Jump to content
Dogomania

Czarne Kwiatki czyli na kogo warto uważać.


Recommended Posts

Jak tak was czytam, info o smsach, groźby, straszenie, rozliczne wiadomosci "priv" to podpadają pod stalking. Przepychanki, przepychankami, ale są to poważne sprawy. Aż trudno uwierzyć, że ktoś korzysta z tak niefortunnych metod, bo.... sam sobie może zrobić kuku.
W myśl KK wszelkie nachodzenie, natrętne grożenie, wielokrotne informowanie o pozwaniu kogoś podpada pod stalking, a wiec prześladowanie (bodajże art. 190a Kodeksu Karnego) Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności. Jest też paragraf, który dookreśla zachowania stalkera (nękacza). Opisane są tam wszelkie próby podszycia się pod kogoś w celu wyłuzenia informacji, które mogą zaszkodzić prześladowanej osobie (wyłudzenia zarówno od niej samej jak i osób trzecich). Wszelkie szpiegostwa, straszenia narzędziami IT etc również są paragrafami. Tym razem ustawą o ochronie danych, która zabrania wykorzystywania informacji zdobytych z włamania na konto, prywatny profil, forów, z których informacje uzyskało się poprzez kradzież danych chronionych prawem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kate11']w tym calym bajzlu zapomnialam o tym:
[B]PROSZĘ UDOSTĘPNIAJCIE.....POD ŻADNYM POZOREM NIE WYDAWAJCIE SWOICH PSOW KOBIECIE Z PIEKAR ŚLĄSKICH, poczatek nr. telefonu: 798....KOBIETA NAZYWA SIĘ GRAŻYNA O., JEST EMERYTKA; okropny czlowiek, NIE ZALEŻY JEJ NA ZWIERZĘTACH, JAK JEJ SIĘ PIES NUDZI TO GO WYRZUCA Z DOMU I DALEJ SIĘ NIE PRZEJMUJE! UWAŻAJCIE NA NIĄ! Zainteresowanym podamy szczegóły na pw.[/B]

a.....kobitka jest bardzo wiarygodna, konkretna, ma dobre warunki, pieniadze, miala psy.....wlasciwie nie ma sie do czego przyczepic ;)
i jeszcze.....ona szuka duzych psow w typie rasy ale ladnych takich zgodnych z wzorcem danej rasy[/QUOTE]

Ja poproszę , najlepiej na maila bo skrzynke mam często zapchaną : [email][email protected][/email]
Nie miałam chyba z nią do czynienia ale wole dmuchać na zimne i być przygotowaną w razie czego. Szuka psów jakichś konkretnych ras czy jak leci , byle rasowy i duży ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Ja poproszę , najlepiej na maila bo skrzynke mam często zapchaną : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Nie miałam chyba z nią do czynienia ale wole dmuchać na zimne i być przygotowaną w razie czego. Szuka psów jakichś konkretnych ras czy jak leci , byle rasowy i duży ?[/QUOTE]

ona po prostu szuka pieknej zabawki, ona nie skrzywdzi psa fizycznie itp tylko uwaza ze jest to dodatek do niej, dodatek ma sie sluchac od pierwszej chwili, dodatek mozna puscic ze smyczy od razu po adopcji i jesli dodatek ucieknie czy cos to ups.....ona sie nie zamierza tlumaczyc. To generalnie dluzsza historia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Facet nazywa się chyba Piotr S. N. (też umiem szukać w Internecie) i jeśli to on, to jest informatykiem. Stąd umie wyszukiwać i prywatne adresy e-mail i numery telefonów. Ja dostałam 5 maili, ale bez pogróżek.[/QUOTE]

niech sobie wyszukuje, jak juz ktos wczesniej napisal pogoda jest piekna w dzien, cieplo, slonecznie...lepiej isc na spacer czy grzyby co tez z przyjemnoscia jutro uczynie; nie ma co sie przejmowac ;)

Edited by Huan
usunięcie danych osobowych
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ja też mam takie zdanie, ze fundację często zakłada się dla zysku prezesa, a nie dla pomagania zwierzętom (znam jedną - prezes kupuje sobie auto i remontuje mieszkanie!). Bardziej wiarygodne są stowarzyszenia, jest wieksza kontrola.[/QUOTE]


Kto jak kto ale Ty malagos ???!!!
Bo kilka tu Pań nawet nie umie odczytywać sprawozdań, żałosne. Zapraszam oddam Ci stołek Prezesa Fundacji i jednocześnie kierownika schroniska a w nim 239 psów w tym wiele już zaawansowanych wiekowo wymagąjacych specjalnej troski i jak na razie 7 kotów, tylko uważaj to nie praca od 8 do 16 ale nie raz bywa ,że 24h że trzeba gówna po psach sprzątnąć, itp. bo pracownik nie przyszedł , zachorował no i jak na razie musimy codziennie jeździć z Warszawy do Boguszyc. Fajnie się chodzi po błocie, utytłanym przez skaczące psy... Piec nawala choć prawie nowy , problemy z instalacją elektryczną, załatwienie speców w tym rejonie ( Rawa Mazowiecka ) graniczy z cudem , trzeba skończyć ogrodzenie i jak na razie jeździmy renaultem espace z 1996 nazywanego psiowozem. Może nam za darmo będą psy leczyli, za darmo dawali leki, za darmo energię, wywozili śmieci oczyszczali szambo wskażcie kto i gdzie chętnie skorzystamy . To kto chętny bo ja i Agnieszka na twarze padamy. Każdy tu taki uczciwy ? a te zbiórki, zbióreczki , a wyciąganie kasy na terminalnie chore psy i do tego cierpiące to jest ok kiedy i to nie jeden weterynarz mówi miejcie litość pozwólcie mu odejść? Płatne dt itd. Nam wsio ryba czy pies w typie rasy czy typowy kundel polski dla nas to zwierzę w potrzebie jak zwykły kundel średnia oglądalność jak zagłodzony ale bardzo w typie rasy oooooooo! ilu chętnych , ilu zainteresowanych , obrzydliwe. Wyjemy tu nieustająco kasa, kasa ,kasa ? A gwoli ścisłości 1% nie tylko za naszym pośrednictwem zbierało Psygarnij umowa o wykorzystaniu owego 1% jasna i klarowna musi być zgodna z naszymi działaniami statutowymi z naszymi celami - POMOC ZWIERZĘTOM W POTRZEBIE ; leczenie, operacje, sterylizacje ,karma. Nigdy słyszałam od żadnej nam znajomej fundacji aby za jej pośrednictwem Psygarnij zbierało jakąkolwiek kasę. Mają fanów i to ogrom , sami byśmy chcieli mieć choć 1/2 tego to może byśmy mieli znacznie więcej wolontariuszy? Sponsorów np. na siatkę ogrodzeniową, słupki, budy... bo jakoś niewielu chce ruszyć d...o do tej niemedialnej OS a tu tez są psy potrzebujące kontaktu z człowiekiem, wymagające socjalizacji są chętni ? Zapraszamy. A tak apropos malagos i kilka Pań które to są deklarowiczami Akcji Sterylizacja to jak to jest wpłacacie na nasze konto i się nie boicie ,ze sobie do kieszeni weźmiemy na "premie" ? Ewa Wiśniewska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD'][URL]http://www.gumtree.pl/cp-zgubiono-lub-znaleziono/krakow/zaginione-zwierzeta-533726793[/URL]

potwierdzam, też dostałam sms[/QUOTE]

A pamiętasz może z jakiego nr? Bo ja też dostałam a zorientowałam się, że to oszustwo bo pies był już wtedy w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']A pamiętasz może z jakiego nr? Bo ja też dostałam a zorientowałam się, że to oszustwo bo pies był już wtedy w domu.[/QUOTE]

885412.. kobieta napisała ze prosi o smsa bo ma popsuty głośnik, podpisała się e.bizon

Link to comment
Share on other sites

Ewo,[B] Ostatnia Szanso,[/B] nie mam na myśli OS! Tylko przytaczam fakt, o którym słyszałam, o JEDNEJ z wielu fundacji! Absolutnie nie o OS!! Jestem Waszą fanką i wiesz o tym! Nie dajmy się zwariować....

Edited by malagos
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kate11']w tym calym bajzlu zapomnialam o tym:
[B]PROSZĘ UDOSTĘPNIAJCIE.....POD ŻADNYM POZOREM NIE WYDAWAJCIE SWOICH PSOW KOBIECIE Z PIEKAR ŚLĄSKICH, poczatek nr. telefonu: 798....KOBIETA NAZYWA SIĘ GRAŻYNA O., JEST EMERYTKA; okropny czlowiek, NIE ZALEŻY JEJ NA ZWIERZĘTACH, JAK JEJ SIĘ PIES NUDZI TO GO WYRZUCA Z DOMU I DALEJ SIĘ NIE PRZEJMUJE! UWAŻAJCIE NA NIĄ! Zainteresowanym podamy szczegóły na pw.[/B]

a.....kobitka jest bardzo wiarygodna, konkretna, ma dobre warunki, pieniadze, miala psy.....wlasciwie nie ma sie do czego przyczepic ;)
i jeszcze.....ona szuka duzych psow w typie rasy ale ladnych takich zgodnych z wzorcem danej rasy[/QUOTE]

Ja też poproszę na PW i więcej szczegółów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Wchodze tematu o psygarnij nie ma Hmmmmm. Za to dowiaduje sie że każdy kto jest przeciwko dziwnym działaniom psygarnij i napisał coś nieteges o nich może liczyć się z konsekwencjami. Ja liczylam na pw z pogrożkami ale nic nie dostałam :D ))))) Chyba teraz sie cieżko obraże czekając na odp admina dotyczącego usuniecia całego wątku.[/QUOTE]

ja też czuje sie pokrzywdzona na niwie pogróżkowej.


---
ktoś napisał, że wątek został zabezpieczony jako dowód w sprawie???
nie wierzę. wiecie, ile trwa załatwianie czegoś takiego? to niemozliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']ja też czuje sie pokrzywdzona na niwie pogróżkowej.


---
ktoś napisał, że wątek został zabezpieczony jako dowód w sprawie???
nie wierzę. wiecie, ile trwa załatwianie czegoś takiego? to niemozliwe.[/QUOTE]

to normalna metoda zastraszenia zeby zamknac nam usta ale za duzo osob jest w grupie ktora miala do czynienia z tym....tworem; do mnie dzwoniono wczoraj, oczywiscie zero kultury, zero przedstawienia sie, jakies rzadania od czapy, drzacy glosik....szkoda czasu....a klamstwo ma krotkie nogi, nie tacy spadali z piedestalu ;) w grupie sila

Link to comment
Share on other sites

Ja tez znam taka medialną organizację pozarządową, która ma kilka filii do zbierania pieniędzy i stąd moje niefortunne skojarzenie. Ale widząc reakcję PSYgarnij teraz wiem że OS nie ma z tym nic wspólnego. Ciekawi mnie jednak ile organizacji pozarządowych płaci za faktury PSYgarnij wystawiane na konto tych organizacji?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][/SIZE][quote name='kate11']Ty lepiej szykuj wyprawke.....moze nas w jednej celi ''posadza'' ;)[/QUOTE]

Naszykowana :D doczekać sie nie moge ((((:


[COLOR=#222222][FONT=Times][quote name='sleepingbyday']ja też czuje sie pokrzywdzona na niwie pogróżkowej[/QUOTE]

Nic nie boj jeszcze cię dopadną (((:

[SIZE=4]Kochana ostatniaszanso. Pomogliście i mnie tzn suni którą przygarnęłam z ulicy ,wiem że baaaardzo dużo robicie dobrego dla zwierzaczkow i myśle że tak jak i ja .wszystkie osoby ktorym psygarnij zalazło za skóre mają do waszych działań ogromny szacunek.[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Ja tez znam taka medialną organizację pozarządową, która ma kilka filii do zbierania pieniędzy i stąd moje niefortunne skojarzenie. Ale widząc reakcję PSYgarnij teraz wiem że OS nie ma z tym nic wspólnego. Ciekawi mnie jednak ile organizacji pozarządowych płaci za faktury PSYgarnij wystawiane na konto tych organizacji?[/QUOTE]

Tego to się nigdy nie dowiesz temat TABU......., a może p. N. zarejestruje się na dogo i odpowie na kilka naszych pytań, a nie siedzi przed monitorem i czyta po cichaczu nasze posty. Odwagi panie Piotrze

Edited by Huan
usunięcie danych osobowych
Link to comment
Share on other sites

Wpisuję na czarną listę Dorotę P. Warszawa ul. Wysockiego. tel. 505 496 ...Tu link:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245490-Adaś-malutkie-Słoneczko-zaginął-bez-wieści[/URL]!!!!!!!!!!!!!!Szukamy osoby z okolic Bródna ul. Wysockiego. PILNE!!!!!! Tel. 604 637 412

Edited by Ania-tygrysiczka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piranha']Tego to się nigdy nie dowiesz temat TABU......., a może p. N. zarejestruje się na dogo i odpowie na kilka naszych pytań, a nie siedzi przed monitorem i czyta po cichaczu nasze posty. Odwagi panie Piotrze[/QUOTE]

no teraz ja mam dowod na pomowienie i ja go wykorzytam.....trzeba byc durnym zeby tak sie podlozyc;
przepraszam za rozciaganie tego watku ale to jest typowy czarny kwiatek, nie mozna o nim zapominac ;)

Edited by Huan
usunięcie danych osobowych
Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']
Fundacja SOS Husky zrezygnowala z udostepniania im konta, podobno ma problemy z US - niesprawdzone info.[/QUOTE]

W imieniu Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom S.O.S Husky chciałabym poinformować, że SOS Husky nigdy nie miało, nie ma i mam nadzieję, nie będzie miało problemów z US. Nie współpracowaliśmy też z PSYgarnij. Nie piszę tego, aby wzniecać negatywne emocje, ale uważam, że skoro zostaliśmy wywołani do odpowiedzi, to należy się sprostowanie :)


a z innej beczki chciałabym ostrzec:
1. Marta Dz. - Białystok, ul Jagiełły tel. 797 984 ...
2. Monika B. - Tykocin ul. Holendry tel. 502 401 ...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za sprostowanie :)
Co do reszty, żałosnego udostępniania moich postów na stronie itp się nie wypowiem, bo bez względu co napiszę zostanie to przeinaczone i wykorzystane przeciwko mnie. Nie mam czasu na zabawę w przepychanki słowne i dziecinne zagrywki. Czekamy na powrót wątku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']W imieniu Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom S.O.S Husky chciałabym poinformować, że........ Nie współpracowaliśmy też z PSYgarnij. Nie piszę tego, aby wzniecać negatywne emocje, ale uważam, że skoro zostaliśmy wywołani do odpowiedzi, to należy się sprostowanie [/QUOTE]

Nie współpracowalicie z nimi bezpośrednio ale pies dla ktorego udostepniliście konto /ja wiem o jednym/ był pod opieką wolontariuszki /wolontariuszek ktore dla nich działają (: oczywiscie nikt nie musiał o tym wiedzieć. Ja sie zainteresowalam i w trakcie wyjaśniania pewnych kwestii zapytałam o was. O dziwo za chwile już nie moglam znaleźć wydarzenia psa na fb ,a dzieweczka ktora wydarzenie stworzyła wciskała mi kit udając w niczym nie zorientowaną idiotke ,ktora nawet nie kuma jak powinna wyglądać faktura dla fundacji (: po czym zaglądam na profilek ,a tam szczegołowe profesjonalne wypisy ,faktury z kilku mc. Pytanie po co takie ściemy i kłamstewka ?

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...