Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CIOTECZKI MAM PYTANIE.

Czy tę gąbkę trzeba przesyłać w jakichś konkretnych warunkach termicznych , jeśli pójdzie przesyłka priorytetową??
Ile takiej gąbki wystarczy na zabieg?


MAMY DRUGĄ!!!!!
Następna czarodziejka posle druga gąbeczkę. Ale macie opiekunki psiureczki!!!! Super ODI!!!

CZY PSIAKOWI Z URWANĄ ŁAPKĄ TEŻ TRZEBA?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']Czerdo jesteś napewno czarodziejką, Wiem to napewno bo tyle miejsc przeszukałam ja i wszyscy znajomi bliżsi i dalsi i na nic a Tobie się udało!!!!Dobrze że Cię ma Volwek. To juz teraz reszta "przyspieszenia" w zdrowieniu w lapkach Volwa. TRZYMAJ SIE PSINKO!![/QUOTE]

Czerdo, czarodziejko, o złotym sercu, skieruj swą czarodziejską moc na bazarek dla Volwerina, bo nastała głucha cisza....
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186425-LUKSUSOWY-BAZAREK-!Kup-teraz!-Pozosta%C5%82-tylko-r%C3%B3%C5%BC-DIOR-i-perfumy-ESCADA.!!!/page4[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Kasiu a jak się miewa Volwerin teraz ?[/QUOTE]

Voilwerin grzecznie bierze zalecone leki, dziś go trochę na spacer wyprowadziłam , był zachwycony, musiałam usiąść na ziemi i dać mu się wycałować , a że nie wiedział czy ma się do mnie najpierw z radości uśmiechać po swojemu, czy lizać , dostałam z rozpędu w twarz uśmiechem :evil_lol: . Sama radość. Trochę doprowadziłam do ładu jego futrzysko, strasznie lnieje, był czesany przed wyjazdem do kliniki, nawet już tego nie było widać, i tak myślę czy jak się zrobi ciepło np. w przyszłym tygodniu, czy go nie jechać wykąpać przed samą operacją .

Trudno mi powiedzieć czy łapa go mniej boli, bo mi ciągle bez zmian pozwala się wszędzie dotykać, ale okazuje się że nie wszystkim na to pozwala . W klinice przy mnie doktorowi pozwolił bez problemu się zbadać ,dr. stwierdził że mnie chyba lubi, bo go to boli jak on go bada i wygina tą łape.

Link to comment
Share on other sites

:multi:Ma chłopak szczęście w nieszczęściu,że ma takich przyjaciół!Nawet gąbeczki spod ziemi wytrzasnęły psie aniołki!Pewnie byłoby dobrze go w jakimś psim spa przed operacją ukąpać,coby wstydu rodzinie dogomaniackiej nie przyniósł,no i doktora w stan" wonnej narkozy" nie wprowadził;)

Link to comment
Share on other sites

Tereso, dziękuję Ci za anons.
Wczoraj przeczytałam, że Volwerin potrzebuje do operacji gąbki garamycynowej i zaraz zatelefonowałam w o pomoc w tej sprawie.
Dziś przed południem otrzymałam informację, że gąbkę dostanę.
Wiem już też, że można ją przesłać pocztą i w poniedziałek będzie wysłana na mój adres priorytetem.
Powinna dotrzeć we wtorek lub w środę.
Widzę, że Czerda:loveu: już zdobyła tę gąbkę i nawet ją wysłała, więc ta ode mnie już pewnie nie będzie potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']Tereso, dziękuję Ci za anons.
Wczoraj przeczytałam, że Volwerin potrzebuje do operacji gąbki garamycynowej i zaraz zatelefonowałam w o pomoc w tej sprawie.
Dziś przed południem otrzymałam informację, że gąbkę dostanę.
Wiem już też, że można ją przesłać pocztą i w poniedziałek będzie wysłana na mój adres priorytetem.
Powinna dotrzeć we wtorek lub w środę.
Widzę, że Czerda:loveu: już zdobyła tę gąbkę i nawet ją wysłała, więc ta ode mnie już pewnie nie będzie potrzebna.[/QUOTE]

Odi serdecznie Ci dziękuje za pomoc w znalezieniu gąbki i telefon do schroniska, :) Czerda już gąbkę wysłała, więc myślę że dla Volwerina potrzebna nie będzie. Chyba że mogła by się przydać temu psiakowi, jeśli amputacja była by konieczna.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawa%C5%82ek-tylnej-%C5%82apki-niesamowity-b%C3%B3l-co-z-nim-zrobi%C4%87-PRZY-PRZEPE%C5%81NIENIU[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties']Kapsel - dalam znac w watku psiaka z urwana lapka... moze beda potrzebowac... ktos powinien wkrotce odpowiedziec...[/QUOTE]
Na tamtym wątku juz proponowano, bo mają jedna dodatkową, więc ta jest juz trzecia

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, potrzebujemy pomocy!!! Zbieramy 70, 80 zł (brakujące) na transport dwóch boksi ze schronu z Włocławka do Krakowa. Czy ktoś mógłby nam pomóc i się dołożyć? [URL="http://www.dogomania.186508-Diego.-Bokser-kt%C3%B3ry-jad%C5%82-tylko-trociny"]http://www.dogomania.pl/threads/1865...-tylko-trociny[/URL]...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viola005']Dawno tu nie zagladalam i widze, ze Wolverin ma powazna operacje przed soba, czy moge prosic o krotka informacje, na czym polega jego problem z lapka? Z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam, a pieskowi zycze szybkiego powrotu do zdrowia.[/QUOTE]

Już kilka razy było to pisane a więc .. Volwerin po pogryzieniu ma zerwana wiązadła śródstopia, wszystkie drobne kostki miał jak by luzem , weterynarz chciał robić operację ( wstawić implant) ale trzeba było czekać aż odsłonięta kość pokryje się skórą i blizną, potem
okazało się, że jest szansa że powstający zrost i blizny unieruchomią te kostki, że być może ta blizna ( ziarnina ) zewnętrzna i wewnętrzna tak usztywnią staw , że nie będzie potrzebna ta operacja. Zauważyliśmy po pewnym czasie że psiak ma coraz większy problem z tą łapą , całkowicie ją odciąża i skręca mu się ona do wewnąrz. Weterynarz po zbadaniu stwierdził że powstały komplikacje ze zrastaniem się blizn wewnątrz łapy. Okazało się że tak jak przypuszczał utworzyła się blizna ( ziarnina ) i tak miało być , tylko z powodu rozległości urazu powstała nie w tym miejscu co trzeba , i zaczeła usztywniać łapę nie tam gdzie miała i wykręcać ją lekko do wewnątrz . Powiedział że łapą powinien się zająć ,zoperować ,specjalista który ma często do czynienia z takimi przypadkami. Polecił specjalistę z Wrocławia i Dr. Fabisza z Chorzowa, byłam na konsultacji w Chorzowie z Volwerinem i dr. Fabisz podejmie się operacji . Operacja nosi nazwe Osteosynteza i będzie polegać na
usunięciu zrostu ( blizny która się utworzyła ) ustawieniu w odpowiedniej pozycji kości , ześrubowaniu ich i założeniu inplantu.
No i do tej operacji jest potrzebna ta sławna ostatnimi czasy gąbka , która zostanie założona na wyskrobaną po zroście kość :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']No i ja kolejną gąbkę załatwiłam :shake: nie wiem co robić, czy odmówić? :roll:[/QUOTE]

Ja Wam wszystkim jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuje za zaangażowanie w szukanie tej gąbki, Kapselku jestem Ci bardzo wdzięczna. :) Taka gąbka to unikat, na pewno jakiemuś psiakowi się przyda. Jeśli jest na zbyciu i niepotrzebna to trzymaj aż znajdzie się jakiś psiak do operacji , niekoniecznie Rudzki. Raczej każdy weterynarz doceni taki dar .

Link to comment
Share on other sites

Na konto doszła wpłata
- Agnieszka 103 - 5 zł

1358 zł + 5 zł = 1363 zł

Aktualizuje 2 post o świeże informacje o Volwie których tam brakuje, Justyna zmień może tytuł , już nie szukamy gąbki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...