/COLOR]
maruda666 - 20 zł/mies [COLOR=Green][B]- wpłata 28.04[/B][/COLOR]
paulinken - 10 zł/mies - [COLOR=Green][B]wpłata 11.05[/B][/COLOR]
[B]
DEKLARACJE CZASOWE:[/B]
Havanka - 20 zł/mies (przez 3 mies) [COLOR=Green][B]- wpłata 26.04[/B][/COLOR]
amikat - 20 zł/mies (przez 6 mies) - [COLOR=Green][B]wpłata 22.04[/B][/COLOR]
Miła od Gucia - 20 zł/mies (przez 6 mies) [COLOR=Green][B]- wpłata 27.04[/B][/COLOR]

[B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE[/B]:
Monika z Katowic - 25 zł - [COLOR=Green][B]wpłata 22.04[/B][/COLOR]
Ulka18 - 50 zł [COLOR=Green][COLOR=Black](w II ratach)[/COLOR][B]- wpłata 30.04, wpłata 10.05[/B][/COLOR]
dorota1 - 10 zł [COLOR=Green][B]- wpłata 26.04[/B][/COLOR]
carolinascotties -10 zł - [COLOR=Green][B]wpłata 22.04[/B][/COLOR]
grzenka - 20 zł - [COLOR=Green][B]wpłata 22.04[/B][/COLOR]
emilia2280 - 100 zł [COLOR=Green][B]- wpłata 27.04[/B][/COLOR]
agusiazet - 100 zł - [COLOR=Green][B]wpłata 26.04[/B][/COLOR]
katrinko - 25 zł [COLOR=Green][B]- wpłata 26.04[/B][/COLOR]
Enigma79 - 20 zł [COLOR=Green][B]- wpłata 28.04[/B][/COLOR]
Kapsel - 20 zł - [COLOR=Green][B]wpłata 26.04[/B][/COLOR]
paulinken - 30 zł - [COLOR=Green][B]wpłata 22.04[/B][/COLOR]
basseciarze - 150 zł - [COLOR=Green][B]wpłata 26.04[/B][/COLOR]
[COLOR=Black]waldi 481 - 7,5 zł[/COLOR] [COLOR=Green][B]- wpłata 12.05[/B][/COLOR]
hesia - 120 zł[COLOR=Green][B]- wpłata 30.04[/B][/COLOR]
maruda666 - 10 zł [COLOR=Green][B]- wpłata 28.04[/B][/COLOR]
andegawenka - 30 zł - [COLOR=Green][B]wpłata 13.05[/B][/COLOR]
Iv_ - 385 zł NALEWKOWY BAZAR - [COLOR=Green][B]wpłata 13.05[/B][/COLOR]
[U]
--------------------------------------------------------------------


[/U][B]DEKLARACJE STAŁE MAJ:[/B]
megii1 - 10 zł/mies
agata51 - 20 zł/mies -
bahlsa - 30 zł/mies -
Bambino - 15 zł/mies
Aldrumka - 15 zł/mies - [COLOR=Green][B]wpłata 10.05[/B][/COLOR]
Jo37 - 10 zł/mies - [COLOR=Green][B]wpłata 12.05[/B][/COLOR]
Poker (znajoma) - 20 zł/mies [COLOR=Green][B]- [/B][/COLOR]
emilia2280 - 10 zł/mies - [COLOR=Green][B]wpłata 02.05[/B][/COLOR]
tomcug - 10 zł/mies[COLOR=Green][B]- [/B][/COLOR][COLOR=Green][B]wpłata 06.05[/B][/COLOR]
lisc.miety - 30 zł/mies[COLOR=Green][B]- [/B][/COLOR]
maruda666 - 20 zł/mies - [COLOR=Green][B]wpłata 10.05[/B][/COLOR]
[COLOR=Green][COLOR=Black]grzenka - 10 zł/mies - [/COLOR][/COLOR] [COLOR=Green][B]wpłata 12.05[/B][/COLOR]
[COLOR=Green][COLOR=Black] paulinken - 10 zł/mies [/COLOR][/COLOR]- [COLOR=Green][B]wpłata 11.05[/B][/COLOR]
andegawenka - 20 zł/mies - [COLOR=Green][B]wpłata 13.05[/B][/COLOR]
[COLOR=Green][COLOR=Black]
[/COLOR][/COLOR][B]DEKLARACJE CZASOWE NA MAJ:[/B]
Havanka - 20 zł/mies (przez 3 mies) [COLOR=Green][B]- [/B][/COLOR]
amikat - 20 zł/mies (przez 6 mies) -
Miła od Gucia - 20 zł/mies (przez 6 mies) [COLOR=Green][B]- [/B][/COLOR] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

ja sie troche też obawiam, że taka osoba, nazwijmy to nie mająca styczności z psiuńkami w takim stanie,
chyba nie do końca zdaje sobie sprawe, że taki słaby kontakt z nimi jest ...
z tym siusianiem wygląda obiecująco, jak sie go często wynosi ma nawyk żeby siusiać jak czuje trawe pod nóżkami wiec nie jest źle... :)

Link to comment
Share on other sites

A co powiecie jak Wam sprzedam dobrą wiadomość, że Baguś ma na 90% dom ... ? Wiem - powiecie, że jestem chyba nienormalna :eviltong:

Dziś na 5 min przed moim budzikiem telefon - zaspana odbieram i słyszę miły głos w słuchawce - że ja ws. psiaka z dzisiejszej Gazety Wyborczej, ws. Bagusia (już zapomniałam komu i gdzie go do ogłaszania wysyłałam, bo opublikowani z takim opóźnieniem). Młoda dziewczyna, myślę, że ok 27-29 lat, mieszka z mamą, dom z ogródkiem. Jest świadoma autyzmu chłopaka, możliwych problemów, jego wieku, przypadłości, siusiania w domu, tego, że na pewno w ciągu najbliższego czasu nie zamerda do niej ogonem ... Wie, że to nie gotowy produkt w serii "przyjaciel". Świadoma jego przejść - wychodząca z założenia, że otworzy się to super, nie, to też dobrze, bo będzie miał dom. pani miała już po drodze wiele zwierzaków, teraz ma kocura z odzysku zdaje się. Zniechęcałam jak mogłam, wysłałam piękne i te mniej piękne zdjęcia, filmiki, na których chwieje mu się dupcia - nie dała się :diabloti: Filmiki ma obejrzeć po pracy, z domu, ale powiedziała, żebym nie myślała, że ona traktuje go jak towar i że w razie jego ułomności z niego rezygnuje - nie - ona chce go z całym dobrodziejstwem inwentarza - twarda bestia nie ?

Na czym stanęło - na tym, że pani jest zdecydowana, mam jej adres do kontroli i co ... i trzeba Bagietkę z powrotem sprowadzać, bo żeby nie było zbyt różowo - pani jest z ... Wieliczki :eviltong:

Plan już jest - brat Ingrid44 jeździ Wrocław - Katowice, jeśli zgodziłby się na przewóz bagietki, to kikou dowozi go do Wrocka, a nowa pancia odbiera z Katowic.


Jakieś pytania :multi: ?




[B]I teraz pytanie do kochanych Ciotek dobrodziejek - czy jeśli Bagusiowy domek wypali (tfu, tfu, żeby nie zapeszyć), czy Cioteczki nie chciałyby przenieść swoich deklaracji na naszego nastolatka, który jest również u Kasi, na Żuczka ... :oops: Żuczek ma bardzo podwyższone wskaźniki wątrobowe,
ALP aż o 500%, musi zażywać fosfolipidy i witaminkę B i dietetyczne jedzonko. [/B][B]Oto on:[/B]

[IMG]http://img248.imageshack.us/img248/862/87181620.jpg[/IMG]

[IMG]http://img364.imageshack.us/img364/7623/80708855.jpg[/IMG]

[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5818/54105650.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Co za wieści,
z tego co piszesz dziewczyna konkretna
z opisu już ją lubię.
Baguś podróżnik, i tak miało być, to tak wszechświat układa.
Trzymam kciuki oby, to był jego docelowy kochający i rozumiejący Bagusia domek.

Co do moich deklaracji, oczywiście pozostają, bez względu czy baguś znajdzie dom czy nie.
Eliza - oddaję je w Twoje władanie. Ty wiesz co najpilniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...