Jump to content
Dogomania

Dżdżowniś

Members
 • Content Count

  2780
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dżdżowniś

 1. groosia ma chyba z jakieś przyczyny konto zawieszone ? albio znikło przy moderacjach ale potwierdzam,że istnieje i licytuje.
 2. Jadę jutro 04.11 Warszawa- Radom-Szydłowiec -Warszawa powrót niedziela 06.11.mogę zabrać jakiegoś stwora mieszczącego się do samochodu osobowego za "co łaska" :) 514 514 429
 3. Zapraszam na bazarek dla kotów z ukrainy. Książki, biżu nowe butyi nie tylko. https://www.facebook.com/events/1689632971309711/1698822830390725/
 4. Tak Pacicia została. Nie mogłam oddać zwierzaczka, który się ode mnie nie odlepiał. Ona mi tak ufa żeszok, i wyobraź sobie, że nie urosła. Tzn jest większa niż była ale przez leki i niedożywienie mając już półtora roku waży ok 2kg i jest ogólnie drobna ale wielkiego, kociego ducha. Gryźka tak siada. Zupełnie dziwnie można powiedzieć, że na tyłku z nogami do góry :)
 5. Futro future ale widzę że mamy tu do czynienia z grubciakiem
 6. Super, bo kolejnego zwierzaka- zamiast- sie nie bierze,niewolno. Ja może też przytulne kolejnego ale jeszcze nie teraz. Mam pod opieką w hotelu osiem psiaków i na nich się teraz skupiam. Tym teraz musze znaleźć dom.
 7. Ja się jeszcze nie pozbierałam mimo że kolejny mc mija. Przykro mi że i twoje biedactwo odeszło Lula. Choroby neurologiczne są po prostu straszne.
 8. Na wątku Bombata już pisałam, że Bombat umarł tuż przed gwiazdką. Gryźka zostaje. Dziewczyny, dziękuję wam wszystkim z całego ogromnego serca za pomoc przy ratowaniu i wspomaganiu Gryzeldy. Gryzelda dzisiaj.
 9. Bardzo mi przykro ,zwlekałam z informacją o śmierci mojego kochanego Bombata.Odszedł tuż przed gwiazdką,wylew.Tak po prostu nagle się przewrócił w kuchni przy jedzeniu i za chwilkę wstał jak gdyby nic sie nie stało. Poleciałam z nim do weta ,trzy tyg walczyłam o jego życie niestety było tylko gorzej.w ciągu cztertech dni stracił po porażonej stronie słuch i wzrok. mózg mu wysiadał,przestał rozpoznawać otoczenie,ściany.śmierć miał straszną, był na ciężkich psychotropach.Przeżyłamjego odejście jak nigdy. U weta bez świadomości otoczenia walczył o życie,gryzł,wył i umierał.musiałam go trzymać żeb
 10. Lis myśle że niepotrzebnie sie dla yelity naprodukowałaś.Weimarowa ani jej kumpela od amfy nie interesuje sie ilością populacji żadnego dzikiego gatunku i na bank bardzo mało wie o prawdziwym życiu dzikich zwierząt ,no chyba że jest to gatunek gulaszowo-kiełbasiano-futerkowy. [COLOR=#222222][FONT=Times]Kilka dni temu myśliwy od tak sobie strzelił i zabił 21-latka. Widział dzika. Później twierdził że jednak strzał był niekontrolowany. Wsiadł w samochód i jak gdyby nigdy nic pojechał do domu. O łusce nie zapomniał. Kilka dni przed tym zdarzeniem pozabijali sie nawzajem ojciec z synem myśliwi.
 11. Kara Szare komórki czasem chadzają swoimi drogami przy " chorobach " (((((:
 12. [quote name='b-b']Skąd Ty je bierzesz [URL]http://i.imgur.com/4GVQebn.jpg[/URL] :D[/QUOTE] Z interwencji, z interwencji.Myślisz ze jak mnie nie ma na dogo, to co robie oprócz usiłowania wydostania sie na powierzchnię z długow przy rozpoczętej działalności robie.Kurna siedze ze stadem psów i szukam im domów (((((: Kurna te dwa mi dały tak do wiwatu żeszok trzy dni z życiorysu wyjęte.Znowu opierniczone kable itp itd Ledwo jedne jadą do domu ,to sie kolejne pojawiają.Fabryki nie śpią moja droga to i my zasypiać nie możemy.
 13. Ty sie nie odniosłaś w żaden sposób do moich zarzutów tylko sobie coś twierdzisz. Więc jak chcesz dyskutować, to odpowiadaj na zarzuty. mnie twoje zdanie na temat strony nie interesuje ,bo jesteś promyśliwska i przesiąknięta PZŁ kową propagandą sukcesu "o miłości do przyrody" widać ,że masz gdzieś isnienie innych zwierzą poza psami myśliwskimi na których zapewne zarabiasz. do tego siedząc w snobistycznym gronie hodowcow i posiadaczy psów myśliwskich pracujących dobrze wiesz jaka tam sie kasa przelewa , jakie towarzycho pojawia więc od takie źródełka wspólnych i wątpliwych moralnie zainteresowa
 14. [quote name='black_sheep']O, stadko Jorków i Bomba... :)[/QUOTE] Tak on jest wyjątkowym wujaszkiem. W ostateczności jak mu już nadokuczają straszliwie Szczeniory,to wstanie nawarczy i wskakuje np na kanape.
 15. [quote name='Kara.']:loveu::loveu::loveu: Dawaj oba;)[/QUOTE] Yoreczki uroczaki straszliwe ale jak bardzo chcesz to ci z kolejnego pseudo podeśle. Żaden kłopocik ;)
 16. [IMG]http://i.imgur.com/8YQYnu5.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/d7DBkYz.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/hJ6HEux.jpg[/IMG]
 17. [IMG]http://i.imgur.com/0clgL6R.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/4GVQebn.jpg[/IMG]
×
×
 • Create New...