Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Mamy jeszcza jedną deklarację jednorazową. Cyt maila
"Mysza, jestem mamą Pauliny nick na dogomanii kinga_kinga7 możemy wesprzec Was wpłatą jednorazową tzn. 100,-zl. Proszę o dane do praelewu. Pozdrawiam."
Kasiu proszę prześlij nr konta do Danka488
Bardzo bardzo bardzo cioteczce dziękujemy
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Mamy jeszcza jedną deklarację jednorazową. Cyt maila
"Mysza, jestem mamą Pauliny nick na dogomanii kinga_kinga7 możemy wesprzec Was wpłatą jednorazową tzn. 100,-zl. Proszę o dane do praelewu. Pozdrawiam."
Kasiu proszę prześlij nr konta do Danka488
Bardzo bardzo bardzo cioteczce dziękujemy
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE]


Serdecznie dziękujemy,:loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi:w naszej sytuacji każda pomoc jest ważna, Panią Terese zapoznałam z sytuacją Volwa, jak będzie na dogo będziemy , myśleć nad rozwiązaniem .

Link to comment
Share on other sites

jestem, na szybko przeczytałam nareszcie te wszystkie złe wieści. ale nie poddajemy się. po pierwsze. deklaracje mamy. czyli hotelik ok. jak staraliśmy się a głównie opiekunki psika to trzeba to robić dalej.Nie zawodzimy biedaka, po a musi być b niezależnie od kosztów. Zadzwonię do dr. BIEŻYŃSKIEGO sama, i opiszę o co nam chodzi. Bardzo dokładny rtg można by zrobić tu jeszcze przed wyjazdem psiaka. Zadzwonię też do dr. Stefana i zapytam czy są w stanie nas wspomóc w dowiezieniu w odpowiednim terminie na badanie i ewentualny zabieg VOLWA do Wrocławia.ODLEGŁOŚC TO 34 KM. W Obornikach są bardzo ofiarne cioteczki to poprosimy też o pomoc, np. czerda i go-ja.

uzupełnienie.

dzwoniłam do dr. STEFANA.

Miejsce Volwa czeka tak jak uzgodnione. Dr.Stefan zna dr. BIEZYŃSKIEGO. trzeba zebrać wszelką dokumentację choroby psa i jeśli możliwe rtg, jesli nie to zrobi się w hoteliku. Pomoc w przewiezieniu na konsultacje możliwa, tam i spowrotem po uzgodnieniu terminu. Dla gładkości postepowania zadzwonie do dr. BIEZYŃSKIEGO i ustalę termin konsultacji, i ew. zabiegu gdyby takiego sie podjął. Zadzwoni tez dr. Stefan.Możemy liczyć na pomoc technika z klinik dr. Stefana, albo może i na cioteczki.Prosze sie porozumieć ze złotym panem Tomkiem w sprawie transportu.Mamy bezpłatny do Wrocławia. potem cena paliwa.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwonie rano, w pierwszej przyzwoitej porze, bez konsultacji nie wiadomo jakie będą koszty . Postaramy się o taryfę ulgową może się za nami wstawi stef. Ale i tak damy radę. Trzymajcie tylko kciuki by dr. Był osiągalny. Ja już trzymam.!!! Trzebaby już się starać o jakąś aukcje cegiełkowo dyplomikową, ja nie potrafię. Apelujmy do cioteczek , zbierajmy na operację możliwą jedynie u speca!

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Pani Teresy, zapomniałam że dzisiaj będe się widzieć z naszym weterynarzem na zajęciach. Rozmawiałam z nim o operacji Volwerina, powiedział żeby skonsultować Volwerina z dr. Fabiszem z Chorzowa, jest pewny że dr. Fabisz zrobił by tą operacje , możemy zadzwonić , umówić się na wizyte , tylko trzeba Volwerinowi zrobić najpierw aktualny RTg . Wydaje mi się że było by taniej operować go tu , o ile było by to możliwe , odpadły by koszty badań , podawania leków , zorganizowalibyśmy dowóz. Do Obornik pojechał by ze zreperowaną łapką. Jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

zupełnie nie rozumiem i proszę , błagam was o wyjaśnienie , bo bardzo mnie to przeraża -ratujcie mnie, cioteczki , plis!!!!!!
KAŻdy pies , na którego wątek wchodzę sama albo z polecenia , deklaruje coś , śledzę losy---po jakimś czasie trafia do Stefa!!!!!!
dlaczego??
czy ja to ściągam jakoś ?
dzięki temu wątki stają się dla mnie nie tylko wirtualne , ale jadę tam i mogę się nacieszyć tymi , których los ze mną splótł na wątkach---Asti , Rufus, Leda , Misza , Łatek , Staszek , Tolek , dwa psiaki które nie żyją , Negro , Barnej , co się dzieje????
obiecuję , że za kilka lat zrobię hotelik u siebie -mam ogromny teren , ale niestety -pracuję i dlatego to niemożliwe , ale to kwestia kilku lat , bo jestem już stara, potem tylko psiaki , zarobię na dużą emeryture i będę miała hotelik -za darmo , obiecuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa&Zwierzaki'][INDENT]Podajci mi na kom nr konta bo moja znajoma chce przelac 95 zł , prosiłam o to Jusstyne 85 2 dni temuale mi jeszcze nie wysłała .... mój kom 507 300 768 [/INDENT][/QUOTE]

Gotowe wysłałam sms-em. Bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda'] obiecuję , że za kilka lat zrobię hotelik u siebie -mam ogromny teren , ale niestety -pracuję i dlatego to niemożliwe , ale to kwestia kilku lat , bo jestem już stara, potem tylko psiaki , zarobię na dużą emeryture i będę miała hotelik -za darmo , obiecuję[/QUOTE]

Kochana Czerdo, ja tez jestem dosc stara:evil_lol: i z utesknieniem czekam na emeryture, jeszcze 10 lat co najmniej, bo kto wie do jakiej granicy podwyzsza wiek emerytalny...

Ale nie o emeryturze chcialam, tylko o hotelu, jaki chcesz zalozyc w przyszlosci.
Bardzo goraco popieram Twoje plany, bo uwazam, ze nie powinno byc w ogole schronow, tylko MALE STADA w hotelikach, co gwarantuje psu normalne zycie.

Natomiast prowadzenie takiego hoteliku gratis to inna sprawa, tu bym dyskutowala - musialabys miec co najmniej na karme i leki, bo przy stadku psow szybciutko poszlabys z torbami, a nie o to nam chodzi!
Ja uwazam, ze ci, ktorzy chca i moga powinni zakladac hoteliki, a my pozostali, niemogacy bezterenowi i przedemerytalni bysmy sie zajmowali wyciaganiem psow ze schronow i zbieraniem na oplaty.
Wszystkie psy trzeba kastrowac i hotelowac, to jest moim najwiekszym marzeniem - precz ze schronami-wiezieniami!
Pozdrawiam serdecznie,
troche stara przedemerytalna:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Viola podpisuję się w 300 % pod tym co napisałaś. Ja bym jeszcze proponowała nieśmiało kastrację tych "miłośników zwierząt" przez których mamy tyle tych bezdomnych i krzywdzonych bied.
zajrzyjcie tu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page4?p=14706565#post14706565[/url]

Link to comment
Share on other sites

cioteczki,
wynik pertraktacji jest taki:

DR. STEF gotowy na przyjęcie psika w każdej chwili. rtg ma na miejscu .
Transport, po króciutkim telefonie jest na jutro do WROCŁAWIA bezpłatny. Jak zwykle w póżnych godzinach popołudniowych. z p. Tomkiem. jedzie napewno ale uzgodnić szczegoły trzeba po waszej decyzji.

Rozmawiałam z doktorem J. BLAŻYŃSKIM, jest obecny w klinice w pierwsze trzy dni przyszłego tygodnia, potem wybywa na krótki czas.
Zgodził się zdiagnozować volwerinka. Nie rozmawiałam o cenie, taktowniej będzie w póżniejszym terminie. Jest tam jedna z naszych cioteczek, studiuje weterynarię, to może Volwem się zajmie cieplej przy diagnozowaniu, no i wpłynie jakoś na cene diagnozy i zabiegu do spółki z naszym dr. STEFEM. udało jej się kiedyś załatwić bezpłatna diagnozę MOLLY. pomarzymy o tym. Prześwietlenie dr. B. bedzie robił po swojemu, więc narazie się powstrzymajmy.

Teraz pędzę do Katowic, na wizyte przedadopcyjną. No a potem decydujcie kochane cioteczki.

jeszcze dzis sprawdze inna opcje, tę chorzowską ale myślę że nie ma co próbować.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam właśnie przelew na hotelik dla Volwerina (10 zł). Proszę, dajcie mi znać czy doszedł i o ważnych zmianach w sytuacji piesia - nie mam za bardzo czasu śledzić wątku. I przypomnijcie w razie czego po 10 czerwca żebym zrobiłam kolejną wpłatę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...