Jump to content
Dogomania

Czarne Kwiatki czyli na kogo warto uważać.


Recommended Posts

[quote name='Dżdżowniś']Nie współpracowalicie z nimi bezpośrednio ale pies dla ktorego udostepniliście konto /ja wiem o jednym/ był pod opieką wolontariuszki /wolontariuszek ktore dla nich działają (: oczywiscie nikt nie musiał o tym wiedzieć. Ja sie zainteresowalam i w trakcie wyjaśniania pewnych kwestii zapytałam o was. O dziwo za chwile już nie moglam znaleźć wydarzenia psa na fb ,a dzieweczka ktora wydarzenie stworzyła wciskała mi kit udając w niczym nie zorientowaną idiotke ,ktora nawet nie kuma jak powinna wyglądać faktura dla fundacji (: po czym zaglądam na profilek ,a tam szczegołowe profesjonalne wypisy ,faktury z kilku mc. Pytanie po co takie ściemy i kłamstewka ?[/QUOTE]

Czy możesz podać nam dane wolontariuszki i imię tego psa? Bardzo chcelibyśmy wiedzieć w co jesteśmy mieszani... i na kogo, ewentualnie powinniśmy uważać. Ponieważ bardzo dbamy o transparentność naszych poczynań interesują nas tylko i wyłącznie konkrety, resztę traktujemy jako pomówienia. Jeśli nie chcesz robić tego tutaj poproszę o prive bądź maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::'][B]Dżdżowniś[/B], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240298-Maniek-14letni-psiak-który-spędził-całe-życie-w-schronisku-Walczy-o-życie!!!!!!!/page11"]tu sobie mozna poczytac [/URL]o tym piesku.[/QUOTE]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ale tam jest podane konto [/FONT][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Stowarzyszenia Miłosników Psów Ras Północnych oraz Sportu Zaprzęgowego HUSOSKY, a nie Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom S.O.S. Husky... [/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nette'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ale tam jest podane konto [/FONT][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Stowarzyszenia Miłosników Psów Ras Północnych oraz Sportu Zaprzęgowego HUSOSKY, a nie Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom S.O.S. Husky... [/FONT][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
A to nie jest ta sama fundacja? Wobec tego doszlo do pomylki, za co bardzo przepraszam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']A to nie jest ta sama fundacja? Wobec tego doszlo do pomylki, za co bardzo przepraszam :oops:[/QUOTE]

Hmmm... nazwy jakby zupełnie inne... Mam prośbę, zatem, takie informacje puszczane w eter mogą być bardzo krzywdzące, zanim więc je wypuście - zweryfikujcie, tym bardziej, że patrząc na ten, konkretny przypadek - nie jest to trudne...
Mam nadzieję, ze ten news zostanie sprostowany w każdym miejscu, w jakim się pojawił. W każdym razie oczekujemy tego.
Nette, dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']W imieniu Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom S.O.S Husky chciałabym poinformować, że SOS Husky nigdy nie miało, nie ma i mam nadzieję, nie będzie miało problemów z US. Nie współpracowaliśmy też z PSYgarnij. Nie piszę tego, aby wzniecać negatywne emocje, ale uważam, że skoro zostaliśmy wywołani do odpowiedzi, to należy się sprostowanie :)


a z innej beczki chciałabym ostrzec:
1. Marta Dz. - Białystok, ul Jagiełły tel. 797 984 ...
2. Monika B. - Tykocin ul. Holendry tel. 502 401 ...[/QUOTE]




"Fundacja SOS Husky zrezygnowala z udostepniania im konta, podobno ma problemy z US - niesprawdzone info."

Czy mogę się dowiedzieć gdzie ten post, co pani figa napisała został zamieszczony?? bo nie mogę go znaleźć.
Żeby było jasne ja nie należę do żadnej fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Hmmm... nazwy jakby zupełnie inne... Mam prośbę, zatem, takie informacje puszczane w eter mogą być bardzo krzywdzące, zanim więc je wypuście - zweryfikujcie, tym bardziej, że patrząc na ten, konkretny przypadek - nie jest to trudne...
Mam nadzieję, ze ten news zostanie sprostowany w każdym miejscu, w jakim się pojawił. W każdym razie oczekujemy tego.
Nette, dziękuję :)[/QUOTE]
Och, bardzo proszę :)

Link to comment
Share on other sites

A nie chodzi mi o ten post tylko o ten co pani Figa pisze cyt. "Fundacja SOS Husky zrezygnowala z udostepniania im konta, podobno ma problemy z US - niesprawdzone info."
W ten sposób muszę zacytować, ponieważ nie mogę znaleźć tego postu z tymi słowami w cudzym słowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']A to nie jest ta sama fundacja? Wobec tego doszlo do pomylki, za co bardzo przepraszam :oops:[/QUOTE]

Chociaż to już nie ważne , najważniejsze jest to, że dziewczyna Państwa przeprosiła chociaż przyznam się ze mnie też by się literówka pokręciła.
A w całym tym zamieszaniu to chciałam napisać że wielka szkoda jest, że temat "Co wiecie o Psygarnij" został skasowany, ponieważ bardzo mnie zainteresował, wiele osób pisało o autorze strony na fb, którym zalazł za skórę. Niby strona prowadzona jest idealnie ale widocznie jest druga strona medalu. A jeszcze zainteresowało mnie akcja zbierania na samochód, ktoś tam wspominał chyba, szkoda ze temat został usunięty wielka szkoda. Chyba dowiemy się niedługo Dlaczego ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piranha']Chociaż to już nie ważne , najważniejsze jest to, że dziewczyna Państwa przeprosiła chociaż przyznam się ze mnie też by się literówka pokręciła.
A w całym tym zamieszaniu to chciałam napisać że wielka szkoda jest, że temat "Co wiecie o Psygarnij" został skasowany, ponieważ bardzo mnie zainteresował, wiele osób pisało o autorze strony na fb, którym zalazł za skórę. Niby strona prowadzona jest idealnie ale widocznie jest druga strona medalu. A jeszcze zainteresowało mnie akcja zbierania na samochód, ktoś tam wspominał chyba, szkoda ze temat został usunięty wielka szkoda. Chyba dowiemy się niedługo Dlaczego ??[/QUOTE]
sprawa samochodu .....mam nadzieje zostanie wyjasniona jak rowniez klamliwe maile wysylane do uczesnikow tego watku ;) nie wiem czy Ty dostalas/es? Ja je juz mam i sprobuje je ''wyjasnic" ;) Jesli ktos jest uczciwy to nie ucieka sie do takich metod, typu blokowanie ludzi; ktos uczciwy stara sie wyjasnic sprawy, spokojnie i polubownie, na forum i publicznie; jesli ktos jest ''winny' miota sie i rzuca, denerwuje i pulta, krzyczy i wrzeszczy, grozi i straszy....to wszystko daje do myslenia.

Przy okazji: starszy pan prawnik z okolic halinowa pod warszawa, Piotr G. ma duza posesje i dom, na posesje wchodzi sie przez sklep spozywczy - to istotny szczegół, zawsze o nim mowi - tel.: 698 67....; szuka pieskow w typie pinczerkow, latlerkow.....po wizycie pa, kiedy wszystko juz jest gotowe do przywiezienia mu psa facet przestaje sie odzywac lub udaje ze jedzie na pogrzeb, chrzciny czy wlasnie dostal psa, dziwne to dla mnie i kolezanki ktora juz u niego byla 2 razy......

Edited by kate11
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']apeluje by przenieść tę rozmowę :shake:
nie każdy chce to czytać wchodząc na ten wątek, właściwie to pewnie mało kto[/QUOTE]

Dobry pomysł, też tak myślę aby rozmowę przenieść gdzie indziej, tylko niech moderator, czy admin przywrócą stary temat , który był założony a został przeniesiony.

Edited by Piranha
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piranha']Dobry pomysł, też tak myślę aby rozmowę przenieść gdzie indziej, tylko niech moderator, czy admin przywrócą stary temat , który był założony a został usunięty.[/QUOTE]

jeszcze chwila i znow temat sie pojawi.....niestety watek zostal usuniety w calosci wiec musimy go jeszcze raz zalozyc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kate11']jeszcze chwila i znow temat sie pojawi.....niestety watek zostal usuniety w calosci wiec musimy go jeszcze raz zalozyc[/QUOTE]

Jak to wątek został usunięty w całości???? W poprzednich postach ktoś napisał,że został przeniesiony do archiwum. A pomiędzy usunięciem, a przeniesieniem jest różnica.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Jeżeli chce wejść na ten wątek otrzymuje informację że nie mam uprawnień. Czyli wątek gdzieś jest.[/QUOTE]


temat zostanie wznowiony, dam znac oraz strona na fb; zgosily sie kolejne osoby ktore dostaly pogrozki; chwilke to zajmie bo w przeciwienstwie chyba? do naszego ulubienca mamy swoje zycia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kate11']temat zostanie wznowiony, dam znac oraz strona na fb; zgosily sie kolejne osoby ktore dostaly pogrozki; chwilke to zajmie bo w przeciwienstwie chyba? do naszego ulubienca mamy swoje zycia ;)[/QUOTE]
a nasz prawnik zdobyl jakies ciekawe informacje.....

co do sprzedazy psow ....chyba jedyne co mozna, to zglosic to do szefow portalu ze sprzedaja psy niezgondnie z prawem.....ogloszenie powinno zniknac.....choc niestety nic nie zmieni faktu ze beda chcieli sie psow pozbyc....

Link to comment
Share on other sites

[B]Międzyrzecz, lubuskie, 69769751* [/B]
zadzwonił do mnie ksiądz o pięknego owczarka niemieckie, chial go na plebanie, do pilnowania,spytałam po co mu pies, odpowiedzial ze chcial miec przyjaciela ale takiego ktory wpadnie w jego gusta, poprzedni ksiadz w parafii w ktorej jest teraz mial tez psy ale jemu sie one nie bardzo podobaly. poprzedni je porozdawal po ludziach. powiedzial ze jak nie to sobie kupi, wspomnialam o nowelizacji ustawy o zakazie kupna i sprzedazy psow bez "papierow" wiec zaczal cynicznie ze mna dyskutowac, "przeciez nie zamkną wwszystkich sprzedajacych w wiezieniu " dla mnie koles totalny kretyn

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17'][B]Międzyrzecz, lubuskie, 69769751* [/B]
zadzwonił do mnie ksiądz o pięknego owczarka niemieckie, chial go na plebanie, do pilnowania,spytałam po co mu pies, odpowiedzial ze chcial miec przyjaciela ale takiego ktory wpadnie w jego gusta, poprzedni ksiadz w parafii w ktorej jest teraz mial tez psy ale jemu sie one nie bardzo podobaly. poprzedni je porozdawal po ludziach. powiedzial ze jak nie to sobie kupi, wspomnialam o nowelizacji ustawy o zakazie kupna i sprzedazy psow bez "papierow" wiec zaczal cynicznie ze mna dyskutowac, "przeciez nie zamkną wwszystkich sprzedajacych w wiezieniu " dla mnie koles totalny kretyn[/QUOTE]
Do mnie też dzwonił. Chciał mego Atosa. Sprawiał dobre wrażenie ale nie odezwał się drugi raz gdy dowiedział się, że działam w ramach fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Do mnie też dzwonił. Chciał mego Atosa. Sprawiał dobre wrażenie ale nie odezwał się drugi raz gdy dowiedział się, że działam w ramach fundacji.[/QUOTE]
czyli ma coś na sumieniu. może jestem uprzedzona ale jesli ktoś głosi że zwierzęta nie mają duszy to chyba nie warto z nimi gadać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']czyli ma coś na sumieniu. może jestem uprzedzona ale jeśli ktoś głosi że zwierzęta nie mają duszy to chyba nie warto z nimi gadać.[/QUOTE]
Nie zgadzam się. Moja mama też tak myśli bo tak naucza Kościół co nie przeszkadza jej tego skwitować " i co z tego" i leczyć naszego psa 15 letniego do godnej i naturalnej śmierci, jak członka rodziny. Ilu ludzi w ogóle nie wierzy w żadne życie po życiu i żadne formy uduchowienia a są wspaniałymi ludźmi nakierowanymi, na działanie tu i teraz. Nie zraża mnie jak ktoś mówi , że poprzedni pies mu zdechł, często to kwestia tradycji , starszym ludziom trudno powiedzieć , że pies odszedł, albo, że się go adoptuje a nie przygarnia. Czasem to kwestia języka. A okazują się wspaniałymi, troskliwymi opiekunami.
Mnie się wydaje, że nie warto skreślać tak od razu. Znam za to osoby, które mówią bardzo pięknie a potem jak przychodzi co do czego to się okazują bez serca. Nie mówię tu o tym konkretnym księdzu , tylko tak generalnie o adopcjach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Nie zgadzam się. Moja mama też tak myśli bo tak naucza Kościół co nie przeszkadza jej tego skwitować " i co z tego" i leczyć naszego psa 15 letniego do godnej i naturalnej śmierci, jak członka rodziny. Ilu ludzi w ogóle nie wierzy w żadne życie po życiu i żadne formy uduchowienia a są wspaniałymi ludźmi nakierowanymi, na działanie tu i teraz. Nie zraża mnie jak ktoś mówi , że poprzedni pies mu zdechł, często to kwestia tradycji , starszym ludziom trudno powiedzieć , że pies odszedł, albo, że się go adoptuje a nie przygarnia. Czasem to kwestia języka. A okazują się wspaniałymi, troskliwymi opiekunami.
Mnie się wydaje, że nie warto skreślać tak od razu. Znam za to osoby, które mówią bardzo pięknie a potem jak przychodzi co do czego to się okazują bez serca. Nie mówię tu o tym konkretnym księdzu , tylko tak generalnie o adopcjach.[/QUOTE]

zostawiłam info na CK a co zrobisz z tą wiedzą twoja sprawa, nikomu nic nie narzucam.

nie toleruje księży, nie wierze im, nie ufam, dla mnie to hipokryci, ktorzy naciągają starszych ludzi na kase, będą mówić wszystkim w koło jak żyć i z kim żyć a sami nie są bezbarwni. jeszcze koleś mi mówi że poprzedni ksiądz psy po wsi porozdawał jak zmieniał parafie i oczywiście chce mieć ładnego. bo tylko ładnym można pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...