Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

ale wiecie co, to jest na wierzch na ranę, a tu chodzi o to (przynajmniej tak mi lekarz wytłumaczył działanie gąbki), że ją wkłada się na ranę i zaszywa razem, a ona stopniowo wchłania się, chyba że coś pokręciłam:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no i niestety, bardzo mi przykro ale szpital na który liczyłam że może pomóc, nie może pomóc bo oni nie stosują tego na swoich oddziałach :shake:
miałam nadzieję że uda mi się coś załatwić :sad:

mam nadzieję że uda się pomóc psince w inny sposób, bądź komuś uda się załatwić to "cudo"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']ale wiecie co, to jest na wierzch na ranę, a tu chodzi o to (przynajmniej tak mi lekarz wytłumaczył działanie gąbki), że ją wkłada się na ranę i zaszywa razem, a ona stopniowo wchłania się, chyba że coś pokręciłam:)[/QUOTE]
To samo mnie też tłumaczyli. U mnie niestety z kilku źródeł na razie pudło. W ostateczności złożymy się jakoś myślę. Ale jeszcze w dwóch miejscach mają mi się postarać.
Bardzo wszystkim dziękujemy za chęć pomocy. Proszę próbujcie też jeszcze:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties'][B]Figa ma racje - [/B][B] zajrzyjcie proszę - w tym dokumencie - na 26 sytronie jest opis dzialania Collatampu EG [/B]- [url]http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:uTj2SIvAk7QJ:www.viamedica.pl/gazety/gazeta6/zamow_art_pdf.phtml%3Fid%3D45%26indeks_art%3D433+Collatamp+EG&hl=pl&gl=pl&pid=bl&srcid=ADGEESifxKwWGiBPIyaguug3V2RWVsnN7Ogrtvq0M4_9rO0zf_xQeNo86ssk1ARGrt3HvHqb27S0UrUXKC19lSf6gHcMIHg5yuDOaB4Ky-1K9zTuh0pIezyWvOZ-UzGVdwu-oKsE5rpq&sig=AHIEtbSDElK-4LqmRvPx47O7HiEijGSZwg[/url][/QUOTE]
to moze byc ten Collatamp, czy nie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']jutro wysyłąm świerzą gąbkę 10x10 , tylko proszę o adres[/QUOTE]
[B]
czerda - [/B]

[url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r9.fodey.com/2108/54ae020c8f2b48398ff6126752f2dfbe.0.gif[/img][/url]

[B]
ile trzeba zaplacic za gabke? pytam - bo trwa bazarek na chlopaka - wiec mozna bedzie pokryc koszt.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']jutro wysyłąm świerzą gąbkę 10x10 , tylko proszę o adres[/QUOTE]
Czerda :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Nie mam słów :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Na dogo to same anioły chyba są a nad Volwerinem anioł stróż a czerda so anioł do kwadratu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']a kiedy ma być operacja?[/QUOTE]
CYT Kaa
"Operacja będzie uzgodniona po tym jak Volwerin będzie jeszcze przeleczony antybiotykiem i lekiem przeciwzapalnym. Jak się okazało że weterynarze się znają dr. Fabisz powiedział tylko że jak pies będzie gotowy do operacji to niech do mnie Grzesiek zadzwoni , ja go zrobię , a przed samą operacją powtórzymy RTG w 2 ujęciach. A na koniec rzekł , jedżcie do domu nic u mnie nie płacicie, tylko pozdrówcie Grześka .
A teraz bardzo ważna rzecz, dr. kazał nam skombinować przed operacją gąbkę goramycynową to taka maluśka gąbeczka nasączona antybiotykiem ,używana w hirurgii , podobno daje najlepsze efekty przy takich operacjach jak Volwerina . Problem w tym że taka gąbeczka 4 cm x 5 cm kosztuje 450 zł . Dlatego kazał popróbować ją załatwić , jeśli ktoś ma znajomych lekarzy np. może być taka po terminie do pól roku np. wycofana z oddziału hirurgicznego. Może też to być gąbka używana w stomatologi , nasączona antybiotykiem , podobno jest ogromna różnica w cenie , a też się nadaje. Możecie popytać , może znacie jakichś lekarzy?"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']jutro wysyłąm świerzą gąbkę 10x10 , tylko proszę o adres[/QUOTE]

Czerdo nie wiem jak ją zdobyłaś, bo o nią wszędzie bardzo trudno , ale ogromnie Ci dziękuje :Rose: :buzi: zaraz wyśle Ci adres :) . Volwerinek jest od dziś znów na lekach , dostał antybiotyk tym razem do łykania Dalacin i przeciwzapalnie- przeciwbólowo Melowen . Pytałam jak długo będzie na lekach , ma wybrać do końca opakowania ,a potem zostanie zbadany i jeśli wet uzna że to wystarczy zadzwoni do dr. Fabisza ustalić dokładny termin, jeśli uzna że jeszcze nie, pewnie dostanie dokładkę antybiotyku. Zobaczymy jak to się potoczy , w każdym razie antybiotyk wyłyka gdzieś w tydzień. Melowen starczy na 2 tyg. Jak się skończy antybiotyk będzie badanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...