Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gońcie mnie wszyscy jak długo wpłat nie wstawiam ;) .

Wpłaty
- Agnieszka K. z Sosnowca - ( brak Nicku) - 15 zł - jednorazowa?
- Szafranekm - 10 zł ( dopiero teraz zajarzyłam że jesteś z Opola Lub. , pozdrowienia dla mojego rodzinnego miasta ;) -stała
- Viola 005 - 50 zł - stała
- Sylwija - 25 zł sześciomiesięczna
- Pola 53 - 10 zł - stała
- Havanka - 10 zł - stała
- Jolanta 08 - 10 zł - stała
-------------------------------
130 zł

1363.10 zł + 130 zł = 1493 zł 10 gr.

Link to comment
Share on other sites

Volwerinek był wczoraj badany, weterynarz kazał już leki odstawić, sprawdził w karcie czy dostawał 10 dni, i dziś jede przypilnować żeby umówił go na operację z dr. Fabiszem , mam przypomnieć żeby mu nie umkło. No i trzeba dograć transport , mam nadzieję że znów dostane Pana inspektora z autem w prezęcie ;) , bo ja go nawet nie uniosę po operacji , a bardzo chce być przy Volwerinie jak będzie zasypiał i się budził. Oby tylko jakieś inne okoliczności nie wystąpiły np. urlop dr. Fabisza. Trzymajcie kciuki żeby się to wszystko dobrze udało zgrać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']Volwerinek był wczoraj badany, weterynarz kazał już leki odstawić, sprawdził w karcie czy dostawał 10 dni, i dziś jede przypilnować żeby umówił go na operację z dr. Fabiszem , mam przypomnieć żeby mu nie umkło. No i trzeba dograć transport , mam nadzieję że znów dostane Pana inspektora z autem w prezęcie ;) , bo ja go nawet nie uniosę po operacji , a bardzo chce być przy Volwerinie jak będzie zasypiał i się budził. Oby tylko jakieś inne okoliczności nie wystąpiły np. urlop dr. Fabisza. Trzymajcie kciuki żeby się to wszystko dobrze udało zgrać :)[/QUOTE]
Dobre wiadomosci!!:-)
Trzymam kciuki za termin operacji i za transport:kciuki::kciuki: Musi byc dobrze!!!
Wlasnie zrobilam kolejny przelew (10€) za czerwiec dla Volwerina!! Prosze ucalowac chlopaka ode mnie:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Kasiu, a dałoby radę pogadać z dr Fabiszem o Tofiku?[/QUOTE]

Dałoby, tylko że w aktualnej sytuacji to niczego nie zmieni , nie da się zostawić tej łapki ,choć ja bym była za tym, ale wczoraj po tym co zobaczyłam i rozmawiałam z weterynarzem, wiem że innej decyzji żaden weterynarz nie podejmie. Choćby był z za granicy .Nasz P. Grzegorz jest dobrym chirurgiem po specjalizacji ,więc jak dla mnie to jest tylko strata czasu i odwlekanie nieuniknionego. Przykro mi że tak to wygląda. :( Dlatego to wszystko tyle trwało że była szansa że ten kikutek się wygoi. Wtedy taka konsultacja miała by sens i zastanawianie się co lepsze dla psiaka , czy pozostawienie tego tak , czy jednak amputacja.

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam 10 zł (deklaracja - czerwiec).

Słuchajcie, mam propozycję co do tej łapki. Jeśli znalazłby się transport i dt na ten czas w Warszawie, załatwię mu konsulatcję u naszego chirurga stowarzyszeniowego. Pokryję też koszty tej konsultacji i ew. części leczenia (mam zniżki w lecznicy). Weterynarz jest dobra, postawiła na nogi m.in. Noel z dogo, którą nawet "wybitny ortopeda" spisał na straty, i operowała głowę mojej Julki.

U siebie go nie przetrzymam, bo mam psa który z chęcią odgryzie mu pozostałe łapy :/

Możliwe że około 19 czerwca będę jechać do Zabrza, mogę go zabrać tym kursem - ale trzeba by szukać noclegu dla niego i później transportu z powrotem.

Link to comment
Share on other sites

Ajlii przepraszam za wprowadzenie bałaganu na wątku Volwerina. Volwerin nie będzie miał żadnej amputacji będzie go operował dr Fabisz, rozważane były operacje w innych miejscach ale zapadła słuszna decyzja żeby to zrobić na miejscu. A ostatni post Kaa dotyczy Tofika przesyłam Ci link do jego wątku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawa%C5%82ek-tylnej-%C5%82apki-niesamowity-b%C3%B3l-przepe%C5%82nienie-ZBIERAMY-DEKLARACJE[/url] i to o amputację łąpy Tofika chodzi.
To moja wina bo zapytałam Kaa o Tofika na tym wątku a Kaa mi odpisała.
Przepraszam za wprowadzenie zamieszania i bardzo dziękujemy za chęć pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']No cóż... zdażyłam załatwić i konsultację i dom tymczasowy (bezpłatny!) na czas leczenia Volwerina w Warszawie...[/QUOTE]

Ajlii , bardzo Cię przepraszam za wprowadzenie w błąd , postem o amputacji :oops: Tofika. Volwerin już był konsultowany , i lada moment będzie operowany przez specjalistę dr. Fabisza w Chorzowie. Dziś miał być ustalony termin operacji , ale się z naszym wetem rozmineliśmy,:roll: wypadły mu jakieś pilne operacje i w schronisku był rano , a ja po południu tak jak najczęściej bywa. Przynajmiej porozmawiałam o transporcie , będzie załatwiony na czas operacji. No trudno ,jutro zadzwonimy.

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony cieszę się że Wolwerin i jego łapa mają sie dobrze. Z drugiej - szkoda że inny pies cierpi :(

Ja w każdym razie mam w Wawie dobrego chirurga, który zgadza sie konsultować trudne przypadki które mu przyprowadzę ;)
Jakby była taka potrzeba, to dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Z jednej strony cieszę się że Wolwerin i jego łapa mają sie dobrze. Z drugiej - szkoda że inny pies cierpi :(

Ja w każdym razie mam w Wawie dobrego chirurga, który zgadza sie konsultować trudne przypadki które mu przyprowadzę ;)
Jakby była taka potrzeba, to dajcie znać.[/QUOTE]

Bardzo Ci dziekuję za zaangażowanie , bede pamiętać :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś się wreszcie z weterynarzem znaleźliśmy co prawda na lecznicy ale zawsze.. Dr. Grzegorz powiedział że w sobotę będzie na szkoleniu w Puławach .. razem z dr. Fabiszem , będa na wspólnej kolacji i będą nocować w tym samym hotelu, więc on woli korzystając z okazji porozmawiać z nim osobiście. Co się bardzo dobrze składa ,;) drugim tematem konferencji weterynaryjnej będzie Volwerin.:evil_lol: Postara się umówić operacje na przyszły tydzień , pytałam go o koszt operacji, powiedział ze to zależy od miejsca operacji i samego weterynarza, powiedział że też wybada ile by to kosztowało , rtg przed operacją x2 ok. 120 zł . Ma do mnie zadzwonić po powrocie ze szkolenia i wszystko przekazać . W niedziele lub poniedzialek.
W sumie mi ulżyło , dobrze że przedyskutują samą operacje i leczenie po niej , jak obaj się maja nim zajmować .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Dzięki Kasiu za wiadomości. Są chyba optymistyczne. Sądząc z tego jak DR. Fabisz podszedł do pierwszej wizyty to na pewno i tym razem tak do Volwerina podejdzie i pewnie po kosztach nas "załatwi". A jak Volwerin tak ogólnie?[/QUOTE]

Też tak myśle że ze względu na Grześka nie weźmie dużo, dziś się dowiedziałam że oni razem studiowali, i spotykają się czasem właśnie na jakichś kursach i szkoleniach. Volwerinkowi goraco w tym futrze , jak wszystkim biedakom , ale jest wesoły i biadoli że nie może biegać samopas , tak był nauczony , do czasu pogryzienia przebywał na dużym wybiegu , a tu nagle mały wybieg z pawilonu , ale przynajmiej jest bezpieczny.

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty
- anett - 20 zł stała ( za 2 m-c)
- pucka 69 - 20 zł stała ( za 2 m-c)
- Basia D - 10 zł stała
- ajliii - 10 zł czteromiesięczna
- dota & koka - 5 zł stała
- wasabi81 - 40 zł 17 gr siedmiomiesięczna ( za 2 m-c)
- shadow1 - 350 zł stała ( za 7 m-c)
-------------------------------------
455 zł 17 gr.

1493 zł 10 gr. + 455zł 17 gr. = 1948 zł 27 gr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...